• DrawTube
    4.7k
    Ne otpisuj ih, to je turkijski narod koji nema odgoj i ne zna priznati poraz, čekati će oni svaki naš kiks da se sjate na stranicu i likuju

    Nadam se današnjim ispadanje Zvezde da sva ta žgadija ide u El a mi u UCL igramo s gospodom
  • rioda
    4.8k
    Kakva je situacija s Baturinom i Pierre-Gabrielom, koliko su ozljede ozbiljne?

    Izvadio sam ih preventivno. Ne znam je li Bati osjetio aduktor, a Gabriela nisam ni pitao, hoda normalno.
  • GaijiZG
    1.3k


    Nisam skužio ovo, na IG su bili u komentarima ili?
  • Hnlovac
    1k
    nez kak nisi znao, ali Qarabag je nakon Fenera 2. klub s najviše instagram ratnika, ispred besiktasa i galate te svih grka

    Likovi imaju i po 10 000 komentara na svojim stranicama, te po 1000 komentara na stranicama klubova protiv kojih igraju
  • jakov1
    83
    KTC je najbolji stranac u povijesti Dinama, sad i objektivno.Paggini

    Nadam se da Dudua, Sammira i Olma brojis kao nase, ali je li bolji od Soudanija?
  • GaijiZG
    1.3k


    Evo baš čitam komentare unazad 10tak dana :rofl:
  • GaijiZG
    1.3k
    "Qarabag best club, qarabag win, Dinamo bye"
  • Paggini
    19.6k
    Nadam se da Dudua, Sammira i Olma brojis kao nase, ali je li bolji od Soudanija?jakov1

    Bolji od svih navedenih, u odnosu na ono što je dao Dinamu.
  • Georginho
    134
    Nije to danas bila neka dojmljiva predstava, ali ne igra se za dojam nego za golove i pobjedu. Dečkima kapa do poda na borbenosti i angažmanu te naravno na prolasku u LP. Nadam se da Bati i Pjer nisu (teže) ozlijeđeni. Također se nadam da uz financijsku injekciju koju smo upravo izborili bilo kakva ponuda za Baturinu neće uopće biti razmatrama ovog prijelaznog roka.

    Ovo će biti dobra jesen, predosjećam!! :cool:
  • NitkoBitan
    17k
    "Qarabag best club, qarabag win, Dinamo bye"GaijiZG

    Od takvih naroda i ocekujes otprilike takve komentare njihovih ljudi po internetu.

    Ali Grci... imali nacitane filozofe prije vise od 2 tisucljeca, a danas im prosjecan komentar na klupskim stranicama izgleda otprilike ovako: "Jbat cemo ih, p im materina." :rofl:
  • Hnlovac
    1k
    nevideno djetinjast narod

    @NitkoBitan turci i azeri su samo djetinjasti, dok Grci žive na zloći i žele zlo drugima. Spominju tučnjave, silovanje, seks, mi ćemo vaše žene majke sestre ovo ono

    Fuj ,dno dna od države i naroda, zato i podrzavam Turke protiv Grka svaki put
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Sutra u ždrijebu s ostalim velikanima :fire:
  • Nogo
    3.6k
    Bravo Dinamo!
    Jakir doktorirao danas i sasvim zaslužio da nas vodi u skupinama lige prvaka!
    Bez napetosti, bez živčanosti onako lagano, borbeno i ono šta je najvažnije zasluženo!
    Ovo je DINAMO i NEKA DRHTI CIJELA EUROPA! :fire:
  • marcio amoroso
    36.4k
    Mislim da su svoj posao u motivaciji odradili i tupavi Azerbejdžanski novinari i njihovi raznorazni eksperti.

    Najavljivali su da će sve riješiti u prvoj tekmi, da sada idu sigurno po preokret, da smo imali sreće itd. Iz sraza izlaze sa 5 komada.

    Najte kaj zameriti!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.