• Giovanni86
    119
    Ogiwara je odgirao odlicnu utakmicu i pokazao je svoje znanje i kvalitetu koju ima.
  • cibona
    2.9k
    Mislim da je pao u vodu onaj argument da je Ogiwara kafastrofalan defanzivno.
  • mlinchica
    1.8k
    Ogi i duge lopte, Ogi i brzina, … Ogi odličan!
    @Orc123 daj nam puni osvrt na njegovu igru danas, znam da ga detaljno pratiš. :blush:
  • Orc123
    7.8k
    ma nema se tu kaj reci...decko jede travu, iznenađujuce i cvrst u duelima za Japanca, brz ko munja, odlicne lopte...njemu samo fali kontinuitet i vise vjere u njega! Po meni za 0,5 mil eura koliko ga trebamo platiti da bude samo back up je top posao! Tu se nema kaj razmisljati....takvi motoricni igraci nam trebaju. Kad se sjetim da smo Stefulja platili 1mil eura onda ovaj decko zasluzuje ugovor u Dinamu!
  • jp23
    2.6k
    Ako budem mjenjao ime na forumu, mislim da ću tražiti da bude KlizećaDijagonalaTakuyeOgiware.

    Stvarno je sjajnu utakmicu odigrao, svaka čast
  • Paggini
    19.6k
    Sreća u nesreći je što je Riletovom ozljedom ušao Ogiwara, nezagrijan i neočekivan.

    Zazivam već mjesecima ovdje Ogija da igra jer sve što je pokazao je bilo dobro, a jučer je igrao kao lijevi bek kojeg zazivamo godinama i napokon POKAZAO da je kvaliteta za lijevog beka.

    Ako će Rile izbivati idućih par utakmica, savršeno je vrijeme za uigrati Ogiwaru na lijevom beku, neka dečko igra i pokaže šta zna i zasluži taj otkup.

    Ovo jučer što je odigrao je, uzimajući u obzir okolnosti ulaska, izvrsno. A otkup je 550 000 eura, što bi se moglo pokazati kao čudesna krađa ako Ogi dobije ikakav kontinuitet na beku i pokaže i dokaže kvalitetu.
  • Omake
    2.5k
    Onizuka sensei odličan sinoć. Onaj dugi pas za Hoxhu je bio nevjerojatan, mislim da mu je sinoć bila najbolja duel utakmica otkada je u Dinamu.
  • scooniepenn
    3.3k

    Svega nas nekolicina ovdje je pisala o mitomaniji zvanoj "Ogi defanzivno upitan" koja je bazirana na apsolutno ničemu. Drago mi je za tog vrijednog i pozitivnog dečka da se svim paušalnim kritičarima posrao u usta.
  • Laugreano
    2.5k
    Meni se defenzivno svidio u zadnjoj utakmici protiv Rijeke, kada se odlično postavljao Pašaliću, pa se ovaj niti jednom nije uspio izvući na lijevu nogu.
  • Paggini
    19.6k
    paušalnim kritičarimascooniepenn

    Paušaliban. :cool:

    Kad je ušao, ostavljao je dosta prostora na svom beku, ali i to njihovo desno krilo je španer treba se priznati. Poslije se posložio i uigrao fino, zato mislim da ako ga se uigra će biti jako dobar dodatak ekipi, a i vidi se da puca od energije i želje.
  • Jurki
    11.6k
    slazem se treba Ogiju utakmica.. ali ja bi protiv Gorice njemu poluvrijeme i Oliverasu poluvrijeme.
  • Orc123
    7.8k
    Ogi gotovo sigurno igra na WB u uzvratu tako da treba vidjeti u kakvom je fizickom stanju Oliveras pa izdozirati sa Ogijem jos malo i za Goricu to mora biti dovoljno. Ogi je strasno mocan bek samo fali mu iskustva, utakmica i vjere u njega. Ima i tehniku, nije lopata ko Stefulj pa cak i Bogdan od prošle godine nije bio ni priblizno tehnicki na Ogijevoj razini. To se vidi iz toga kako barata loptom, kako u trku kontrolira loptu....samo ta famozna defanziva kao...ali po meni ima on tu prostora jos ali to je daleko od kriticne razine za beka. Za hnl se nema kaj misliti jer tu nema uopce spora da moze. Mozda za LP jos nije razina defanzivno ali moze proci bez brige i tamo. Sve je do korekcije i pomaganja krila a to Hoxha jako dobro radi. Vec s Pjacom tamo on bi imao problema u jacim utakmicama.
  • M94
    1.2k
    Kao sto je vec neko napisao, malo je plivao u pocetku ali se poslozio defanzivno... U napadu radio sta ga volja, bas je imao par brutalnih poteza.
    I onda jedna situacija kad se vratio iz daleka i u zadnji cas blokirao neki udarac je vrh. Zasluzio je priliku nakon ovakve predstave u bitnoj utakmici.
  • Peškaman
    4.2k
    0,5mil € je otkup njegovog ugovora koliko sam skonto?
    Nadam se da krajem godine aktiviramo otkup.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Za 0,55 milijuna eura se isplati pa makar bio druga opcija iako je jučer pokazao da može, sada mu samo treba dati kontinuitet i vjerujem da može bit još bolji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.