• NitkoBitan
    17k
    "Maksimalno ozbiljno smo se pripremili za ovu utakmicu. Protivnik je vrlo jak i dobro pripremljen. Uzevši sve ovo u obzir, namjeravamo pojačati obranu, jer znamo da moramo u tom segmentu biti još bolji."

    3-5-2?
  • Maki2
    610
    Ovi se novinari dosli na konferenciju maltene svadat sa Jakirom. Kakvi jazavci.
  • tp1997
    262
    Malo mi presica zvuči kao da je plan zatvoriti se iza, pa naprijed ako se nešto slučajno desi, super.

    Nadam se da sam u krivu.
  • Dani Olmić
    222
    Meni zvuci da je prioritet naravno bit iza cvrst, ali da se igra i prema naprijed, da se ne ceka samo nego i proba ugrozit qarabag
  • Dzoni
    616
    Meni samo nije jasno zašto ne može prevoditeljica na mikrofonu na hrvatskom reći pitanje Jakiru, pitanja se moraju pogađat na temelju odgovora
  • Nino Bule
    13.4k
    Meni je odma nakon prve utakmice bilo jasno kako ce se igrat, 3 iza zbog boljeg branjenja međulinija i brza tranzicija naprijed jer su je lose azeri branili u prvoj utakmici
  • Sixthway
    457
    Pobjeda sutra donosi ogroman zalet za LP. Po meni Quarabag je jedan od najtezih protivnika zadnjih 10 I više godina s kojim smo igrali u playoffu.
  • Dani Olmić
    222
    Ne bi me uopce cudilo da ih iz kontre dokrajcimo
  • NitkoBitan
    17k
    Bez obzira sto smo prvu dobili 3:0, sto po kladionicama imamo 95% sanse za prolazak (1,05 kofa)... nije mi svejedno. Cak ne pomaze ni informacija kako su ovi bolji u gostima nego doma.

    Nadam se kako se Jakir nece potpuno povuc i kako necemo pocet igrat nogomet tek nakon 2 primljena gola (tb Solun). Ako mi prvi zabijemo gol to bi trebalo bit to.
  • Dani Olmić
    222
    ja se isto nadam da se necemo zatvorit i cekat da Taylor svira kraj, nacekat cemo se … moramo racunat sa nekih dobrih 98 min …

    Iskreno, kolko god je to sport i bez obzira sto se vec svasta desavalo se da nadam da se jakiru to nece opet dogodit… Mislim da neće.
  • Nogo
    3.6k
    Po njihovom zadnjem treningu moguće da se Vešović oporavio i upada u prvih 11, a možda i zamjene golmana.

    Sve u svemu mi smo Dinamo i vjerujem u naš prolaz! :fire:
  • E46
    634
    Uzimajući sve ovo u obzir, namjeravamo pojačati obranu, jer znamo da moramo u tom segmentu biti još bolji, vjerujem da ćemo tijekom utakmice imati neku priliku, koju ćemo pokušati realizirati. To bi im dodatno otežalo posao. Ne znam koliko će utakmica trajati, ali učlnit ćemo sve da prođemo već nakon 90 minuta.

    Po ovoj izjavi ja sam zakljucio da on planira igrat bunker i njima pustit loptu. To ce si potpisat smrtnu presudu ako budemo igrali duboko obranu golmanu u krilu, naravno ako sam dobro razumio ispravite me
  • Dani Olmić
    222
    Za sve nas koji su htjeli izbjec galatu :D
    Mozda danas ispadnu od YBB
  • tp1997
    262
    Ja isto imam dojam da ide jakirovska bunkerčina u gostima, već viđeno.
  • ShanKu
    733
    Sutra budem zadovoljan i sa 0-2 za nas...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.