• Marcinko
    595
    Nije se ni Fener proslavio, a sve su najave bile da će imati dva kluba u LP.
  • Krizy
    43.2k
    Kao što sam već pisao, turske momčadi su gotovo uvijek precijenjene i svaki klub koji ima momčad, a ne skup individualaca im lako napravi probleme.

    Pola Zone ih prikazivalo kao mix Citija i Reala
  • Omake
    2.5k
    Sve tri momčad koje su sinoć prošle su imale značajno mlađe ekipe od suparnika. Moguće da je da bez kombinaciji tranzicije i presinga nema rezultata u modernom nogometu. A možda je slučajno.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Odlicne i 3 tekme sinoc. Mene i dalje iznenadjuje napredak ceha i slovaka . Opet sjajna predstava sparte i zasluzeno plasma u ligu prvaka. Svicarci odlicno odigrali , jedva cekam tekmu veceras. Sreca pa radim do 6 pa ce vrijeme brze proci
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Mislim da smo na primjeru Fenera i Galate mogli vidjeti kako nam neke bogate kupovine ništa ne garantiraju, po imenima bi i jedni i drugi bili favoriti za ući u top 16, a na kraju nisu ni prismrdili LP
  • Hectorharatti
    48
    Nemoj pretjerivat da su favoriti za uc u top 16. daleko od toga. Pa fener nije bio u lp 20 godina. Imena su nekad nesto bili sad su taman za EL.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ekipa koja vrijedi 215 milijuna i vodi ju Mourinho ne bi bila kandidat za top 16? Ok
  • Mr Anderson
    7.9k
    Meni se ovako na papiru Fener čini jača ekipa od Galate. I ispali su dosta nesretno od jače ekipe nego što su YB.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    ocekujem ovakav video i za nas ako prodemo, jos ako cigani ispadnu da im se mozemo rugat :rofl:
  • striko
    1.5k
    Aston Villa je ovo prvi put montirala i sada svi kopiraju
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Braco i kolege zonasi, kakva vecer. Nakon svega , muke i patnje u prosloj sezoni,nasih u Ateni, njihovih visemjesecnih muka,problema ,ispadanja i sveg ostalog sto nas je pratilo prosle sezone. Naš voljeni klub ušao u ligu prvaka,ovako superiorno. Cestitam svima od srca. Uzivajte i veselite se. Svako dobro :heart:
  • Ivdzo11
    4.2k
    Marko Tolić, Tolićevski... Rolica i u suprotnu stranu... golcina
  • eol12
    588
    Bas klasičan gol Tolica, kako mi je drago zbog njega.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.