• ZgDLions
    395

    Moja greška, vraćam se na sjever.
    :grin:
  • Dubbbrava
    446
    Na to pitanje se valjda odgovorilo 300 puta, ukupno je 4500 godišnjih od čega je omjer 51-49% za zapad
  • Vitz
    3
    Fala ti
  • Ludovic IX
    7.2k
    I lože..koje su od 500 do 1500 eura bila ako se ne varam i sve prodane. One donesu preko 50% prihoda od godišnjih.

    Kad smo kod loža, neznam jel one prolaze kroz čitače? Jel to je isto oko 1k mjesta zar ne? Ili manje?
  • jedan u nizu
    8.2k
    Jel to je isto oko 1k mjesta zar ne? Ili manje?Ludovic IX

    718 mjesta je u lozama.
    Mene isto zanima jel prolaze kroz brojace.
    Sve su rasprodane ali sigurno nece sve biti popunjene svaku tekmu. Doduse za LP ne sumnjam.
  • Liks90
    1.9k
    Sjever 1230 cca prodano, zapad 1280, ukupno 2510 prodanih
  • Boycie
    1.1k
    centralne loze su 3.000€ (npr. Zrinjevac)... koliko ja znam ne prolaze kroz brojace... kad god sam bio samo se pokaze godisnja.
    718 je mozda kapacitet svih loza, sa predsjednickom, novinarskom i boksovima...
  • rioda
    4.8k
    Kad sam ja bio u loži, skeniralo nam se karte na ulazu u lift.
  • Papastrumf
    12.2k

    I svejedno nisi zapamtio :wink:
    Godisnjih za sjever je 2.450, za zapad nesto vise od 2100.
  • Haza
    4.1k
    Loža Gradec, gdje imaš uslugu pića i hrane, je prošle godine bila 3000 eura, ove godine 3500 eura.
    Prošle sezone je bilo problema sa skeniranjem godišnjih za lože, i cijeli ožujak sam ulazio bez da se vodila evidencija. Kasnije se popravilo, ali u pravilu, osiguranje te traži karte za ložu i prije samog ulaska u ložu kad se isto skeniraju, ali i prije ulaska u lift.
    Ne znam koje su cijene karata za lože gdje nije u ponudi hrana i piće. Ali čuo sam da su ove godine prodali sve kapacitete za lože, tako da se tu dobra lova okrene.
  • CUCAK
    158
    u utorak mi se činilo da su lože krcate bile...vjerojatno prijašnjih godina baš i nisam obraćao pažnju na lože, al nekako sumnjam da su na pretkolima bile rasprodane
  • Boycie
    1.1k
    Svakako, najluđe bu lože od Mare ove sezone :)
  • Heisenberg1986
    195


    Loze su od 1500 do 5000 ove sezone. 5000 je loza maksimir kao najbolja, pa onda ostale su jeftinije.
  • bbb medimurje
    3.2k
    znaci zapad jaci od sjevera
  • bbb medimurje
    3.2k
    Zajedno s sponzorskim, godisnjim, pojedinacnim smo proslo 7000 za goricu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.