• Sajla
    5k
    Kad se vraćaju u Zg?
  • Blueshadow86
    1.6k
    NEMA VEĆEG KLUBA OD DINAMA!
  • Omake
    2.5k
    Kakva godina. Da mi je netko rekao 1. 1.da ćemo osvojiti osvojiti duplu krunu i ući u ligu prvaka s kombiniranih 5 0...
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    pusti me vidis da nisam trijezan, ne znam kaj pisem :rofl:

    edit: ispravljeno
  • kajsitilud
    367
    zakaj si toliko ovisan o nasladivanju i likovanju? Brate mili daj se veseli, usli smo u LP. Pa vjerojatno 99% ljudi je sretno kaj je bilo u krivu ukljucujuci i mene. Daj boze da se svaki put popisaju po meni ako to znaci ovakav rezultat.
  • Krulek
    440
    Bravooo Dinamooo, uz napomenu da mi Pjaca oprosti što sam rekao na početku utakmice da ga treba mijenjati. Napokon Liga prvaka, velike čestitke svim igračima i Jakiru naravno i Mariću.
  • Jurki
    11.6k
    Nemamo pojma zapravo kakve bu ovo pozitivne posljedice doneslo na kompletni klub.
    Financije ce se do kraja stabilizirati.
    Rijesili smo veliku vecinu proracuna za ovu godinu. Udarili temelje nove dugogodisnje dominacije.
    Siguran sam da bu momcad ostala na kupu uz vrlo veliku vjerojatnost dodatnog jacanja kadra.

    Danas sam tak mirno pogledal utakmicu.. a ne sjecam se kad se tak nekaj dogodilo zadnji put.
    Cestitke svima u klubu, od Zeke do portira.. nemam kaj drugo reci nego BRAVO... slijedi nam zdrijeb i predivna nogometna jesen.
    Samo Dinamo :heart:
  • IceMan
    2k
    Velik li si… :heart:
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Nadam se da su ovom utakmicom usutkali one pametnjakoviće koji su kenjali po Pjaci i posebno po Teophileu.
  • Twisted1
    537
    Bože moj dragi,

    Od onog Balkanija do ovoga u 10 mjeseci.

    Doslovno materijal za netflix ili hbo seriju.

    Predivno vrijeme za ovaj klub. Baš kako i kaže ova poruka, BUDUĆNOST bez GRANICA!
    Snimka-zaslona-425.png
  • Paggini
    19.5k


    Poseban pozdrav navedenim fan clubovima:

    "KTC nije igrac za LP"
    "Bernauer rupa"
    "Sucica smo trebali prodati za 10 milijuna, sad je propao"

    Dočekat ćemo brzo i pozdrav "Ogiwara OUT" fan klubu.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    joj da, sad će Ogiwara nadrapati
  • Zvonkec
    57
    Od 0:3 sa loksom do 5:0 u po lp kakva godina!!!
  • din
    442
    na flightradaru ima let s Baku koji bi trebao doći u 04:46 u zg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.