• Cosey
    501


    Jel se popravila ta piva? Užas kad sam je zadnji put pio, malo manji od Ožujske.
  • Paggini
    19.6k


    A mislim, ja sam fan Tomice, ali se nije popravilo sigurno. :cool:
  • rob ljubavi
    868


    Petak je derbi s tovarima bio i one 2019. kad smo igrali LP. Ako se ne varam, u utorak il srijedu nakon toga smo bili kod Atalante u gostima, a domaci derbi bio najposjeceniji godinama unazad (osim onog Lopovi odlazite derbija).
  • LM1995
    1.8k
    Petak navečer derbi, miriši na teško balzamiranje TomislavomPaggini

    Na stadionu teško. Ne pamtim derbi na kojem je bilo normalne pive.
  • Neron53
    589
    Nije isto igramo li 1.kolo u utorak ili srijedu i da li smo na dalekom gostovanju ili doma.
    Po tome ce se ravnati i datum derbija.
  • Hnlovac
    1k
    Jučer sam vidio još jedan dokaz koliko smo se navijački digli ne samo u našim očima nego i u očima konkurencije (nije da je previše bitno ali svj)

    Nogometplus tj nesluzbeni tovarski vijesnik, koji zadnjih 5+ godina svako kolo objavljuje koliko gledatelja ima, zadnja 2 kola nije objavio broj gledatelja kad je brojka s Maksimira bila 12 000 i 9600

    Nije ljudima lako vidjeti Dinamo s velikim brojem navijačia, zato je najveća kazna za njih kad nas što više pohodi Maksimir. Naravno, mi ne pohodimo Maksimir da bi nekom nešto dokazali ili iz nekog inata, nego prvenstveno jer volimo ovaj klub
  • mokoxax468
    698
    Možda to ima veze i što Dinamo objavljuje broj izdanih karata, a oni prezentiraju broj posjetitelja. Pa kako nemaju taj broj, i ne stave ga.

    Ne treba uvijek tražiti urotu
  • Hnlovac
    1k
    Dinamo je par puta davao broj izdanih ulaznica i krajem prošle sezone, pa su objavljivali brojke dok god bi Poljud imao 7-8 tisuća više. Sluzbeni broj gledatelja se uvijek objavi na HNSovoj stranici te kasnije i na transfermarktu

    Znao je par puta i broj s Poljuda biti mrvu sumnjiv, a o Slavenu, Gorici,Loksi pa i Pampasu jučer sa da govorim

    Motiv je jasan, nemam drugo objasnjenje da se odjednom broj gledatelja ne objavljuje na njihovoj stranici
  • Cosey
    501


    Znam. Meni je petak bezveze, posebno za derbi. Još je počelo, ak se ne varam, u 18:00.
  • Zagi
    7.6k
    Prije bili stanica za razvijanje domačeg bazena talenata , crpili naše i ove iz regije. Time bi nam u tom , krucijalnom, segmentu bili direktna i ekspremno popularna konkurencija.

    Klinac iz Zagreba trenutno nema baš nikakvog motiva igrati igdje drugdje. Ali ako se oni poslože, zašto ne?

    Nekakav budući Kačavenda, Šotićek itd. Kužim zašto ne žele sa 14-15 ići u Austiju ali u Osijek? Zašto ne?
  • mokoxax468
    698
    A taj motiv je koji? Sam si rekao da je to hajdučki portal. Što onda mi gubimo s tim što oni ne prikažu brojeve?Da par hajdukovaca neće znati koliko je Dinamo prodao karata za pojedinu utakmicu?

    Previše se zamarate s takvim stvarima. Mislim, zašto uopće ideš na portal ako ti smeta njihov način pisanja i promoviranja određenih klubova? Evo, dok ti nisi ovdje spomenuo, ja nisam nikada ni čuo za isti portal. Niti imam nemjeru davati njima svoj klik
  • Nogo
    3.6k
    U optjecaju za igrača koji bi mogao zamijeniti Ivanovića posljednjih dana je dosta imena. Puno je provjerenih i neprovjerenih informacija u javnom prostoru, a posljednje ime koje je iskočilo je Čileanac Ángelo Henríquez (30). Bivši igrač Dinama trenutno je bez kluba i vjerojatno se uklapa u financijske okvire Miškovićeve Rijeke. Posljednji klub u kojem je igrao bio je ruski Baltika Kaliningrad.

    Ivanović će igrati u uzvratu i onda za Belgiju.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Moguće, ali velim da sumnjam. RB grupacija već godinama hara po Hrvatskoj, Sloveniji, BiH i teritorijima koje mi smatramo svojima, nekog privuće, nekog ne. To bi nam samo bio poticaj da radimo još bolje, nema treće opcija.
  • Guinness
    2.2k
    Ángelo Henríquez (30)Nogo

    Taj dečko tek 30 godina ima, stvarno mi to nevjerojatno zvuči.

    Uskoro će biti ravno 10 godina kad je zabio na Poljudu za onaj preokret.
  • vjeko1701
    8k
    Kaj se tiče mogućeg RB-a u HNL-u, tu sam nekako podvojenog mišljenja.

    S jedne strane HNL bi vjerojatno dobio puno posloženiji klub koji ima nešto za reći i van granica. Mi bi dobili konkurenciju koja ne puca sama sebi u noge i preklinje naše ime radi toga. Ko zna, možda bi zajedno dovukli HNL do 15. mjesta.

    S druge strane, mislim da bi bili najozbiljniji konkuirenti u lovu na talente. E sad, to bi nas vjerojatno koštalo pokojeg klinca al mislim da bi tu i dalje sve bilo na nama.

    Da se o ovome pričalo prije desetak godina, utjecaj na Dinamo bi bio sigurno puno veći. Trenutno vjerujem u smjer u kojem ide klub i mislim da ne bi trebalo previše brinuti ako nam se u ligi pojavi hijerarhijski treći po redu europski RB.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.