• bbb medimurje
    3.2k
    Stvarno je opet ozljeden?
  • Orc123
    7.8k
    Nije nista strasno...iz predostroznosti nije igrao...bit ce spreman za Azere....
  • NitkoBitan
    17k
    Defanzivno slaba karika. Jednostavno ne mogu zamislit da igramo s njim LP. Protivnicima ce sve ic preko nase lijeve strane.

    I ajde da je to samo moj subjektivan dojam... RPG, KTC, MMaee... nema tko mu nesto nije prigovorio.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    sad ce dezurna klika rec da si izmizali ispod kamena mrzitelj koji je jedva čeko njegovu lošu utakmicu. :snicker:
  • Tongo Doumbia
    4k
    Realnost.

    Ja sam sa Sjevera u prvoj utakmici primjetio ispadanje par puta, kašnjenje i duel na razini kadeta.

    Jučer sam ga u pozitivnom tonu obradio, ali ovo je već veći uzorak da se vidi da za jače utakmice nije.

    U HNL ok, jer ima strašan dijapazon rješenja prema naprijed. Europa, ne, za mene.
  • NitkoBitan
    17k
    Decko nema nogometnu inteligenciju i nema tu pomoci. Kod pracenja svog igraca, izbacivanja, ubacivanja...

    I uz sve to ne moze odigrat 3-4 utakmice u kontinuitetu. Ili ima neku virozu ili je ozljeden. Otkup naprosto nema smisla.
  • don
    5.5k
    Ogiwara može biti top u hnlu (protiv slabijih ekipa) ali krenuti s njim u LP i protiv ekipa koje te žele napadati je nezamislivo.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Mene ne cudi jer on nema nikakvu pomoc s te strane, par puta je bio ostavljen da pazi na dvojicu, jadan nije znao gdje ce. Ako se ne varam Baturina bi trebao tu pomagati ali ga nema nikad, Bruno je bio tu jednom dvaput i Misic uskace kad stigne.

    Sto se napada tice, tu ni on sam ne zna sta bi jer se vidi neuigranost u tom smjeru.
  • Nino Bule
    13.4k
    Evo usao je rpg i dva put ispao u 5 minuta, jednostavno sami su na lijevom boku jer igramo s dva napadaca i ne spusta se jedan pomoc mu s njihovim bekom, dok s druge strane iskace sucic pomoc pjaci
  • Zagi
    7.6k
    Vidim po temi tekme dosta kritika za Ogija.
    Mučio se ,je. Ali uzimite u obzir da je ovaj Andrade fenomenalan igrač. RPG je imao jednako , ako ne i više problema.

    Dobar je Ogi.
  • Jaro
    7.3k
    Moze vas sram biti sve pljuvace na poluvremenu... isti k se desavao i dok je RPG tamo igrao. Jakir je tako postavio igru i to je to. Kako je lijepo pljucat po igracima kluba za koji navijas...
  • Nino Bule
    13.4k
    Nadam se startu protiv rijeke da decko skupi malo kontinuiteta i pokaze sta zna
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Opet sitna ozljeda...
  • Nino Bule
    13.4k

    Izvor ? Inace molim kad takve stvari pisete odma napisete odakle vam
  • Paggini
    19.6k


    Tako je.

    Andrade je paklen igrač koji je i Ristovskog probijao u prvoj utakmici, a Ogi ga zatvorio nakon ulaska. Ovdje je stajao više, što jebiga otvara prostor.

    Nije odigrao masterclass, ali dajte ljudi božji, ko ovi sa zapada ste koji uzmete nekog igrača na pik i samo čekate bilo kakvu potvrdu da ste vi to oduvijek znali.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.