• deda
    32.5k
    Prošlo preko 2.250 ukupno. Plus sponzorske.
  • Laugreano
    2.5k
    9k ljudi po meni realno za ocekivat
  • skener
    873
    Za dobro jutro nema vise ZD3
  • Olmić7
    36
    Jel moze sad jedan info koliki je broj preostalih ulaznica?
  • Neron53
    589
    5120- cca
  • ZgDLions
    395
    Znači zg se neće otvarati sad je realno, onda zd moram uposlovati.
    Valjda će i bolja protočnost ulaska biti da ne ostarim u četveroredu.
    :grin:
  • Olmić7
    36
    SD 4 opet ima ulaznica
  • jedan u nizu
    8.2k
    Znači zg se neće otvarati sad je realno, onda zd moram uposlovati.ZgDLions

    Mislim da ce se ZG otvarati jedino ako se ZD proda 2 ili 3 dana prije tekme. Zbog same organizacije. Ne moze klub na dan utakmice odluciti otvoriti tribinu. Ne mozes ti isti dan unajmiti jos redara, ugovoriti jos radnika u ugostiteljstvu i slicno. Ne mozes to niti dan ranije.
    Vjerujem da ce se otvarati jedino ako je ZD pred rasprodajom najkasnije dva dana prije utakmice
  • ZgDLions
    395

    Vratite nam istok
    :cry:
    Štrajkat ću gladju dok ne budem opet na istok stajanju, jedinoj natkrivenoj tribini na Dinamovom stadionu.
    Sve šta je dobro, unište.
  • criticus
    2.2k
    Vjerujem da ce se otvarati jedino ako je ZD pred rasprodajom najkasnije dva dana prije utakmicejedan u nizu

    Ovo je pametno i s ekonomske strane. Rasprodajom manjih utakmica sa SD i ZD i neotvaranjem ZG stvaraš interes da ljudi ranije kupuju karte. Odnosno "stvaraš potražnju". Smanjuješ rizik otvaranja ZG kad je rasprodano par dana prije i povećavaš šansu da i nju rasprodaješ u budućnosti.
  • jedan u nizu
    8.2k


    Ako brzo otvoris gornju tribinu, sigurno ce biti i manja potraznja za donjom tribinom. Ovako ljudi imaju manje opcija pa odaberu ZD, pa potencijalno slican broj gledatelja mozes samo rasipati na dvije tribine i stvoriti nepotreban trosak.

    Teske su to odluke koje treba donijeti, nije lako kako mnogi misle - otvori gornju tribinu, jeftiniju i doci ce ljudi.
  • Vitz
    3
    Kolko jos ima ulaznica za zapad?
  • Ludovic IX
    7.2k
    pitaš iz znatiželje, ili zato što nisi još našao 2 minute da kupiš kartu pa se bojis da će nestati..

    Inače, tu dečki obavještavaju koliko je još ostalo pa malo upregni vijuge i oduzmi oni što je ostalo od ukupnog kapaciteta i dobit ćeš brojku.

    I prije qarabaha si valjda 20 puta postavio isto pitanje a odgovor dobivas od liksa ili dede svakih sat dva
  • Twisted1
    537
    opet na istok stajanju, jedinoj natkrivenoj tribini na Dinamovom stadionu.
    Sve šta je dobro, unište.
    ZgDLions

    nekoliko redova donje etaže sjeverne tribine je natkriveno također ;)
  • Vitz
    3
    Ok, pitam iz znatizelje jer ne znam koliko ima godisnjaka na zapadu, a i prije qarabaga sam pito 2 puta, ispricavam se ako sam bio naporan
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.