• jedan u nizu
    8.2k
    Kecap sa jajima... prvi put u zivotu to cujemNitkoBitan

    ja sam nedavno prvi put vidio zenu da jede jaja sa majonezom :yikes:
  • Hnlovac
    1k
    šunka (ili ak ima špek) + tvrdo kuhana jaja na ploške + majoneza mi je najbolji način kak mogu jesti sendvič. Ak ne padne sve s kruha još nakrkam i malo salate ili sitno narezanu papriku :ok:

    u tom slučaju radi se o svetogrđu
  • jedan u nizu
    8.2k


    ovdje pricam o jajetu na oko i o kajgani. Sa majonezom prelivenom preko toga.
    Meni su takvi obroci nepojmljivi, ali vidim da sam ocito u manjini ovdje :lol:
  • Krizy
    43.1k
    Izbjegavam pisati o nekim stvarima nakon što smo zatvorili teme, ali ovako strašan napad moram napisati.
    "Osoba koja liči na Arapa" izbola je devet ljudi u Solingenu, blizu Düsseldorfa.

    Bild je objavio da se u 2024. u Njemačkoj dogodilo 14 tisuća napada/krađa u kojima je korišten nož.
  • Petar86
    884
    Neposredno prije zatvaranja geopolitike htio sam napisati da bi bilo dobro ako je ikako moguce ostaviti temu, ali da je omoguceno samo tebi da pises i objavljujes twittove sa takvim vijestima.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Vi koji ćevape jedete uz išta, što nije eventualno kajmak, treba vas prijavit Interpolu i Carli Del Ponte.

    Kad dodjem u HR, pa vidim ćevape da nude, al umjesto somuna(lepinje) da idu kriške kruha... srčani u najavi.
  • Peškaman
    4.2k
    Ćevapi kajmak i sitno sjeckani luk,može i ajvar proć'. :lol:
    Plus ako je na roštilju svinjski vrat,obavezno toć,ulje sa saransakom iliti ga češnjakom :rofl:
    A od umaka tartar i vrnje s vlascem.
  • Salva
    2.5k
    kolega @ksapi vas negdje sve gleda i ne vjeruje šta pišete.
  • Tercel
    457
    Zvao me sa hitne, samo manji srčani, bit će dobro..
  • Neki tip
    21.3k
    Hercegovački Popaj

    scale.jpg
  • deda
    32.5k
    Ozbiljno? Ksapi Zona je uz tebe. :pray:
  • Tercel
    457
    sarma s majonezom ga je doslovno slomila.. :wink: dobro je, nije mu ništa!
  • deda
    32.5k
    Izbjegavat majonezu.
  • LM1995
    1.8k
    PopajNeki tip

    Ima jedna stara narodna: “K**** mi poklopaj” :wink:
  • ksapi
    2.8k
    Dečki, sve je uredu osim što sam zamalo prestao čitati ovu temu. Nisam se imao snage uključivati u raspravu, samo sam dosta razočaran :rofl:

    Uz ćevape priznajem (dapače, poželjni su) ajvar i kajmak, bbq umak obavezno za rebarca/pulled pork ili neko slično sporo kuhano meso ili burger, kečap uz pomfri i pohano (ali samo s pomfrijem), a u hot dog je tako svejedno što ide :lol:

    Majoneza u blage umake za tortilje, burgere i slično, sve ostalo je svetogrđe!

    Senf mi je odličan u kuhanju, stavljam ga u dosta jela i super paše s piletinom, svinjetinom..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.