• Baneki
    745
    Nastao je u računalu. U prirodi nije pronađen. Christine Massey je pitala preko 200 institucija u svijetu, od CDCa, NIHa itd znaju li tko ima virus...Nitko nema virus niti znaju tko ga ima.
  • Dino
    2.6k
    Nisam se cijepio, dvaput sam prebolio, oba puta je bio tezi oblik s tim da sam jednom imao upalu pluca (koja mi je bila treca u zivotu).

    Navodno sam zbog covida imao jednu posljedicu, a to je bio deficit vitamina D kojeg sam poprilicno dugo nadoknadivao.

    I dalje ne znam je li bilo pametno ne cijepiti se i bih li se cijepio da dodem ponovno u istu situaciju.
  • wolfgang14
    1.4k
    Malo ću sad nasrat par stvari vezanih za cijeli taj period koje mi padnu na pamet. Imajte na umu da je ovo sve iz perspektive teoretičara zavjera. To nije moja struka, programer sam, nisam iz medicinskog područja.

    Nisam se cijepio jer sam teoretičar zavjera od svoje 15e godine. PCR test nije osmišljen da detektira virus za koji ga se koristi. To je i potvrdio njegov izumitelj Kary Mullis koji je umro netom prije početka pandemije (Mullis priča o Fauciju, cijeli intervju je odličan).

    Fauci treba bit u zatvoru zbog gain of function researcha. Bill Gates ni na koji način nebi smio biti involviran u ovo sve jer nije epidemiolog.

    Par mjeseci prije pandemije je održan Event 201 koji je služio kao proba u slučaju pojave globalnog virusa koji će poharati svijet.

    Cijela ta fraza "cijepi se, misli na druge" je lažna jer (pogotovo) u to vrijeme nije uopće dokazano da cjepivo sprječava širenje zaraze (sad je dokazano da i uopće NE sprječava). (Kažu da ipak nisu testirali to jer su morali požuriti što prije gurnuti cjepivo na tržiste)

    Cjepivo nije moglo proći osnovna testiranja jer sve životinje na kojima je testirano su umrle, jedini način da gurnu cjepivo na tržiste je da ga puste po hitnom postupku odnosno jedino u slučaju velike opasnosti koja prijeti svim ljudima odnosno pandemije.

    Korištenje nove mRNA tehnologije koja još nije testirana na ljudima u trenutku pandmije je suludo. Pogotovo jer ne znaš kakve nuspojave možeš očekivati kroz 10ak godina. mRNA djeluje tako da "uči" stanice kako proizvoditi Spike protein koji je iznimno štetan i razarajuć za organizam. Dakle naše tijelo praktički postane tvornica tog proteina koji je toksičan za nas. (Ne znam zašto nije napravljeno "starinsko" proteinsko normalno cjepivo ali dobro)

    Također je dokazano da su respiratori ubijali ljude u bolnicama a ne covid. Susjed mi je u bolnici pokupio sepsu i umro od nje ali pošto je bio pozitivan na PCR test, smrt je prepisana covidu. Za vrijeme pandemije nismo uopće imali slučaje gripe. Sve je bilo prepisano covidu.

    WHO sve više i više gura (pogotovo europskoj uniji i SAD-u) svoju agendu gdje oni žele svu ovlast u slučaju pandemije (to je čak i nedavno bila tema u europarlamentu). Što znači da će WHO imati ovlast proglasiti pandemiju i onda postavljati sva pravila za vrijeme iste. U prijevodu WHO će odlučivati smiješ li izaći iz kuće, biti sa svojom ženom u sali dok ti rađa dijete, posjetiti svoje bližnje u bolnicu i sl. Žele ostvariti one world goverment. Odnosno centralizacija moći.

    Mislim da i ne treba ovdje sad slati sve kontradikcije koje su izlazile u to vrijeme jer smo svi upoznati time. Jedna strana priče je cenzurirana i ismijana, druga je gurana na vijesti svaki dan.

    Temelj znanosti bi trebala biti debata i sukob mišljenja znastvenika da bi se što bolje i što prije došlo do rješenja ali to u ovom slučaju nije bilo tako. Mi koji se nismo cijepili (tu mislim i na znastvenike) smo proglašeni ravnozemljašima i antivakserima, iako smo primili sva ostala obavezna cjepiva osim tog).

    Cijeli taj period je bio smiješan i žalostan u isto vrijeme. Prevarili su ljude, otvoreno im lagali i prijetili.

    Bilo je tu milijun laži još kojih se u ovom trenutku i ne sjećam, žao mi je što nisam spremao to sve negdje ali eto.

    Neki pišu da je sve to bilo zbog para, ali iskreno čisto sumnjam, tim ljudima ne trebaju novci, oni su gladni za kontrolom i moći.

    Evo to je sve iz moje neke perspektive
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ne mogu vjerovati da vas je navukao na ovu temu s dva slova :D
  • Hnlovac
    1k
    Toliko o zabrani politike na zoni. Do kraja 9og mjeseca očekujem novu temu ustaše i partizani, te oživljavanje barem 3 onih filozofsko etičkih tema
  • Dino
    2.6k
    Nije obavezno citati sve teme i sve objave, cisto da podsjetim :grin:
  • Hnlovac
    1k
    Nije poanta to neg ak je i doneseno pravilo da nema politike neki naprosto ne mogu izdrzati bez tog 2 dana na forumu pa ju malo po malo guraju nazad

    Pa i ja sam bio za ostanak tog i nevoljko sam prestao pisati al jbg ak je ugašena ke ugasena, ak moramo svi i ja prestati pisat o tom zakaj bi neki politizirali
  • GaijiZG
    1.3k


    Pa ovu temu izbjegavaju samo oni kaj su na jesen 2021e najavljivali prisilno cijepljenje osnovnoškolaca. Niko se ne želi pdsjećati da je bio za fašizam.


    Fascinantno je kako Fauci slobodno šeta nakon što je odobrio gain of function istraživanje. I po nekoj logici, covidmjeraši bi najviše trebali biti za to. Al na kraju da, takvi su zapravo sluge medija i ne koriste logiku niti imaju vlastiti svjetonazor, jednostavno su sluge sustava.
  • The Undertaker
    5.1k
    Svi smo mi ovdje cijepljeni protiv nečega.
  • Dino
    2.6k

    Meni su te dve zatvorene teme bile medu zanimljivijima na Zoni iako nemaju previse veze s Dinamom niti nogometom tak da bi volio da jos neke nenogometne teme na kojima se moze procitat misljenje ljudi razlicitih politickih, obrazovnih, religijskih i ostalih stavova ostanu otvorene za raspravu i razmjenu misljenja.

    Nebumo bili policajci ako nam je cilj imati ovakvu temu otvorenom. :wink:
  • Captain America
    17.6k
    Prvi put sam dobio COVID dok se još razvijalo cjepivo. 12 sati nakon prilično intenzivnog treninga sam zakurio blizu 40 uz nemoć kakvu nisam nikad osjetio. Apetit je bio nepostojeći. Osto sam bez osjeta okusa iduća 3 mjeseca, a fizički sam došao k sebi za 2 mjeseca. 6 mjeseci nakon preboljenja sam primio drugu dozu.

    5 mjeseci nakon druge doze sam pokupio deltu i prošo sam bez simptoma. 2 mjeseca nakon delte sam pokupio omikron s temperaturom 38.5 i kašljem koji su trajali dan i pol.

    Svi smo svjesni da je bilo grešaka jer su se epidemiološke mjere donosile na krivi način, ali dovoljno toga sam vidio na svoje oči da znam kolko je COVID ozbiljna bolest i cijepio bi se ponovno unatoč tome što sam mlad i što sam hvala Bogu zdrav ko dren.
  • reziser
    6.8k
    Svi smo mi ovdje cijepljeni protiv nečega.The Undertaker

    najviše protiv tovara :joke:
  • wolfgang14
    1.4k
    Fascinantno je kako Fauci slobodno šeta nakon što je odobrio gain of function istraživanje.GaijiZG

    Još je lik je promjenio definiciju termina gain-of-function.

    https://www.c-span.org/video/?c4985061/senator-paul-accuses-dr-fauci-changing-gain-function-research-definition-nih-website

    Senator Paul ga napao bio na sudu zbog tog, od 4:30 pa nadalje

    BTW, Faucijeva žena radi za NIH i navodno je ona bila jedna od zaduženih za odobravanje cjepiva i provjeru sigurnosti
  • Jos-Optimus
    2.1k
    U suštini je kod mene slično, ali sam više zbunjen od svih naklapanja koliko je potrebno uopće cijepljenje bilo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.