• Marley
    1.6k
    Samo i jedino prolaz me zanima, ne zanima me s kakvom igrom ni s koliko srece haha. Ako moze, bez predinfarktnog stanja za navijace, bez ozljeda za igrace. Eto, pa ne trazim ne znam kak puno.

    I normalno, sad kad daju prijenos i na Areni i na HRT, sad ja nemam ni faking televizor.

    Nisam ljubitelj gledanja u kaficu gdje su pretezito lokalni hajdukovci... jer ionako cu doci vec napeta i nabrusena :lol: valjda nece biti kretenskih komentara, ipak je Liga prvaka, a mozda bude i jos Zagrepcana.
  • NitkoBitan
    17k
    I normalno, sad kad daju prijenos i na Areni i na HRT, sad ja nemam ni faking televizor.Marley

    HRTi preko mobitela.
  • Marley
    1.6k
    ma ne da mi se na malom ekrancicu, doduse uvijek tako gledam, ili na tabletu. Ali bit ce prijenos u bircevima i hocu jednom barem pogledat kako spada na velikom ekranu. E sad hoce biti u miru ili nece, o tom po tom, riskirat cu ovaj put :grimace:
  • ShanKu
    733
    Možda čujemo danas na prijenosima kakav povik s tribina.. Dinamo Zagreb! :cheer:
  • Crni86
    3.5k
    Kakva godina bi ovo bila ako bi izborili LP. Zato i jesmo svi nervozniji nego ikada jer od kada je nova struja u klubu sve se polako slaze i kada bi se izborila liga prvaka to je dodatni podrazaj na kojem bi klub plovio iducih par mjeseci kako navijacki tako i financijski.

    A prije 6 mjeseci nam se desio onaj poraz od 0:3 protiv lokse, a ja imam osjecaj kao da je to bilo prije 2 godine. Svasta smo prosli, a sada ajmo po ono sta zalsuzujemo.
  • Brusa
    1.5k
    Mislim da smo nervozni zbog prošle sezone, sparte i paoka...ja bar jesam. Znam da je skroz drugačija situacija, ali svejedno...
  • ibro1986
    150
    gdje je bolje gledat, na HRT ili areni?
  • Praskaton
    2.3k
    Da svi jos imamo traume od prosle sezone.Iako ove izgledamo puno ozbiljnije negdje u podsvjesti me strah ove utakmice.Jakirovog ziheraškog povlačenja.

    Vjerujem da ce ovi ic all in od prve minute,pokazali su kako neugodni mogu bit i koliko prilika stvaraju.
    Postavit se kao da nemamo prednost i od prve minute na pobjedu.
    Liga prvaka nas čeka :smile:
  • mokoxax468
    698
    Treba vidjeti tko će biti komentatori, rekao bih veća šansa da će bolji komentator biti na Areni
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    Ne sjecam se kad sam zadnji put bio toliko nestrpljiv u iscekivanju neke utakmice, vjerovatno pred derbi u Rijeci ili protiv tovara na poljudu. Svakih malo gledam koliko je sati i nekako mi vrijeme bas sporo prolazi, jedva cekam da dodem doma i obavim sve sto treba prije tekme pa onda jos u ducan po gajbu pive. Ajmooooo
  • Crni86
    3.5k
    kad je tekma na hrtu i areni, iz principa gledam na areni. Nedam jazavcima na hrt-u da na meni si povecaju gledanost za 1, a nisu spremni ulozit neke novce u nas sport. Uz to ugl su puno bolji komentatori na areni jer slusat vikija ili sapita je za ispovracat se.
  • kajjaznam
    44

    muć muć muć :grin:
  • kajjaznam
    44
    Uz sve kaj ste tu spomenuli, nadam se i boljem suđenju, jer onaj šved je bio loš
  • NitkoBitan
    17k
    Andele cuvaru mili, svojom snagom nas zakrili...
  • Time
    855
    Godinama nisam bio nervozniji...mislim da ce ristovski stisnit zube ipak nam je ovo utakmica sezone ako ne i vise od toga
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.