• jedan u nizu
    8.2k
    žalimo se na promet, ponašanje u prometu, nepropisna parkiranja, nekažnjavanje istih, neprovođenje tih istih kazni, a tu se preporučuje stati na 'sva 4' iza spomenika.

    Blizu je parking garaža tuškanac. Blizu je i garaža cvijetni. Jedan sat i tih euro i 60 vas neće ubiti. Pogotovo ako ste se uputili u klupski shop gdje ćete bez problema ostati bez stotinjak eura za jedan artikl.
  • Brusa
    1.5k
    a imaš i garažu u ilici 2 min hoda od shopa. 2 eur jbg...
  • Sajla
    5.1k
    žalimo se na promet, ponašanje u prometu, nepropisna parkiranja, nekažnjavanje istih, neprovođenje tih istih kazni, a tu se preporučuje stati na 'sva 4' iza spomenika.jedan u nizu

    da napomenem - moje zaustavljanje od 6 minuta (ne ovo iznad spomenika) nije zbog nekakve komocije i lijenosti nego zato jer ne mogu drugačije ući u zgradu i pomoći osobi koja se jedva kreće da dođe do auta, a ne mogu ni otići u garažu, spustiti tu osobu van i posjesti ju na pločnik dok iz garaže dođem po nju. sorry za offtopic, samo to želim raščistiti.
    a za shopove u ilici - uvijek idem u garažu 100 m niže ako sam s autom.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Polako nam se bliži početak nove školske godine, a za naše najmlađe navijače pripremili smo sav potreban pribor koji svaki pravi Dinamovac jednostavno mora imati! S ponosom vam predstavljamo novu kolekciju, dostupnu u našim Fan Shopovima i Web Shopu, koja će omogućiti vašim mališanima da zakorače u školu opremljeni u pravom “plavom” stilu!
    ➡️ Od sutra u našoj ponudi možete pronaći sve što im je potrebno za uspješan početak školske godine, uključujući:
    Dinamo ruksak – idealan za sve školske avanture
    Bilježnice u klupskim bojama – neka svaki školski zadatak bude ispunjen ponosom
    ✏️ Olovke, bojice, flomastere, šiljilo, gumicu i mnoge druge školske potrepštine
    Neka naši najmlađi navijači budu ponosni ambasadori kluba, jer ljubav prema Dinamu rađa se od najranijih dana. Uz našu školsku opremu, svaki će dan u školi biti ispunjen ponosom i ljubavlju prema omiljenom klubu❗️
  • Dino
    2.6k
    Evo @Oluja dočekao si i školsku torbu :grin:
  • st1pa
    18
    Kakvo je stanje sa Baby članski paketima?

    Na web stranici je samo stara objava iz 2021. gdje je sve u kunama itd., a na web shopu nema ništa...

    Može neki info? Ima li toga u fan shopu?
  • Nolifer
    8.1k
    Izgleda da ništa od Castore dresova za mene. Eno htio kupit 3xl plavi, izgleda da je to 2xl, samo mi je glavurda stala u tom dresu, kad sam isprobavao u shopu :lol:, ostalo nisam ni pokušaval. Tak da štanga... :sad:
  • Maxx
    2
    Kakva je kvaliteta dresova, isplati li se dat lovu ?
  • Droljo
    8k

    Pa kolki si sunce ti?
  • mokoxax468
    698
    Za sada kvalitetom kao i adidasov, barem meni. Naravno, treba više pranja da vidim kako se ponaša print dugoročno, s adidasom generalno nisam imao problema u prošlih par sezona

    Ono što pak mogu skužiti je da se u ovom materijalu manje znojim nego u prošlogodišnjem adidasovom
  • Nolifer
    8.1k
    Pa kolki si sunce ti?Droljo

    Fali metar visine, da bi sve sjelo na svoje mjesto. :lol:
  • Mr Blue
    4k
    Jesam li nešto propustio ili se tek trebam nadati da će u ponudu doći ova siva majica sa slovom 'd' koju nose klinci? Može i u tamnijoj varijanti, neću se buniti...

    SZ_03241_0d331b1b-be1f-4476-930c-b3377d151588.jpg

    Inače, sve pohvale za Back2School kampanju.
  • Toni90d
    395


    Ima siva varijanta i tamna kao kod klinca u sredini.
  • rioda
    4.8k
    Ima i siva i tamnoplava sa slovom d u shopovima već neko vrijeme
  • Mr Blue
    4k
    Kako sam ja to propustio nije mi jasno. Hvala dečki, provjerim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.