• Crusades1986
    11.9k
    I Marić ju je nedavno tu majicu nosio na nekom predstavljanju igrača (ne znam jel bio Oliveras ili Cordoba). Vidio ju u shopu kad sam išao po tamniju verziju. :up:
  • Efes Pilsen
    8.3k
    ja trazio u shopu kod stadiona za vikend i nije bilo. Sorc da, ali majice ne. Od stika ostala samo dugacka varijanta s natpisom dinamo. Nema ni u web shopu.
  • mali M
    5k
    Samo trening hlačice da dočekam!! Na tome mi je fokus i za to živim!!! @deda @Pop corn udarajte, kumite, prijetite, sjednite na sredinu ureda i štrajkajte glađu! Ovo je zbilja jako jako bitno pitanje za nas navijače!!! :lol:
  • Droljo
    8k
    Da ne listam u nazad, ako tko zna jel se omogućilo iskoristiti članski popust preko web shopa?
  • NKDZ86
    1.4k
    + trening majica, @Pop corn ima kakvih novosti po pitanju dolasku ostale castore opreme?
  • deda
    32.6k
    Kažu dečki zaživjet će s izradom novog webshopa. Rok ne znam da me ne pitate.
  • modri-kibic
    74


    Jedna zanimljivost koju mi je otkrio jedan zaposlenik. Trening hlačice sa natpisom Dinamo Zagreb nisu od Castorea, nego su od proizvedene od strane kluba.
  • mali M
    5k
    Trening hlačice sa natpisom Dinamo Zagreb nisu od Castorea, nego su od proizvedene od strane kluba.modri-kibic

    :rage: mooooooolim!!!!???? smjesta da su se pojavile u dućanima!!!!!!!!
  • modri-kibic
    74


    Nakon te informacije sam pregledavao slike sa treninga i nigdje nema oznake Castorea na njima.
  • Oluja
    4.3k
    sad mi nikako nije jasno zasto je to tako, jesu li u Castoreu nesposobni ili je tako dogovoreno. Ako je dogovoreno opet mi nije jasno zasto.
  • mokoxax468
    698
    Sumnjam da je neki poznati brend, ne bi išao po ovoj cijeni. Vjerojatno je mehanizam neki jeftini kineski quartz, sumnjam za ove novce da možemo dobiti kvalitetan brandirani sat
  • Bosskovitz
    11.7k
    To. Svi kvarcni satovi imaju više-manje iste mehanizme koji koštaju par eura, razlika između onog za 15€ i onog za 1.000€ je samo u vanjskom dizajnu i vrijednosti brenda.

    Kad smo kod toga, znam da nismo na toj razini i nije baš nešto što je namijenjeno široj populaciji, ali volio bih jednog dana vidjeti neku kolaboraciju s neki entry/mid-level proizvođačem satova, tipa Tissot, Seiko, Longines, Sinn ili malo skuplja varijanta Tag Heuer, Omega, Tudor...

    Recimo Tudor ima kolaboraciju s Inter Miamijem i Black Bay kronograf u njihovim bojama:

    Black-Bay-Chrono-Pink-Inter-Miami

    Oni su radili i klasični diver Blac Bay za milanski Inter:

    BB58-Milan-watch_2200px.jpg

    MIslim, ovo dolje je perverzija, ali većina igrača u Dinamu u jednoj godini ne zaradi dovoljno da bi si to kupila xD

    AP_BlueCeramic1.webp
  • mokoxax468
    698
    Da, sumnjam da bi veći brendovi radili kolaboraciju na manjem broju primjeraka. Eventualno Swatch koji radi dosta kolaboracija. Ono o čemu se može razmisliti su neke plave verzije satova s gravurom na kopči sata. Uz neki certifikat autentičnosti/broju primjeraka izdanog od strane Dinama uz sat. Tada možeš ponuditi i neki low-mid range automatic 500-1000 eura
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.