• dinamo u srcu
    1.6k
    Sjever dole je stand.Boycie

    eto prilike da možda ekipa stavi štand i na zapad dolje sigurno bi prodali jednako kao i na sjeveru
  • ZgDLions
    395
    Fala Boss na trudu i pojašnjenju, najvjerojatnije naletim do shopa sutra ak obaveze dozvole, možda je ipak došlo nešto najnovije što će mi se dopasti.
    Npr koji fora šal.
  • Mislav
    11
    Pozdrav, je li trening majica sa slike dostupna u fan shopovima u Jurišićevoj ili na stadionu, danas prije tekme bi prova kupit.


    hlCFcMs.jpeg
  • Nousername
    663
    Jesu ovi sorcevi sa slike u shopu i koja je cijena?
  • nemapredaje
    3.2k
    Jesu ove čarape se slike u shopu i koja je cijena?
  • jp23
    2.6k
    Jesu gaće koje se ne vide ispod šorca sa slike u shopu i koja je cijena?

    :rofl:
  • Tom Hanks
    3k
    Pusti gaće,ove vezice za kopačke izgledaju brutalno uzeo bi ih svom nećaku samo koliko koštaju
  • Pesca90
    56
    čarape su dobre za haklere i nogometaše,ja sam ih uzeo usput sa hlačama,mislim da su 13e/dva para dobis
  • Pero Vragec
    98
    Koliko para je igrač sa slike? Fali nam jedan za hakl pa bi ga uzeli. Lp.
  • FrenchMontana
    625
    Mozda sam zakasnio, al jel ima jos Građanski polo majica?
  • Brusa
    1.5k
    bio sam u srijedu u dućanu u ilici i bila je jedna... :grin:
  • ZgDLions
    395
    Morao jučer do grada, pa idem do shopa po novu BBB majicu.
    Mislim si gdje da parkiram u centru, odo ja tramvajem, ali na Draškovićevoj mi kažu da nema preko trga nego dalje pjehe ili nekim čudnim busom.
    Dobro, odo ja pjehe po zvizdanu do shopa, a kad ono rasprodali tu novu koju sam htio kupiti.
    Ništa, daj ovu drugu, ali ni ta nema broja.
    Ok, uzmem neku treću i svratim preko puta u Dinamo shop, ali ni tu nikaj novo, zbilja neveseo izbor.
    Manje više imam ili mi nije napeto uzeti hudicu na plus sto.
    Eto kako izgleda putešestvija prosječnog navijača pred važnu tekmu sa Goricom.
    Srećom na tekmi nije bila gužva na ulazu i skenirao sam kartu od prve.
    :strong:
  • rioda
    4.8k
    Mislim si gdje da parkiram u centruZgDLions

    Kad ideš autom, na tih 10-ak minuta je zgodno ostaviti auto na skretanju za Mesničku, iza onog spomenika Andriji Kačiću Miošiću, na "sva četiri" :grin:

    Dinamov shop ti je odmah pokraj, a BBB shop preko puta
  • Marley
    1.6k
    Ha? Nesto se gradi pod Zapadom, mislim novi fan shop? Kao montazni, ili? Nisam u Zg vec duze vrijeme pa nisam u toku. A gdje tocno, u odnosu na sadasnji?
  • Sajla
    5.1k
    Kad ideš autom, na tih 10-ak minuta je zgodno ostaviti auto na skretanju za Mesničku, iza onog spomenika Andriji Kačiću Miošiću, na "sva četiri"rioda

    ali se nemoj iznenaditi ako koji tjedan kasnije dobiješ pisamce da si parkirao ili zaustavio vozilo na mjestu gdje ometaš promet i ugrožavaš sigurnost pješaka i ostalih sudionika u prometu. ja sam stao na točno 6 minuta u Gundulićevoj na onom dijelu kod osnovne škole, u traci kojom se ne prometuje i djelomično je zauzeta zbog obnove zgrada (nekad išla od sjevera prema jugu), a sad su tamo non stop parkirani auti. 30 eur, odnosno 15 ako platiš u roku 3 dana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.