• tp1997
    262
    Prvo se moram posuti pepelom jer sam sumnjao u Jakirovu postavu.

    Onda moram reći da je ovo bila takva rutina, sa 5-0 riješiti Qarabag koji je na konopcima držao Leverkusen je nevjerojatno. I još povratak Pjace na velika vrata

    Predivan početak ove sezone, taman za utopiti u pivu noćas.

    Jedino ću za kraj reći, kao neku minimalnu kritiku, da je Petko stvarno bio igrač manje (a nije prvi put). Srećom nije utjecalo.

    Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!
  • Time
    855
    Ne znam bil galamio ili pohvalio necaka,pitam ga sto se ne raduje dinamo usao u ligu prvaka...kaze on pa to nije neki uspjeh za dinamo moramo osvojiti da se radujem...5 mu je godina haha
  • Orc123
    7.8k
    Bravo Dinamoo
  • IvanS
    161
    Treća jakosna skupina!

    Ono, lijepo je vidjeti...

    Sutra izvlačenje protivnika, pivo, gricke i uživancija.
    Ajmo plavi lavoviiii!!!
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    vidim nitko jos nije napisao, ali budem ja. Prije svega bih se htio zahvaliti novoj upravi a posebno nasem Velimiru Zajecu Zeki, nekako se cijela atmosfera kluba okrenula za 180° od kad je dosao i od onog vec sad na neki nacin legendarnog 10.3. koji ce zauvijek ostati upisan zlatnim slovima kao jedan od najvaznijih datuma ovog kluba. Naravno sve cestitke i zahvale igracima, strucnom stozeru ali i Jakiru koji je po meni ovo najvise zasluzio, tjerali smo ga i vrijedali proslu cijelu sezonu, a sad nas je uveo u ligu prvaka i potvrdio da ipak ima znanja te da svakome treba dati vremena da poslozi ekipu. Uzivajte svi u ovom povijesnom trenutku, ja znam da oka necu sklopiti od uzbudenja i iscekivanja sutrasnjeg zdrijeba.
  • rioda
    4.8k
    Još sam pod dojmom bolesno dobre utakmice KTC-a :clap:
  • NKDZ86
    1.4k
    Već me žena pita jel idem na sve tekme i vani haha, jaoo, ko će dočekati sutra 18h
  • Ludovic IX
    7.2k
    360 stupnjeva kažeš :)
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Često se događa da se ovo rijetko viđa

    2-DA9-E096-044-C-4595-B648-6-C938-F8-B7-A1-C.jpg
  • superhik
    11k
    boli me za ovakve "čestitke" u kojima mora biti naglašeno čisto osvajanje titule i lagane kvalifikacije.
  • Paggini
    19.6k
    Par objektivnih istina:

    • Pjacina slabija noga je bolja od 99% "dobrih" noga ostatka HNLa.
    • Netko je gadno zajebao Bernauera u kadetima kad ga je u obrani stavio jer bi bio pakleni zadnji vezni.
    • KTC je najbolji stranac u povijesti Dinama, sad i objektivno.
    • Petar Sučić je igrač od 20 milijuna eura.
    • Mmaee i RPG su pojačanja koja smo sanjali za "europski" Dinamo.
    • Proći ćemo među najbolja 24 kluba u LP
    • Jakirović je trener za Dinamo.

    Danas smo odigrali moćno, zrelo, iskusno, kao jebeno VELIKI KLUB, što i jesmo. Uopće me ne zanimaju mišljenja i suze takozvanih "rivala", večeras se javljam svakom dinamovcu kojeg znam da mu kažem koliko ga volim.
  • Captain America
    17.6k
    Zašto sada ne gori trenerova tema?
  • Medford Hernan
    170
    Velika pobjeda u dvomeču protiv vrlo dobrog protivnika.
    Sve čestitke svima, od igrača, stručnog stožera do svakog navijača ovog velikog kluba!
    Ponosan!
  • DrawTube
    4.7k
    Bravo najveći hrvatski klube!

    Azeri standardno počinju s bacanjem kletvi, narod koji ne može primiti poraz, pljuc

    Jedva čekam himnu na Maksimiru! Mariću, nisu te dostojni oni koji su te uspoređivali s Botom
  • Krizy
    43.1k
    Zasluženo je kritiziran, sada je zasluženo dobio i pohvale.
    Bravo Sergej, odličan niz.
    Razbijen ponajteži protivnik u kvalifikacijama u zadnjih 10 sezona.
    Neka se tako i nastavi :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.