• Olmic
    3.6k
    nadam se da nece komentirat ni Viki ni Sapit jer ne znam koji mi je gori
  • dzg7
    297

    Ili Balog ne znas Ko je gori od njih 3
    Ali mislim da će Viki
    Tako da ću rade na areni gledat
  • rupke
    87

    s obzirom da HRT ima pravo prijenosa LP srijedom, 02.11.2022. Chelsea-Dinamo
  • by-tor
    152
    Jesam ja jedini koji bi radije Torrentea u zadnjoj liniji nego Maxa (ako igramo s trojicom)?
    Svaka čast Maxu, ali ono što smo vidjeli od njega ove sezone mi ne ulijeva povjerenje, pogotovo ne za ovakvu utakmicu.
    S druge strane, Torrente je bio skroz solidan prošlu tekmu. Možda mu koji put šteka distribucija lopte, ali je zato bio neprelazan.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Šteta što nema Rileta, on bi bio idealan za ovu utakmicu na mjestu desnog stopera u 3-5-2.
  • Blueshadow86
    1.6k
    Nekakav 3-5-2 :smile:
    Nevistić
    Bernauer, KTC, Mmaee
    Ristovski, Mišić, Baturina, Rog, RPG
    Petković, Kulenović
  • don
    5.5k
    želim samo prolazak, makar uz najgoru igru ikad.
  • Peškaman
    4.2k
    Sviđa mi se pristup i ponašanje igrača/trenera a i ovdje na temi.
    Spušteni,iako je 3-0,oprezni,nema onih komentara da imamo veliku prednost,da ćemo lako.

    Mislim da ćemo 3-5-2
    Max KTC Mmae
    RPG Mišić Rog Ogiwara
    Baturina
    Petković Cordoba

    Volio bih Cordobu umjesto Kulenovića čisto zbog brzine i Petkovih mogućnosti podvaljivanja lopte u prostor brzom Cordobi + kontre.
    Sretno Dinamo!
  • Borovljanin
    74
    Qarabag će sigurno igrati jako ofenzivno. 3 gola razlike nije mala stvar, ako žele proći trebaju ići na all-in. Tako da trebamo iskoristiti njihove rupe u obrani. Neka jedna kontra prođe i to će biti to. S 3-5-2 imat ćemo barem Petka, Kuleta i Baturinu u kontri, još nek se priključe Rog i Ogi iz pozadine i imat ćemo definitivni višak pred njihovim golom.
  • Danko
    1k

    Nisi jedini.
  • by-tor
    152
    Jel potvrđeno da ga nema ili postoji mogućnost da zaigra?
  • Mr Anderson
    7.9k

    Nema ga, putovao je ali neće igrati. Vjerojatno ga nema do utakmice s Hajdukom.
  • Plavo Srce
    128
    Nema više vremena za filozofiranje, Jakir i momčad sigurno znaju već barem dan ili dva s kojom točno taktikom izlaze, pa hajmo ne biti tipični hrvatski navijači i misliti da mi znamo najbolje.

    Vjerujem da je ipak temeljem svojeg iskustva i razgovora sa savjetnicima (a možda malo i čitanjem Zone :))) ), odabrao najbolje!

    Ključno je da se ne bojimo i još važnije, ako primimo gol, da zaigramo još bolje!

    Ako zabijemo jedan gol, vrlo smo blizu prolaska, ako zabijemo dva, što uopće nije nemoguće, jer će se oni otvoriti - idemo u LP!

    Dakle, treba preživiti još ovih 6 sati do tekme, a za oko 9 sati počinje PLAVO LUDILO!

    LP - STIŽEMOOOOOOO !
  • skener
    873
    Ne znam koji mi je k, ali ne sjećam se kad sam bio ovako nervozan.

    Realno smo bolji, imamo prednost od 3:0, ali opet neki čudan osjećaj od jutra
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.