• Captain America
    17.6k
    Bilo je potrebno jer znam za slučajeve mladih ljudi koji su zaglavili u bolnici pa je dolazilo do preopterećenosti sustava i onda su se mnogi čudili da kako to da imamo jednu od najviših smrtnosti u Europi ili da su ostale bolesti zanemarene jer su liječnici transferirani na COVID odjele pa nisu mogli raditi svoje normalne poslove za koje su specijalizirani.
  • GaijiZG
    1.3k


    Nisam pohvatao timeline, kad si primio prvu dozu? Prije oboljena, poslije? Rekao si samo kad si drugu dozu primio.

    Inače svjestan sam i ja što je korona. Frend od 27 godina, igra u 3coj zupanijskoj, fit dečko. Skoro završio u bolnici. Tjedan dana nakon njega sam ja dobio, sa 25 kila viška, i 2 kutije Camela dnevno. Jedan dan 38.0 temperatura, i to je bilo to. Umro sam od dosade tih 2 tjedna izolacije. Čudan virus uglavnom, kao nijedan drugi do tad(hm hm mozda jer nije produkt prirode...).




    Pa EU je planirala 7 doza za svakog.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ok, jasno je da je tu bilo svega, ali ja isto mislim da m ije cjepivo pomoglo...samo način komunikacije i odabir mjera nije bio normalan
  • wolfgang14
    1.4k
    i 2 kutije Camela dnevnoGaijiZG

    Bilo je izašlo zanimljivih studija oko nikotina i covida, prvo su izašle studije koje su dokazale da nikotin pomaže kod covida jer se "lijepi" na iste ACE 2 receptore kao i covid i time remeti virus ili skroz sprječava njegovo hvatanje na nas. Poslje su naravno izašla studija koja nekako u rukavicama govore da su cigarete štetne za respiratorni sustav te stoga ne pomažu kod korone. Ne tvrdim ništa ali samo eto fun fact

    hm hm mozda jer nije produkt prirodeGaijiZG
    :lol:
  • GaijiZG
    1.3k


    Znam to za nikotin i ace2 receptore, al vjerujem da te pozitivne stvari nadomjeste otrovi koje stavljaju u komercijalne cigarete.
  • wolfgang14
    1.4k
    Znam to za nikotin i ace2 receptore, al vjerujem da te pozitivne stvari nadomjeste otrovi koje stavljaju u komercijalne cigarete.GaijiZG

    :100:
    da, kupovne cigarete su dodatno i naknadno natrpane glupostima. Postoji par duhana koji tvrde da su prirodni i uzgajani na organskom gnojivu bez dodataka ali ko će ga znat više
  • Brusa
    1.5k
    ja samo pušim lucky strike onaj na kojem je prije pisalo bez aditiva, a sad više ne piše....tako da , tko zna sad...i american spirit su isto kao čisti duhan i odlične su mi, al toga nema kod nas kupiti koliko znam
  • Captain America
    17.6k
    Nisam pohvatao timeline, kad si primio prvu dozu?GaijiZG

    6 tjedana prije druge doze (prioritetna skupina), a 5 mjeseci nakon što sam prebolio COVID prvi put.
  • emilperska
    5.4k
    Nisam se cijepio.
    Prije nego sta je doslo cjepivo, imao sam koronu bez temperature s gubitkom mirisa. Trajalo 5 dana.
    Nisam po nicem bio rizican i smatrao sam da je bespotrebno da se cijepim.

    Poslije se razvio revolt radi fašističkih i besmislenih covid potvrda koje su nisu imale bas nikakvu svrhu i tada se ne bi cijepio da pušku upere protiv mene. Cak sam skupljao potpise za referendum koje je tzv. Ustavni sud nelegalno srusio..

    Bilo je svakakvih slucajeva oko mene, velikoj većini nije nista bilo, manjinu je fkt skrsilo bez neke logike i objasnjenja (od mlađe ekipe). Starijoj ekipi je svakako bilo. Od poznanika koji su zavrsavali na intenzivnoj do moje babe kojoj kao srcanom bolesniku nije bas nista bilo..

    Ali covid potvrda je nakon komunistickog terora u 20.st, najveci attack na slobodu misljenja i kretanja..
  • wolfgang14
    1.4k


    I ja sam jedan dobar period taj lucky pušio da, navodno pueblo i čini mi se bali shag su isto prirodni, za pueblo se sjećam da sam pročitao ali za bali nisam siguran. Ali sjećam se da je bilo nekoliko duhana
  • Slavonac86
    383
    bali shag najodvratniji duhan koji sam ikad probao
  • wolfgang14
    1.4k
    bali shag najodvratniji duhan koji sam ikad probaoSlavonac86

    onda mora da je prirodan i bez parfema :lol:

    Ja ga nisam nikada probao, ali sam vidio da mnogima ne odgovara

    Edit: Isprike moderatorima, malo smo skrenuli s teme
  • Slavonac86
    383
    onda mora da je prirodan i bez parfema :lol:
    Moguće, ima neki poseban šmek koji me tjera na povraćanje haha
  • NitkoBitan
    17k
    Sjecam se kao jucer utakmice Tottenham - Dinamo u Londonu. U Lokinu gledali prvo poluvrijeme i konobar gasi televiziju i kaze zatvaramo kafic zbog mjera (tekma u 21:00, kafici radili do 22:00).

    Sve ugaseno i zatvoreno samo u Royalu upaljena televizija i jedno 100-150 ljudi na terasi, prolazima i dijelu ceste gleda tekmu :sweat: Jasno da smo svi tada "riskirali" jer okupljanja nisu bila dozvoljena, ali kaj ti je ljubav prema Dinamu :hearts:

    Naravno kako je u tom trenutku bilo stanje policijske drzave pa se bas tamo slucajno naslo nekoliko desetaka interventnih policajaca koji su se sasvim slucajno isli probijat kroz rulju, onako bila im je naredena neka setnjica (valjda su cekali samo najmanji eksces da krenu batinat okolo).

    Tocno tjedan dana poslije tog znamo svi kaj se desilo, na stotine ljudi ispred stadiona slavile povijesnu pobjedu. Jasno da su u takvim trenucima svi zaboravili na "smrtonosan" virus, od policije pa do medija.

    Eto, sorry na off-topicu ali steta da takva anegdota negdje ne bude zapisana.
  • plavi72
    831
    Kad se sjetim testiranja ispod zapada...,jednu tekmu(mislim Sheriff 0-0) savijem test po kodu...5 minuta dok ga nije očitao na ulazu.
    Jedan test za ulaz u Hr. i taj nisu (uvijek)priznavali za ući na stadion ,na zapad su puštali,priznavali,ali na sjever ne,dva testiranja da zagalamiš DINAMO... .
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.