• nemapredaje
    3.2k


    Tema je i o europskom koeficijentu Dinama (klupskom) koji je itekako živ
  • Jurki
    11.6k
    izdahnuo nakon 5 hitaca pred zidinama Stožica.
    Ubojice - bivsi igraci Jaruna i Slobode Varazdin.
    Ozalosceni: Hnl klubovi i cjelokupna javnost.
    Sprovod pokojnika: 30.8.2024. nakon zdrijeba skupina za konf.ligu.
  • jp23
    2.6k
    Iskreno, preimenovao bi temu u Dinamov europski koeficijent...

    Imamo Dinamov klupski europski koeficijent i Dinamov ligaški europski koeficijent. Potonji je bivši HNLov europski koeficijent kojeg slobodno možemo preimenovati jer nam je ostatak bagre iz lige beskoristan
  • Common Sense
    796
    Ožalošćeni: gazda Damir, prijatelj Srećko, stric Darko i ostala tugujuća rodbina i prijatelji.
  • NORTE
    11.4k
    Danas navijamo protiv Rangersa, da ni ove sezone ne bude prvak.
    Igraju derbi.

    Klub koji nam može biti suparnik u borbi za direktno mjesto u LP je Salzburg kod kojeg gostujemo.
    Njih također hejtamo, prije svega u Europi, a može i u Austriji.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Ma kakvi Rangersi, Celtic je tu u velikoj prednosti. Ozbiljne transfere rade, 11 milijuna su dali za nekog lika iz Augsburga, ocito i oni idu putem engleske lige.
  • Daliban
    1.6k
    Celtic vodi.
  • miro
    4.4k
    Ovaj Celtic zajebana ekipa...tu im trebamo tempo usporit jer nemremo mi toliko trčat
  • dzg2024dzg
    84
    Neka me netko ispravi ako sam krivo pohvatao. :lol:

    Znači što se ulaska direktno u Prvaka iduće sezone tiče:

    Osvajač Lige Prvaka mora imati već osiguranu Ligu Prvaka u domaćem prvenstvu. Ako se to poklopilo nastupaju slijedeći:

    :point: Rangers sa koefom 55.000 - (ali teško da će oni osvojiti svoju ligu)
    :point: Dinamo - sa koefom 48.000
    :point: Šahtar sa koefom 47.000
    :point: Salzburg sa koefom 46.000

    Ako bi svi osim Rangersa osvojili svoju ligu, onda nam je jako bitno da nas netko ne preskoči po koeficijentu (odigra značajno bolje Europu od nas i skupi više bodova).

    Ako Dinamo jedini osvoji ligu, sve je jasno... u Ligi Prvaka smo direktno.

    Ali za Salzburg je prema kladionicama jako izgledno da osvajaju domaće prvenstvo 1.33 je koef.

    Šahtar nešto manje izgledan za osvajanje domaćeg prvenstva nakon lošijeg ulaska u prvim kolima, ali prošle godine su pokazali da su najjači u Ukrajini, ... nadamo se da braća iz Kijeva mogu pomrsiti planove. :strong:

    Sve u svemu dobre su nam šanse ako sam sve dobro pohvatao? Trebamo dobro igru u europi uz osvajanje HNL-a. A i malo sreće :pray:
  • bbzg
    75
    Trenutna situacija:

    Rangers - 5 bodova iza vodeceg Celtica nakon 4 kola

    Shakhtar - 6 bodova iza vodece Oleksandriye nakon 4 kola

    Salzburg - 3 boda iza vodeceg Sturma ali utakmica manje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.