• kajjaznam
    44

    Dečec nije ni punoljetan, a sva sreća da nisi u skaut u službi Dinama.
    Po čemu Pavičić ili Vrba neće bit u Dinamu, reci što si ti to vidio, a da naša struka nije.
    Poštujem svačije mišljenje, al neki tu pišu sam da neš napišu.
    Pa da ne valjaju ne bi ni ulazili u seniorsku momčad.
  • Petar86
    884
    Zaista je apsurdno da se ove sezone pljuje jednako kao i prosle kad smo bili uzasni. Pobijedili sve u HNL-u, s jednom nogom u Ligi Prvaka i opet ne valja
  • Samurai
    103
    pa ja samo kažem..vrijeme će pokazati dali je tako ili ne
  • Zagi
    7.6k
    Več si bar pet puta ponovio tu tezu o Pavićevom pasu. Ok skužili smo.
    Daj pusti kritiziranje klinaca koji ni cugu ne smiju još kupiti.
  • Eduardo
    19.9k
    Jedan moj osobni zaključak..neki će se slozit neki ne.
    Jučer smo vidjeli Pavica cijelu tekmu..ono sto i kroz prošlu sezonu juniorsku se moglo vidjet da nema taj pas..da nema tu kvalitetu pasa nego traži izlaz iz pritiska kroz duel. Jučer je bas zbog toga zakuhao..2-3 situacije i puka je sreća da nismo kažnjeni. S druge strane vrbancic puno kvalitetnije barata loptom ali fali ta fizika koju Pavić ima..da ih barem možemo spojit u jedno..mišljenja sam da nijedan ni drugi po meni ozbiljnije neće participirat u Dinamu..
    Samurai

    Dosljednost na nivou :ok:

    Stalno pozivam na podršku i pozitivu u vidu mladih jer vjerujem da je to ispravno..lupajte drvljem i kamenjem kad će imat 22-23..ja bi kao Dinamov navijač gurao i bio najponosniji da može Pavić Mikic il biloko drugi sad odigrat za A repku..zašto bi ih bilokojim komentarom sputavao u tome..između ostalog
    Da je po vašem još sad bi Gvardiol bio na dvojnoj u Dubravi
    Samurai

    Kog boli briga di igra i čiji je igrač i koliko ima godina? Nek ga zove pa Dat podršku malome,umjesto da stalno ste pametni i prodajete “znanje” na forumu.
    Svi sve znaju kad koga treba stavit Kak treba igrat, a u životu loptu vidli…kamoli udarili
    A još žalosnije da umjesto da ste ponosni da se jedan domaći decko koji je prošao sito i rešeto u Dinamu,znamo svi cega ima u našoj školi….dajte jednom podršku
    I vi ste kao i ja valjda sa 17 udarali loptu po školskom a kamoli nešto vise..zato prekinite pametovat vise
    Nevezano zvao se on Pavić,Horvat,Mikic ili neko 10.
    Svi su vjerojatno glupi samo “zona Dinamo” najpametnija..
    Samurai

    Pa onda budi pozitivniji ..od tolko negative mogu jedino čir dobit na želucu..Samurai

    :up:
  • Zagi
    7.6k
    Riječ tjedna iz enciklopedije psihologije:
    bipolarnost
  • Samurai
    103
    kaj ne štima? Reko sam svoje mišljenje direktno u imenu i prezimenu.
    Prije toga sam rekao da im treba Dat podršku generalno,ne izdvajajući nikog.
    Da bi se nadovezao na svoje mišljenje,mišljenje je izrečeno nakon utakmice…to ne znaci da je negativa sipana,nego da smatram da neće dosegnut nivo nosioca igre na temelju osobnog iskustva i pretpostavke. Hoće li to tako biti vidjet ćemo..
    Najlakše sjedit i cekat da se nekog potkopa..
    Klasični hrvatski mentalitet.
    Negativa br.1
  • Crni86
    3.5k
    pavic je upisao prvu pravu sluzbenu seniorsku utakmicu, na temelju toga i da ima samo 17 godina se ne mogu izvuci nikakavi konkretni zakljucci. Niti da ce biti novi rodri niti da ce zavrsit ko onaj brazilac jonas koji je bio smao prolaznik kod nas. Mozemo samo zakljucit da je decko jebacki potencijal koji kao i svaki mladi igrac ima neke mane na kojima treba radit. Na njemu i trenerima je dal ce te mane popraviti. Ima i mali mikic mana pa kaj cemo i njega otpisat? Mislite da Gvardiol nije imao mana sa 17? Tvrditi vec sad da od vrbe i pavica nema nis je suludo…. kao i tvrditi da ce biti novi Rodri ili Belingham. Samo opusteno, na deckima je da opravdaju i izbruse svoj talent do kraja.
  • Zagi
    7.6k
    Reko sam svoje mišljenje direktno u imenu i prezimenu.
    Prije toga sam rekao da im treba Dat podršku generalno,ne izdvajajući nikog.
    Samurai
    Znači negativa usmjerena , a podrška generalno, sa figom u džepu.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    ↪Eduardo kaj ne štima? Reko sam svoje mišljenje direktno u imenu i prezimenu.Samurai
    Pa daj pročitaj ponovo kaj ti je kolega napisao, odnosno tvoje quoteane upise pa razmisli još jednom o tome kaj pišeš...
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Dobro imas li ista pozitivno za reci nakon ovakvog starta u sezonu. Kako te ne mrzi zivit u takvom pesimizmu…
  • Plavo Srce
    128


    Oprosti, ali nisi pazljivo procitao moj post.

    Moja prva recenica kaze:

    Ima već toliko pohvala igračima koji to zaslužuju (od najkul rakete Kuleta na dalje), da to neću ponavljati.

    Uopće nema sumnje da sam oduševljen ulaskom u sezonu! I time da smo na rubu ulaska u Ligu Prvaka! Pa pisao sam o utakmici protiv Quarabaga hvalospjeve.

    Ali, upravo zato što smo kao nacija svi jako skloni ekstremnim emocijama, volim rečenicu koja kaze:

    U pobjedi se ne uzvisi, u porazu se ne ponizi.

    Kada smo bili jako loši prosle godine, trudio sam se izvući pozitivizam, što se na kraju pokazalo tocno.

    Isto tako, budimo realni, svi našem Dinamu zelimo da igra Ligu Prvaka, a tamo je razina mnogo, mnogo, bas mnogo viša nego HNL, koja je ove godine, čini se, očajno loša liga. Tesko je igrati HNL, pa očekivati da budeš dobar u LP!

    Zato sam i napisao post: necu ponavljati sve pohvale koje se ZASLUZENO mnogi igraci Dinama i cijeli Dinamo dobili nakon Gorice, ali idemo težiti razini više, pa objektivno i smireno vidjeti što se moze popraviti. A itekako se ima što popravljati!
    Najbolji treneri nakon pobjede od 5:0 svoje momčadi trebaju povesti proslavu i dati zasluzene pohvale, ali onda, ako si dobar trener, treba reći, a idemo sutra vidjeti što je moglo biti bolje...

    Nikad od mene nigdje nećete pročitati uvredu ili nezasluženu kritiku, nego smirenu analizu sa glavnom svrhom: kao Dinamovac želim da Dinamo nastavi biti sve bolji i pokušavam dati svoj mali doprinos u analizi točaka gdje mislim da je to moguće... Jedino tako ćemo za početak uopće ući u LP (blizu smo, ali moramo biti super ozbiljni i bolji nego u Zg!), pa ćemo onda u LP ostaviti neki trag!
  • Mr Anderson
    7.9k

    Kolega ti je kopirao tvoje izjave. Mijenjaš stavove ko čarape. Pavić jučer malo impresioniran prvo poluvrijeme, drugo odličan. Kraj priče.
  • Dinaminjo
    929
    Pavic ima fenomenalan pas, ali ga ne moze koristiti ako se suigraci ne nude

    Bili smo dosta staticni prvk poluvrijeme
  • Rocky1986
    265
    Jučer na utakmici mi se dogodilo nešto što me stvarno iznenadilo i u najmanju ruku zapitalo dokle to ide? U drugom poluvremenu u sektoru do srednjeg sam bio i kao uvijek kad vidim da netko snima mu pridjem pristojno i kažem mu kako to nebi smio raditi i zamolim ga da spremi mobitel. No jučer na moje veliko iznenađenje, jednoj ŽENI koja je također snimala sam prišao i prije nego što sam išta stigao izgovorit je bahatim i arogantnim tonalitetom rekla kako zna da ne smije snimati u stilu da sam dosadan i da ju boli briga. Pitao sam ju nakon toga da zašto onda snima ako je upoznata s time. Počela je histerično se derati kako svi snimaju i kako ja nju napadam, samo nju pored svih drugih koji navodno takodjer snimaju. U tom trenutku je zaista bila jedina koja je koristila mobitel, ali mislim da je to najmanje bitna stvar trenutno. Ono što je pravi problem je gubljenje autoriteta na vlastitoj tribini. Nemogu zamisliti ovakav scenariji prije 5 godina. Ovo omasivanje tribine i dobivanje na brojci je odlično, ali ne smijemo doći do toga da postanemo ko tovari i izgubimo na kvaliteti jer smo koncentrirani na kvantitet. Ljudi koji dolaze da pokažu kako su bili na “sjever dolje” tribini ili dolaze jer je najjeftinija karta se moraju asimilirati. Moraju navijati, moraju se oblačiti u tamnije nijanse, moraju slušati upute sa štange, ne smiju snimati razne selfie il snimati bakljade i itd. Puno se toga promjenilo unazad 2-3 godine bilo dobro ili loše. Ne znam u koju temu bi ovo postavio, postavljam u ovu jer se dogodila na ovoj utakmici, ako je pogrešna premjestite je na ispravnu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.