• Majki2111
    3.1k
    Nikom se ne inatim. Ne snimam. Navijam cijelu tekmu i koja je logika da s nebi smjelo doći s gostujućim dresom na tribinu. Pazi, gostujući Dinamov dres.
  • mokoxax468
    698
    Iz istog razloga što ne bi mogao doći u gostujućem dresu u VIP ložu, nego bi morao doći u košulji ili polo majici. Jbm, zar je tako teško pratiti neki dress code.

    Ja ne idem na sjever nego zapad, ali da nekada i odem tamo, slijedio bih pravila te tribine.
  • Laugreano
    2.5k
    Decki su ti 10 puta vec napisali. Vodstvo tribine ima svoja pravila kako zele da tribina izgleda. Jel to toliko tesko za shvatit?
  • Zagi
    7.6k
    . Navijam cijelu tekmu i koja je logika da s nebi smjelo doći s gostujućim dresom na tribinu. Pazi, gostujući Dinamov dres.Majki2111

    Majki ajd, objašnjeno ti je 15 puta.
    Dress code eventa na koji ideš, postavljen je i drži ga se iz poštovanja prema ekipi koja se trudi da to izgleda tak kako su zamislili.

    Nisi glup, ne razumijem zakaj postavljaš isto pitanje 100 puta.
  • ksapi
    2.8k
    Nije glup nego se inati, iako sam kaže da se ne inati. Isto kao i s onom 'porukom' koju je htio donijet kada je bilo glasanje u skupštini. Bojim se da mu se uzalud objašnjava, pametnjakoviću.
  • NKDZ86
    1.4k
    sumnjam da bi ti ikaj bilo, ali onda nejdeš u kop, odes sa strane malo ili gore. na gorici je bio čovjek u dresu modrića od repke haha i živ je bio na poluvremenu ,dalje ga nisam vido :rofl:
    ps. u gostujućem bi mogao stajati na štengama ko redar haha
  • Marcinko
    595
    Sve je to dobrovoljne prirode pa iz tog razloga mu i nebu niš, nisu ozna da batinanju po tribini. Sva ta pravila su više pokazatelj koliko je tebi stalo do toga. Ljudi koji su u ultra svijetu ni nemaju žutu majicu u ormaru.
  • M94
    1.2k
    Kako @Majki trolla, bas je dodao gasa. :cool:
  • Majki2111
    3.1k
    Ne trolam. Zadnje 3 od 4 tekme Dinamove, uključujući gostovanje u Osijeku išao sam u plavoj trening majci od pred dvije godine i narančastim hlačama kratkim na gumu. Imam desetak svjedoka i sliku.
  • Nolifer
    8k
    Kakva ste vi suprotnost i super parovi, jedni bi ovako, ovaj dere onako :lol: ... Kaj sve nebum pročital ovdje, majko mila.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.