• Crni86
    3.5k
    Sjetimo se samo utakmice protiv AEKa. Ljudi su svjesno čekali da lopta dođe do kombinacije KTC-Moharrami i onda idu u presing.hardek

    Nemremo se sjetit jer je KTC to ljeto bio otpisan i otiso je iz kluba sve do negdje listopada kada ga je Jakir vratio.

    KTC je dolaskom MMA prebacen na desnog stopera sto mu kao desnjaku puno vise pase, nije da je sjajan u igri nogom al je solidan. Mogli bi se isto tako zapitati zasto se suigraci iz veznog prije i vise ne otvaraju teofilu kada zna da nije odlican u igri sa nogom. Vecina njegovih nabijanja je kada nema kome da doda jer svi stoje. Max i MMA su puno bolji u igri sa nogom, ali nije istina bas da je KTC grozan.
  • hardek
    2.8k
    Jebote u pravu si, pogriješio sam tekmu, mea culpa.

    Da se razumijemo nisam ja neki hejter KTC-a. Ja ću mu zauvijek biti zahvalan na svemu i pogotovo na tome što se vratio prošle sezone i spasio sezonu. KTC i dalje ima mjesta u Dinamu, samo sam mišljenja da mi ove sezone ne možemo igrati sa njim kao startnim stoperom u 4-3-3. Sa 3 odiza nebi bilo problema ali mi ćemo sa 4 odiza bit osuđeni na konstantno nabijanje.
  • Crni86
    3.5k
    ako ti neces imat mehanizme i konkretno kretanje veznog reda i ostalih igraca ces uvijek bit primoran na nabijanje.

    Osijek nas se trudio dosta visoko stiskati i nisam primjetio da smo pribjegli nabijanju, ugl smo kroz pas igru izlazili van i to bez pre velikih muka. Ista stvar je bila i u tekmi s Quarabagom. Imao je teo par nabijanja, ali to je sve iz razloga sta su svi stajali i doslovce nitko nije prisao, a teo nije josip sutalo pa da ce krenut kroz sredinu ko lud. Al zato kazem kad imas to kaj imas, na momcadi je da sakrije mane pojedinca (pravovremenim kretanjem i prilazima). Bilo bi idealno da imamo dva MMA koji sa loptom u nogama igraju zmirecki, ali kad nemas moras radit najbolje s onim sta imas.
  • Daliban
    1.6k
    Možeš se ti kretati do prekosutra ako KTC ne može pravovremeno dodati loptu.
  • ksapi
    2.8k


    Mi i dalje cekamo da nam kazes koji bi to stoper bio dovoljno dobar za Dinamo. Deseti put dobivas isto pitanje
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Mi i dalje cekamo da nam kazes koji bi to stoper bio dovoljno dobar za Dinamo. Deseti put dobivas isto pitanjeksapi

    Samo da nije obrambeno bipolaran.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    jel zna netko službeni mail gdje možemo pisati žalbu areni jer ne izbacuju sažetke ne samo dinama nego i ostalih klubova uopće? O pristranosti komentatora također bi se mogli žaliti jer valjda trebaju biti objektivni u prijenosu. Sada pogledao sažetak utakmice Dinamo Bodo prije par godina to je nevjerojatno kako komentator subjektivno doživljava golove dinama.

    Nešto kao što smo pisali upravi dinama kada se ukazivalo ne kršenje zakona. Deda ili Pop.corn naprave i skroje jedan lijep tekst a onda svi mi lijepo pošaljemo na njihovu adresu. Možda urodi plodom.

    Ne znam uopće imaju li oni dužnost izbacivat sažetke utakmice ili je to njihova slobodna volja.
  • mokoxax468
    698
    Pisao sam ja u drugoj temi, ja sam već slao mail po pitanju ovoga, email adresa je
  • veselko tenžera
    2.1k
    "Ako već ne igram za Dinamo, volio bih da jednom mogu zaigrati na Maksimiru." Oliver Lukić, RB Salzburg

    Bravo mali, lijepo odgojeno dijete.
  • Klenx
    5.6k
    https://www.index.hr/sport/clanak/veliki-preokret-pasalic-ima-pravo-nastupa-u-uzvratu-zbog-posebnog-pravila-uefae/2592808.aspx?index_tid=555540&index_ref=naslovnica_sport_ostalo_d_0

    Članak 63.02. UEFA pravilnika navodi: "Prije grupne faze, igrači i službene osobe suspendiraju se za sljedeću natjecateljsku utakmicu nakon tri opomene, koje nisu rezultirale crvenim kartonom, kao i nakon svake naknadne neparne opomene (peti, sedmi, deveti itd.). Iznimno, nakon završetka svaka dva kola u UEFA klupskom natjecanju (tj. UEFA Liga prvaka, UEFA Europa liga i/ili UEFA Europska konferencijska liga) u kojima je igrač prijavljen na klupskom popisu i ima pravo nastupa, broj žutih kartone koje je dobio, a koje nisu rezultirale ponovljenom suspenzijom opomene umanjuje se za jedan.

    Dakle, iako je Pašalić skupio tri žuta kartona, nakon odigranih utakmica protiv Elfsborga ih je imao dva te mu se zbog ovog pravila jedan karton brisao. Iz tog razloga Rijeka može računati na njegove usluge u Ljubljani. Niti u samom klubu nisu bili sto posto sigurni da se ovaj propis ovako tumači, ali su pred malo dobili i službenu potvrdu od UEFA-e da Pašalić može igrati i potvrdili nam informaciju.


    Ne znam točno što misle pod ovim pravilom, ali kakva je situacija onda s onim Romaom iz Qarabaga?
    Pašalić je dobio žute u 2. i 3. pretkolu, i očito onda nakon 3. žutog jučer može igrati.
    Romao je dobio dva žuta u 3. pretkolu i prvi protiv nas, znači li to da on po ovom pravilu onda nema pravo igrati protiv nas i dalje?
  • Peškaman
    4.2k
    Qarabag - Ludogorets 6.8.2024 - 3 pretkolo LP

    • 11 min žuti karton

    Ludogorets - Qarabag 13.8.2024 - 3 pretkolo LP

    • 85. min žuti karton

    Dinamo - Ludogorets 20.8.2024 - play-off LP

    • 62. min žuti karton

    3 utakmice zaredom je dobio žuti karton,mislim da nema pravo nastupa u uzvratu.
  • Draž
    1.3k
    Iznimno, nakon završetka svaka dva kolaKlenx

    Ovo kolo još nije završilo... Dakle nema pravo nastupa
  • čovjekjogurt
    617
    Izašao je članak u Sportskima gdje piše da će posljednji klub u LP dobiti 275 000 eura a da se svakim mjestom prema gore dobiva dodatnih 275 tisuća eura. To bi onda značilo da će Dinamo u slučaju da završi recimo 30. dobiti negdje oko 2 milijuna eura. Je li to tako?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.