• IstinaZaDinamo
    2k


    Jakirovic izjavio na areni nakon utakmice
  • Facke
    3.6k
    Cemu negativa prema Ogiware? Pa i Pierre Gabriel je imal probleme na leve strane. Jednostavne je leva osmica trebala vise pomagati v obrane ak igrame 3-5-2. To se nije dogodile i imeli sme probleme. Ogiwara je dober i kvaliteten igrac.
  • Dinaminjo
    929
    Rekao je Jakir i da su vise branili desno i namjerno ostavljali lijevo manje branjenim i pohvalio starteve Ogija i Mmae kojim su sprijecene sanse..

    ..dakle takticka ideja klupe
  • Paggini
    19.6k
    dakle takticka ideja klupeDinaminjo

    Nemoj, sad ce po Jakiru krenuti i kako je loše pripremio taktiku..
  • Jaki991
    120
    Pjaca je vecinu prvog poluvremena bio uz rpg-a i pomagao mu u obrani, ogiwara je sa druge strane ostajao sam sa njihovim desnim bekom i onim monstrumom na krilu, baturina se nije mogao previse trositi prema nazad…

    Slazem se da u obrani ima puno mjesta za napredak, ali onu prvu tekmu na maksimiru je pokazao koliko koristan moze biti kada i nase krilo isprati svog igraca
  • cibona
    2.9k
    Meni je samo smiješno da nakon 45 minute lošije igre u kojoj se borio s vrhunskim igračem Andradeom pojedinci likuju i ismijavaju "fanove" Ogiware i pokušavaju nas utišati kojekakvim sarkastičnim, podrugljivim i ironičnim komentarima.

    Kao prvo, mogli smo vidjeti da se RPG jednako teško nosi s njihovim igračem, a o RPGu smo svi pisali hvalospjeve i govorili da je fenomenalan na lijevoj strani. Je li onda i RPG loš bek?

    Također, ja se ne sjećam Ogiwarine loše partije u Dinamovom dresu, sjeća li se itko uopće? Možemo mi pričati što god hoćemo, ali činjenica je da nismo primili niti jedan gol u ove dvije utakmice, a Ogiwara je dao veliki obol da tako i ostane.
  • GaijiZG
    1.3k


    Decko nema nogometnu inteligenciju i nema tu pomoci. Kod pracenja svog igraca, izbacivanja, ubacivanja...

    I uz sve to ne moze odigrat 3-4 utakmice u kontinuitetu. Ili ima neku virozu ili je ozljeden. Otkup naprosto nema smisla

    Za 550 000 eura tebi Ogi nije dobar ni kao zamjena? Lik je doslovce sam na brisanom prostoru branio atletski moćnog igrača, 2 puta mu je Baturina uskočio, kad je već lopta bila na liniji. Za 550 000 eura je Ogi super makar kao drugi lijevi bek. Ko je nama prvi lijevi bek? Pa Ogi, niti Perković biti ovaj iz Rome.

    A kao wingbek je iznimno koristan. Znači igramo na 2 fronta i ti ne bi otkupio Ogija za 550 000 eura, komedija.
  • rioda
    4.8k
    Evo pročitajte izjavu Jakira, zadatak Petka i Kuleta je bio usmjeravati njihove napade na njihovu desnu, našu lijevu stranu. Tako da se ciljano išlo na ovo, vjerojatno se računalo da će Ogiwara brzinom stizati dosta toga. Falilo mu je malo pomoći od Baturine, ali i ovako je sve ispalo dobro
  • M94
    1.2k
    Evo pročitajte izjavu Jakira, zadatak Petka i Kuleta je bio usmjeravati njihove napade na njihovu desnu, našu lijevu stranu. Tako da se ciljano išlo na ovo, vjerojatno se računalo da će Ogiwara brzinom stizati dosta toga. Falilo mu je malo pomoći od Baturine, ali i ovako je sve ispalo dobrorioda

    Ovo nema nekog smisla.
    Slati njihov napad na naseg slabijeg defanzivnog igraca a na drugoj strani ti je RPG.
  • Zagi
    7.6k
    Ovo nema nekog smisla.
    Slati njihov napad na naseg slabijeg defanzivnog igraca a na drugoj strani ti je RPG.
    M94

    Zoubir na drugoj strani im je glavni igrač.
  • Paggini
    19.6k
    Al ovaj kralj mi nije fkt jasan više, neke igrače ozljeđuje teren, neke startovi u koljeno, neke krivi doskok, Ogiwaru ozljeđuje igranje nogometa :cry:

    Ne znam jeste gledali onaj film Unbreakable, di je Samuel L. Jackson tip kojeg svaki pad na pod polomi, podsjeća me na Ogiwaru našeg
  • Zagi
    7.6k
    Zbilja zabrinjavaća učestalost ozljeda.
  • don
    5.5k
    na njega ne treba računati za ozbiljno, to je već postalo jasno..

    neka uđe zadnjih 15-20 min u manjim hnl utakmicama i to je to (ako bude zdrav)
  • Praskaton
    2.3k

    Kakve gluposti kao da je u najmanju ruku netalentirani junior.
    Da ima problema sa ozlijedama ocito je.Boljeg lijevog beka nemamo u ekipi,pokazao je da zna i može.Sezona je tek pocela,polako.
  • don
    5.5k
    nisu gluposti, već realnost. kako možeš uigravati nešto s njim, planirati kada se čovjek ozljedi svaki put kad odigra preko 10 minuta nogometa?

    Kvalitetom, uz napredovanje kroz trening čak i mislim da bi mogao biti igrač za Dinamo, ali ovako je to neozbiljno išta planirati s njim u prvih 11. Igrači koji su u prvih 11 Dinama koji igra LP moraju biti tu u konstanti, bez velikih oscilacija, redovni na treninzima, utakmicama sa ostatkom ekipe da bi to bilo što bolje i za početak, uigrano. Tko zna koliko je on uopće i treninga propustio, to je ono i šta ne znamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.