• Dino
    2.6k

    Znam da je kod Lucijanke na Malesnici cijepljenje bez najave i mozes birat koje cjepivo hoces. Cak i zovu da dofuras sa sobom kog znas jer im se cjepivo pokvari i bacaju ga nakon odmrzavanja.
  • seljak86
    2.5k
    Pozvao bih sve svoje zonaše Dinamovce da ne uzimaju taj eksperimentalni otrov. Naravno odluka je na vama, ali bojim se da ćete od toga dobiti posljedice nakon nekog vremena. Ja vas iskreno volim sve, i koji se slažete i ne slažete sa mnom jer tu sam si našao ljude slične sebi. Ja se neću cijepiti i ako to znači da neću na tekme, neka. Ipak mi je zdravlje na prvom mjestu. I za tu koronu mislim ionako da je to samo medijski napumpana gripa.
  • serbus
    4.1k
    Čim nam nešto "naša politička elita" gura kažu "besplatno" sigurno nešto ne štima.
    Osobno se neću cjepiti samo zbog inata anemičnom koji sad izigrava frajera. Pa makar me i koštao inat ali sigurno mi njonje i anemični prodavači magle neće krojiti život. Koga jebu nema korene do ponoći nakon toga dolazi, nema korene na dan izbora,drugi dan je opet tu.

    Ako je red na mene red je na mene ali smećem koje nije testirano nigdje mene neće pikat.

    A što se tiče tekmi, ja sam između sjevera i istoka onaj prolaz di se vidi nešto terena a opet se može i naš glas čuti pa se tamo vidimo.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ovaj GaijiZG samo trazi stare teme gdje bi se mogao svadati s nekim na forumu.
    Nema vise politike pa je ovu iskopao iz ormara da kaze svoj stav i po mogucnosti zapocne neku raspravu.
  • Oluja
    4.3k
    raspravu pocinjes ti tako sto ga prozivas.
  • GaijiZG
    1.3k


    Tražio sam temu za financije, ovu sam vidio usput.
  • jedan u nizu
    8.2k
    ok, moje isprike svima
  • Petar86
    884
    Mozda bi bilo i zanimljivo iskomentirati u par stranica ako se tko cijepio jel ima kakve nuspojave i jeli pozalio. Sad kad je prosla koja godina svi smo pametniji
  • masacusec
    3.5k
    Cijepio se 2x. Nikakovih nuspojava nije bilo. Život ide dalje!
  • Droljo
    8k

    Također.
    Pitao svoju doktoricu dali da se cijepim veli ona da obavezno. Ak joj vjerujem kad me bubreg boli ili imam upalu pluća te uzimam terapiju redovito ne razmem kak kod ovog slučaja trebam odjebat njenih 40+ godina iskustva...
  • Mrvica
    3.9k
    Također sam se cijepio, stvarno mi je pomoglo primjetio sam da je bjesnoća popustila. :lol:
    Šalim se, nema nikakvih nuspojava tj. barem nisam skužio da ima išta.
  • mali M
    5k
    Šta nam Gaji učini... Šta si izvukao ovu iz naftalina temu... Tema za rasprave samo takva
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Ja se nisam cjepio jer je to sve meni jako sumnjivo bilo, nemam nikakvih dokaza, ali po pričama koje sam čuo, po medijskoj cenzuri koja se vršila i bila vrlo agresivna i gurala samo jednu stranu.

    A moje mišljenje je da ako su nam htjeli zdravlje da ostanemo zdravi i taj lijek u vidu cjepiva nam nudili besplatno, onda neka nam daju lijekove besplatne za sve i svaku bolest. Ne vidim nikakvu razliku.

    Kao drugo ti isti političari su opelješili i pokrali svaku jaču firmu u Hrvatskoj i spremili sebi u džep , a nama naplaćuju sve i svašta, sebi uzimaju prvi a nama ako i šta ostane. A ovdje nam nude besplatno da mi,narod uzmemo prvi to, da je sigurno,zdravo i lijepo.

    Da je to stvarno zdravo, lijepo i sigurno, oni bi to prvo sebi uzeli i svojim obiteljima, a nama bi dali ostatke ostataka i to bi još bolesno naplatili da još mogu i zaraditi.
  • Droljo
    8k

    Jedina stvar koja je i mene mučila oko toga. Ali naplatili su se oni oko toga svega na ovaj ili onaj način...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.