• Brusa
    1.5k
    Nema šanse da Mišić ne počinje.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Mislim da je bilo napisa da KTC nece igrat 2 puta tjedno sto ima smisla.
    Stavio bi Maxa i Torrentea, a definitivno i Ogiwaru da dode na radnu temperaturu. Svida mi se ova druga kombinacija u vezi..
  • Praskaton
    2.3k

    Stvarno se nadam da je raubanje Mišića s ovom sezonom zavrseno.Kad ga odmorit ako ne sad...
    Ukoliko pocne ocekujem da ne igra vise od 60min
  • DiddyGuela
    2k
    Mislim da bi Petku dobro doslo 60 minuta sutra.

    Zasto?

    Djeluje mi van forme, kao da nije dosegao natjecateljski ritam koji mu je potreban da radi razliku. A igramo protiv Gorice, sigurno ce imat priliku i zabiti svoj prvijenac ove sezone sto je bitno za svakog ofenzivca kako bi dosao na radnu temperaturu i podigao samopouzdanje.
  • mali M
    5k
    slažem se, mislim da nam je veza trenutno debelo najkompletniji dio momčadi i može svakoga odmoriti isto kako ima igrače za sve kombinacije taktika. Mislim da bi ova gore trojka Rog-Pavić-Kača pojela protivnika u vezi. Bez pola muke.
  • Samurai
    103
    Mislim da još uvijek Jakir nije siguran,i da bi bilo kakav kiks opet bacio sumnju na njega,pa sumnjam da će ic sa mladima tak dugo dok nebude dvocifrena prednost..naravno nije za zamjerit,ali nekad i treba izaći iz zone komfora..
    Zato bas i prije uzvrata mislim da će izaći sa maksimalno jednim mladićem u prvih 11..pretpostavka Pavić,ademi ozlijeđen a mišić odmor,smatram da će protiv Gorice najmanje rizičan biti da nešto uprska pozicija zadnjeg veznog.
    Makar da se mene pita počeo bi sa pavicem i Mikićem..pa odma dobijes jasniju sliku u prvih 45 min..i još ak nes krene po zlu možeš mjenjat
  • kariola86
    69
    Ide li netko iz đakova?
  • Brusa
    1.5k
    ne znam, ova gorica je tako loša da ne znam kako možemo protiv njih prosuti bodove doma. A da ih i pospemo, mijenjam to za ulazak u LP. A ako pospemo ovu prednost protiv Qarabaga, Jakir nek se sam isprati iz kluba.
  • Petar86
    884
    Imamo 20 igraca koji bi vjv u ostalih 9 ekipa HNLa mogli igrati prvi sastav, igramo protiv prvog predetedenta za ispadanje par dana prije najvaznije utakmice u sezoni, pa da ne moze izaci rezervnih 11. Misic, Baturina, Petko, Mmae, Gabriel mi sigurno nebi igrali pa makar gubili 2-0 na poluvremenu
  • Kepec
    5.4k
    Imamo toliku širinu u momčadi da ne znam čemu uopće rasprava o sastavu, od klupe protiv Qarabaga se može napraviti skroz druga momčad koja nimalo ne izgleda bezazleno. Jakirović najbolje zna tko je koliko izmoren i kome treba odmor do srijede, a tko može odigrati 60 ili 90 minuta.
    Neka izađe s momčadi koja će nadigrati Goricu, utrpati im 2,3 komada, isproba igrače koji manje igraju i odmore najbitniji, a tko i kada će to biti on zna.
  • Dzgšb
    812
    Trener kaze da za Goricu su svi spremni osim Perića ,Perkovića, ruleta i Ademija to znači da bi Luka Stojković mogao minute dobiti konačno :cool:
  • Ivanmtk
    1k
    Stojković spreman?
  • Dinamosaur
    1.5k
    valjda je spreman kad ga Jakir nije nabrojao uz ove koji sigurno nece biti u kadru.
    Mozda dobije koju minutu u drugom poluvremenu, sumnjam da ce ga odmah ubaciti u prvih 11
  • Ivanmtk
    1k
    Moja pretpostavka je da će KTC, Pjaca i Petko odmoriti sigurno. Vjerojatno Baturina, a Mmaee ovisno o tome u kojoj ćemo formaciji istrčati. Pretpostavljam da će bit sa dva napadača. Moja prognoza : Neva - Torrente - Mmaee - Bernauer - Mišić - Sučić - Špikić - Kačavenda - Hoxha - Cordoba - Kulenović
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.