• SAS1987
    14.6k


    Problem je da je zapad skup a istoka nema. Možda bi riješenje moglo biti otvaranje zapada gre ali to opet nosi tko zna kakve troškove i ne isplati se.
  • Marcinko
    595
    Ako nije snimala kop nemoj joj ni prilazit, ako nije u kopu ne mora ništa od navedenog raditi pa bila do sektor ili druga tribina, svejedno.
  • SAS1987
    14.6k
    Ako nije snimala kop nemoj joj ni prilazitMarcinko

    Možda je bila materijal za topic guzicu i sise :lol:
  • jedan u nizu
    8.2k
    Jasno je da ima takvih situacija, ali ne mozemo puno napraviti osim toga da educiramo ljude, ali bez agresivnosti i slicnih ekscesa.

    Gledajte na ovo kao prijelazno razdoblje, ali pozitivno. Masovnost ce sigurno privuci nove ultras tipove navijaca. Grupa se siri, a kada se prijede na Kranjcu a onda i novi Maksimir (nadam se) svi koji ne pripadaju tamo ce otici na drugee tribine, a grupa ce biti ipak malo omasovljena i povecana.

    Kranjca ce biti zeznuta jer ce grupa biti na istoku, a to ce biti najtrazenija tribina medu obicnim navijacima, ali barem ce ovi sto dolaze zbg najjeftinijih karata moci birati i jug i sjevr.
  • NitkoBitan
    17k
    ali ne mozemo puno napraviti osim toga da educiramo ljude, ali bez agresivnosti i slicnih ekscesa.jedan u nizu

    Covjek je lijepo rekao da je pristojno zamolio... i do koje mjere bi trebalo molit i educirat ljude? Pa ta zenska je bila "educirana", znala je za pravila al je rekla da ju boli k.

    Problem je i u ekipi sa strane koja je sterilna. Na stotine ljudi sve vidi i kaj se ceka sa reakcijom... zar se uvijek ceka nekog pojedinca. Da je toj zenskoj 10 ljudi reklo da makne mobitel ne bi 2 sekunde razmisljala, ovako joj je lako 1 na 1 jer zna da ju ni jedan muskarac nece taknut.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Covjek je lijepo rekao da je pristojno zamolio... i do koje mjere bi trebalo molit i educirat ljude? Pa ta zenska je bila "educirana", znala je za pravila al je rekla da ju boli k.NitkoBitan

    nisam ni rekao da je nesto lose napravio.
    Tocno kako i sam kazes, kada dovoljan broj ljudi kaze nesto, drugacije sjeda nego kad samo jedan prigovori.
    Slazemo se u misljenju, samo nisi dobro razumio moju poantu :D
  • GZomanid
    685
    Ja i dalje mislim da bi kop trebao biti ograđen, pa ko zaluta unutra nek slobodno popije koji edukativni šamar ak se ne ponaša po pravilima.
    Tak bi dobili da su bar oni koji su 100% tu budu na pravom mjestu, a sa strane jbg, treba puniti masovnost, pa nek lagana edukacija ide prema njima.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Po novome postoji edukativno štivo, nemreš fulati kad ulaziš na tribinu
    IMG-20240820-200342-572.jpg
    IMG-20240820-200342-126.jpg
    Sam kaj ekipu to izgleda ne tangira preveć...
  • Hnlovac
    1k
    zelena bez problema prolazi?

    Jedan dan nisam nis plavo crno imao i došao u zelenoj majici iz C&A i osjeco sam se kao tenkre na tribini
  • Navijač Dinama
    8.3k
    vjerovatno se misli na maskirnastu boju.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Baš sad neka svijetla ili kričava ne :grin:
    Prolaze ovakve tamnije varijante maslinasto zelene boje kao što je na slici.
  • NitkoBitan
    17k
    zelena bez problema prolazi?Hnlovac

    Ovo je grupa nedavno izbacila, kao i kratke hlace slicne boje. Onda je ocito da prolazi kad i sama grupa izraduje stvari tih boja.

    https://www.facebook.com/share/p/PnaucTarjvsnabbv/

    Ali svakako bolje je nosit crnu/plavu nego maslinasto zelenu.
  • Majki2111
    3.1k
    Odkad je zelena boja Dinama, a žuta ne? Promašen grafit u kontekstu navijača Dinama. Ponosno ću doći jedne gotine u gostusućem žutom dresu Dinama na sjever.

    Zelena, crna i siva da su Dinamove boje. Dajte nemojte...
  • Krizy
    43.1k
    Drži se kemije.
  • Zoran
    41
    Zelena je vise kao military style i zato je tamo i pozeljna na tribini. A gledaj ja stvarno mislim da treba poštivati decke iz grupe koji izmedju ostalog misle i na izgled tribine. I ako je napisano, rečeno i nacrtano da npr bijela ( koja je puno vise Dinamova boja od npr. žute) nije pozeljna na tribini onda mislim da stvarno nije ideja izazivati i provocirati. Decki stvarno zele da tribina bude jednoobrazna i nista lose u tome ne vidim. A ti svoj žuti dresu možes svaki dan nosim kamo god želis.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.