• pencilneck
    657
    Šahtar startao s 2 poraza u prva 4 kola prvenstva. Pišemo i pratimo.
  • gledatelj
    549
    I prošle godine je bio loš u početku koliko se sjecam
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Lani su imali samo 3 poraza kroz cijelu sezonu, od cega jedan u zadnjem kolu kad je vec bio osiguran naslov. Opet nam se mogu stvari poklopiti, bitno je samo da osvojimo naslov i ove sezone sto se nadam nece doci u pitanje.
  • vjeko1701
    7.9k
    Gledajući preostala tri predstavnika u Europi.
  • vjeko1701
    7.9k
    Btw, ako dobro vidim, Shaktar iduce sezone gubi koeficijent 22.000 a mi 8.000 tako da ako ovu sezonu zavrsimo tu negdje, u iducu ilazimo s velikim kapitalom iznad njih.

    Rangers gubi 11.000, Kopenhagen 14.000, RBS 10.000.

    Ako nitko od njih nema bolesno bolju sezonu ove godine, mogli bi u iducu uci na pole position za direkt plasmanom.
  • bbzg
    75


    Krivo gledas, Shakhtar je ove godine izgubio 22.000 a mi smo ove godine izgubili 8.000. Zato smo ih i prestigli danas.

    Druge godine mi gubimo 17.000 (Orsic hattrick protiv Tottenhama) pa padamo iza Salzburga, Kopenhagena, Shakhtara, Slovana i PAOKa.

    Znaci ova godina je najbolja sansa da se proba osigurati direktan upad u LP, ili bar opet u play-off.
  • vjeko1701
    7.9k
    Je, s*ebo sam. Ova sezona nam je bu il nebu jer za ponoviti 17 koef bi nam trebala toliko bolesno dobra sezona u LP da bi se o njoj pricalo desetljecima.

    Kaj se tice nacionalnog, samo dvije lige izmedu nas i 10. mjesta imaju 2 ili manje kluba u borbi za grupu. Samo jedna liga izmedu nas i 15. mjesta nagodinu gubi veci koeficijent od nas.

    Bez Rijeke u grupama mi se jedino borimo da ne potonemo ispod 23. mjesta kaj Dinamu ionako ne znaci nista jer bi vjerojtnouvijek bio u poziciji da popuni prazno mjesto u 2. pretkolu.
  • Brusa
    1.5k
    Je, s*ebo sam. Ova sezona nam je bu il nebu jer za ponoviti 17 koef bi nam trebala toliko bolesno dobra sezona u LP da bi se o njoj pricalo desetljecima.vjeko1701

    Pravo vrijeme za to! :grin:
  • vjeko1701
    7.9k
    Kaj ti to znači kad Olimpiju proći neće. Izaći se sa odsječenim nogama, primiti iz nekog kornera gol i do kraja neće uspjeti izjednačiti unatoč pritisku.vjeko1701
  • marcio amoroso
    36.4k

    Početak si pogodio, ali pritisak su usmjerili na svoj gol.
  • blubach
    231
    Loša prognoza vjeko, nikakav pritisak Rijeka ne radi, ovi ih šamaraju :)
  • vjeko1701
    7.9k
    Ispricavam se, previse optimisticna prognoza.
  • DrawTube
    4.7k
    Fuckas Hajduk i njihovo istupanje, trebamo li mi istupit iz lige?
  • criticus
    2.2k
    Europski koeficijent - Umro

    Ključaj temu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.