• The Undertaker
    5.1k
    Da li se ovim u ložama broje dolasci?
  • Haza
    4.1k
    Ne postoji loža od Mare, on je toliko uživljen u novu ulogu, ima ga svugdje po terenu, on obiđe četiri lože u jednom poluvremenu:)
    Stvarno je pozitivac, i stvoren je za ovu poziciju ambasadora kluba.
  • Tundra
    691
    Zašto danas nije funkcionirao sustav za ustupanje ulaznica, a sad kada radi je prošao rok koji je iz nekog razloga do 12 sati? Kakav šlamperaj...
  • Haza
    4.1k

    Lože u pravilu dobiješ odlukom kluba, pogotovo ove s nazivima. One nisu u programu vjernosti, ove godine su se dosta rotirale pozicije u ložama, jer je nova Uprava odlučila nekim svojim bližim poslovnim partnerima omogućiti ulazak u lože.
    Dakle da budeš na svakoj tekmi, to ti nije garancija prvokupa. Iduće sezone ti se klub može samo zahvaliti.
  • Papastrumf
    12.2k

    Mislis da je takva navala za lože pa da nam treba filter ili se mozda treba dobro potruditi da rasprodas loze na ovakvom stadionu po ovakvoj cijeni?
  • The Undertaker
    5.1k
    Ako su sva raspoloživa mjesta u ložama rasprodana, očito da postoji potražnja.
  • Boycie
    1.1k
    postoji jedna sa probranom ekipom ;) ... Mara je zaduzen za 2 loze do sjevera, jedna je za bivse igrace...
  • Papastrumf
    12.2k

    Skuzio si ti jako dobro sto sam napisao.
  • Pop corn
    8.1k
    Lože u pravilu dobiješ odlukom kluba, pogotovo ove s nazivima. One nisu u programu vjernosti, ove godine su se dosta rotirale pozicije u ložama, jer je nova Uprava odlučila nekim svojim bližim poslovnim partnerima omogućiti ulazak u lože.Haza

    Ništa nitko ne dobije. Dapače, ove sezone se po prvi puta objavio mail na koji se može poslati upit za zakup lože ili sjedalice u loži. I interes je bio iznimno visok.
  • criticus
    2.2k
    Zašto danas nije funkcionirao sustav za ustupanje ulaznica, a sad kada radi je prošao rok koji je iz nekog razloga do 12 sati? Kakav šlamperaj...Tundra

    Nisam ustupao ulaznicu ali vidio sam da se bas ne iskaču ulaznice u sektorima di su godišnje. Pomislio sam da ostavljaju to za karatanu. Jel još neko ima problem sa ustupanjem?
  • Juznjak
    3.8k
    Vrlo lako moguće da je opcija ustupanja ulaznice bila dostupna do jučer u 23:59. Tako je bilo za utakmicu u utorak ako se ne varam.
  • deda
    32.5k
    Prošlo više od 2.700 ulaznica.
  • The Undertaker
    5.1k
    Znaš ti dobro zašto ja pitam. Po meni, svi kupci godišnjih ulaznica bi se trebali tretirati isto (govorim o loyalty programu). Pogotovo ako postoji i ekonomski interes. Svi razlozi za uvođenje loyalty programa koji vrijede za ostale tribine vrijede i za lože. Dapače, njima kiša i nedostatak parkinga ne može biti opravdanje. Kao što je "ružno" viditi rupe na ZD i SD , ružno je viditi i rupe u ložama ili sponzorskim mjestima. A pitanje je i da li će na novoj Kranjčevićevoj u ložama biti mjesta za sve.
  • Papastrumf
    12.2k
    Pa lijepo sam ti napisao. Lože se sigurno ne bi rasprodale same od sebe da se netko time posebno ne bavi. Npr. prihod od loze Maksimir, koja ima 80 mjesta je veci nego od 2.450 godisnjih za sjever dolje.
  • Tundra
    691
    Update: sustav za ustupanje nije radio kroz jutro, ali se sada ipak može ustupiti iako je prošlo 12 sati. Pametan potez i hvala Bogu da se netko urazumio jer ovo s rokom do 12 sati stvarno nije imalo smisla.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.