• The Undertaker
    5.1k
    Ako se RB ne pojavi danas, pojaviti će se, figurativno, sutra. Mi se već dugo uspješno nosimo sa sličnom konkurencijom a da bi to nastavili treba nam nova "Lokomotiva" tj. filijala. Vidim da imamo par igrača iz Krškog. Nadam se da idemo u tom smjeru.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    jos jedan odlican posao Miska, mislim da Andric nije nista losiji od Ivanovica i da ce tu biti najmanje problema sa zamjenom, e sad druga je prica vec ako i Pasalic stvarno ode, onda su u problemima.
  • Nogo
    3.6k


    Taman da u nedjelju dođemo a nema Ivanovića i Pašalića.
    Samo će nam olakšati posao :cool:
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    nova petarda u najavi :joke: :wink:
  • Nogo
    3.6k




    Ja sam zadovoljan i s ovime :ok:
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    dan danas mi nije jasno kako im na toj tekmi nismo 10 komada uvalili, ocito je cacicu bilo dosta i onih 0-4 na poluvremenu pa im je rekao da povuku kocnicu da ne nastane raspasoj neki
  • Nogo
    3.6k

    A moguće,da.
    Kada vidiš tu Rijeku s Cosmijem, Vrančićem, Pavlovićem,Halilovićom...
  • Peškaman
    4.2k
    Izgubili su Obregona,Marića,Ivanovića u vrhu napada,ostaje im samo Andrić za kojeg nisam uopće siguran da je spreman za svih 90minuta i onaj Šimun Butić.
    Jedva čekam vidit' duele poput Cordoba-Bogojević i RPG-Rukavina.
  • NitkoBitan
    17k
    ostaje im samo Andrić za kojeg nisam uopće siguran da je spreman za svih 90minutaPeškaman

    U onih 5-10 minuta koje je jucer odigrao nije nista pokazao. Slab pritisak, spor trk... Primjetio sam da je nabio dosta misicne mase od perioda u Dinamu, a sad koliko je to dobro za jednog nogometasa... period u Rijeci ce pokazat.
  • Crni86
    3.5k
    Odlicna emisija o shnl. Bivsa marka livaje i dva hajdukovca 50% emisije trkeljaju o hajduku, 20% prikazuju slabijim ekipama kako trebaju napast dinamo na maksimiru. Covjek bi steko dojam da gleda hajduk tv, a ne emisiju o cijeloj ligi…. Jos mogu razumijet zasto se stavilo jelu i jela je jedini koji ima muda nesto rec na tvu, ali dajte ono ljudi pa sta je ovo. Koji vrag Vejic ima raditi u ikakvoj emisiji.

    Sta je stvarno tako tesko napraviti kvalitetnu emisiju o nasoj ligi?
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Jedan je Rajko Magić, meni je njega bilo prezanimljivo slušati. Uvijek je bio objektivan bez obzira na njegovu navijačku pripadnost.
  • Crni86
    3.5k
    eto i vejica je zanimljivo cut kako navija da dinamo prode u lp pa da mamurni dodemo na rujevicu da nas rijeka mazne.

    Rajko je bio zanimljiv, al je bio ponekad i dosadan. Meni je npr Jelu zanimljivo slusat makar je hajdukovac. Al ce covjek i pohvalit dinamo kad treba i potrudit ce se bit sto vise objektivan. Ne boji se rec ono sta iskreno misli. I on je na ovu gornju izjavu vejica krenuo izvlacit kako bi bio veliki blagoslov da oba kluba produ pa nek budu mamurni skupa.

    Ali i produkcija da ne moze malo napravit zanimljiviji sadrzaj, a ne ajmo proc utakmice i to je to. Daj vise da crtaju one stvari prikazuju kroz viz libero. Daj nekakve priloge. Glasanje o golu kola, obrani kola, momcadi kola.
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Meni je još najiritantnije što za Hajduk govori ‘Mi’. Pa to ne govori ni Igor Ćurković koji je zaposlenik tog kluba. Nevjerojatno…
  • Crni86
    3.5k
    i svi su oni prijatelji, drago mi je za moje prijatelje…. Za safarica ti nije drago, za vidovica isto a?

    Bas neprofesionalno. Al to je sve i do produkcije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.