• Paggini
    19.6k
    Moja prognoza : Neva - Torrente - Mmaee - Bernauer - Mišić - Sučić - Špikić - Kačavenda - Hoxha - Cordoba - KulenovićIvanmtk

    Moja prognoza da će umjesto Mišića ili Sučića ići s Rogom i umjesto Hoxhe sa Ogiwarom i to je to brijem za sutra, a zamjene Mikić i Pavić nadam se.
  • Ivanmtk
    1k
    moj grijeh, moj preveliki grijeh. Zaboravio sam Markana. Koliko smo jaki jebote. Rog nam je na klupi. Da pretpostavljam da će umjesto Sučića, iako bi volio da odmori Mišić, pa da vidimo kako funkcioniramo bez njega..
  • Dinamosaur
    1.5k
    Rekao je da ce sigurno biti par izmjena, a sad jel to 2 ili 3,4,5 mozemo samo bubati.
    Kak je i kolega @Kepec gore napisao, mislim da ce Jakir procijeniti po onome kaj vidi na samim igracima.
    Zato bih rekao da ce uglavnom odmoriti starije, a da ce Baturina sigurno startati, barem do 60e min.

    Sve nagađam, a jedino sam siguran da cu u temu Predictor pisati tek kad objave sastav za tekmu
  • hardek
    2.8k
    Po ovom što se sa zaključiti iz Jakirovog pressa rekao bi da ipak neće biti toliko rotacija kao što je najavio nakon tekme.

    Teško mi je procjenit koga će zarotirat ali nadam se startu za Torrentea, Kača i Cordobu i s klupe Pavić, Mikić, Stojke, Oliveras.
  • emilperska
    5.4k
    Malo me zabrinjava da na presici o Gorici je bilo par rečenica o Gorici, ostalo Qarabag.
    A Gorica mora biti prioritet. Možda su mediji to tako prenijeli, nisam live slušao. Ali preko medija je to izgledalo kao da se priča samo o Qarabagu..

    Da nam se ne obije u glavu..
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    nadam se da ce Torrente,Rog i Kule dobiti priliku od prve minute.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Sutra vise od 90 posto sastava rotacija. Mogu najaviti da bi Pavić sutra trebao krenuti od prve minute, a ostatak 2 sata prije utakmice kao i inače
  • NKDZ86
    1.4k
    Ak sutra nećemo rotirat, kad ćemo. Dečki na klupi čekaju priliku i zaslužuju je. Mi ih također jedva čekamo vidjeti u akciji na našem jedinom domu!
  • Zagi
    7.6k
    Petka u prvu da se Kule može kvalitetno odmoriti.
  • hardek
    2.8k
    Miro imaš kakvu info o Stojkoviću? Kakva je s njim situacija općenito i da li bi mogao biti na klupi sutra barem?
  • Patak
    2.9k
    Kule od prve da nabije statistiku. Do kraja sezone je u repki...
  • NORTE
    11.4k
    Gorica mora biti prioritetemilperska

    Prioritet je Liga prvaka!
    Protiv Gorice jurišamo s rezervama, lagana pobjeda.
  • BluePhone67
    3.9k
    Jel te ovo baš veseli i ispunjava kao nekog koji sebe naziva Dinamovcem na javnom forumu razotkriti svima pa i protivniku tajne svlačionice 24h prije neke utakmice ?
  • Hnlovac
    1k
    Ajde protiv Gorice, ali nadam se potpunoj šutnji prije Qarabaga. Ne smije se niša prepustiti slučaju, izdržati ćemo sat vremena do klupske objave za postave pobogu
  • Nino Bule
    13.4k
    Mogu najaviti da bi Pavić sutra trebao krenuti od prve minuteMiro Vugrinec

    Nisi mi mogao ljepšu vijest veceras donjet
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.