• Georg Koch
    4.5k
    Jel se isto bodova (po 2 za pobjedu, 1 za remi) dobije i u LP/EL/KL ?
  • veselko tenžera
    2.1k
    da

    šta znači braniti koeficijent? Nek dobiju neki Balkani i Astanu u skupini i eto ih na 48 bodova.

    Što se mene tiče, priču na koeficijent možemo svesti na - ajmo ući u LP :smile:
  • Jurki
    11.6k
    braniti koeficijent kojeg dobe ulaskom u skupine.. za prvu pobjedu ne dobe nist.
    Dok mi ulaskom dobimo 8.000 bodova.. imamo ekipu za nekaj napraviti u skupini (kaj i kolko) to ne znam.
  • vjeko1701
    7.9k
    Nije samo stvar da mi budemo prvi na ljestvici, dobro dođe i da budemo prvi iza nekog ko ide direktno u PO pa smo onda izborili istu situaciju kao i ove godine. Bitno je odigrati bolje od Shaktara, Rangers ili Salzburg za to mogu čak završiti ispred nas ove sezone. Mogu i oboji ako jedan od njih neće biti prvak. Il bi čak išli u PO da ovoji završe ispred nas i budu prvaci? I dalje bi bilo jedno otvoreno mjesto za prvog idućeg ako se ne varam.

    Shaktar i samo Shaktar se gleda ove sezone. On nam je razlika između drugog pretkola i direktan PO/grupe. Kaj god oni naprave, mi moramo isto. Ovo mi je sva mudrost ove sezone. A ako na kraju budemo prvi na ljestvici jer Rangers nije osvojio naslov još bolje.
  • veselko tenžera
    2.1k
    jesu li Kopenhagenu u ovih 40 bodova uračunata 2 koja moraju obraniti?
  • Jurki
    11.6k
    ako sam dobro upucen.. da mora braniti i nema ih ukalkuliranih..
  • Chempers
    115
    Mislim da je ta ljestvica race ljestvica, skinuti su svi bodovi od prošle sezone baš zato da se vidi stanje stvari uoči ove sezone. Nema nikakvog branjenja
  • Infinity
    16.3k
    Kopenhagen ne brani 2 boda, nego 14. I tih 14 nije uracunato u tih 40, jer pocetkom sezone automatski gubis koeficijent od prije pet sezona i imas onaj od tekuce + koeficijent od prethodne cetiri sezone.

    Mi ako udjemo u LP imat cemo 48, oni u KL 40.5. Da se ranim ako nas preteknu.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Mislim da pita jer im je uključeno 2 boda za grupu ECL.. ako igraju još pretkolo, nije. Ako su već tamo, onda jesu. I da, oni pobjedom tek potvrđuju te bodove.
  • Infinity
    16.3k
    To da. I opet ne 2, nego 2.5. I to nam daje dodatnu prednost.
  • Krizy
    43.1k
    Rijeka bi bila u trećoj jakosnoj skupini.
    24 momčadi prolaze dalje, gotovo pa sigurno bi dobili dva slabija protivnika u grupnoj fazi.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Ali u ligi od 36 klubova di se igra samo 6 utakmica, nekako mislim da 6 bodova nebi bilo dovoljno tj možda i bi sa dobrom gol razlikom jer će tu jedan gol odlučivati u poretku
  • Infinity
    16.3k
    Ja mislim da je 6 kola premalo i da ce UEFA brzo i u ovom takmicenju donijeti odluku da se igra 8 kola.

    Gledamo li prethodnu sezonu u kojoj su 32 kluba igrala 6 kola, 24. klub bi u ukupnoj tablici imao 4 boda. Cetiri boda je imalo 6 klubova. Od tih 6, njih 3 bi otpala, 3 bi isla dalje. Sad ce biti vjerojatno slicna situacija. Rijeka bi sa 6 bodova vrlo moguce isla dalje, a meni takmicenje djeluje toliko lose da mislim da bi ipak uzeli i koji bod vise.
  • vjeko1701
    7.9k
    Kaj ti to znači kad Olimpiju proći neće. Izaći se sa odsječenim nogama, primiti iz nekog kornera gol i do kraja neće uspjeti izjednačiti unatoč pritisku.
  • Zagi
    7.6k
    Vjeko gdje je nestao perenialni optimizam?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.