• BBB Mataa998
    1.7k

    Kakve pobogu veze ima tko ce prije debitirat,momci kao prvo ne igraju istu poziciju. Talibane jesi dobar?
  • Omake
    2.5k
    Varaždin i Istra su kombinirano stvorili 6.45 xG protiv Gorice u dvije utakmice. Mislim da i naša potpuno rotirana momčad im može uvalit dva tri komada bez problema.
  • LaznjakProsineckog
    642
    Totalno odmarati prvih 11 i ove u užoj rotaciji, HNL žmirećki osvajamo
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Odmoriti maksimalno ekipu za Azere!
    Očekujem sastav:

    Neva
    Mikić, Max, Torrente, Ogi
    Pavić, Rog, Kačavenda
    Cordoba, Kule, Špika

    Kasnije ubaciti Vrbu, Ademija (ako se oporavi), Đanija, Pjacu i Hohxu...
    Kaj je sa Stojketom, zna li netko?
  • Dadox
    19
    Ko je Đani,nisam upratio?
  • Zagi
    7.6k
    Jan Oliveras, izgovara se Đan
  • M94
    1.2k
    Ja mislim da ce tu bit opet 5-6 prvotimaca, bez obzira na uzvrat.
  • Dinamouberalles
    218
    Neva
    Max Mmae Torrente
    Spika Rog Kacavenda Sucic Hoxha
    Cordoba Kule
  • NitkoBitan
    17k
    Ja bi isto ostavio Mmaea u prvoj postavi. Utakmica sa Goricom nece biti fizicki pre zahtjevna, a jos su mu potrebne minute za uigravanje. Uostalom vjerujem da bi covjek bez problema odradio 2 tekme tjedno.
  • Crni86
    3.5k
    Mnogi ovdje pdocjenjuju goricu i cjelokupan hnl nakon samo 4 tekme. Treba ostat s nogama na zemlji, iskombinirati momcadi ali ne previse. Rijeka i Hajduk su na -2 i bilo bi super da reprezentativnu pauzu docekamo na razdaljini.

    Uz pametnu rotaciju moze se odnijet uvjerljiva pobjeda za vikend i odmorit decke za azere. Na kraju krajeva velika vecina njih se ionako odmarala protiv sibenika, a i tek smo 4 sluzbene tekme odradili tako da iskreno nisam bas siguran jesu li se uopce stigli i umoriti. Nije to onaj ritam od prijasnjih godina di smo do sada vec odigrali 10 tekmi u mjesec dana pa se akumulirao umor. Ugl vjerujem da ce jakir to dobro izmijesati te da se gorica nece podcijenjti.
  • Samurai
    103
    Mislim da će bit
    Spika-max-torrente-oliveras
    Pavić-rog-Kač
    Cordoba-pjaca
    Kule
  • Klenx
    5.6k
    Predviđam da bi mogli istrčati ovako nekako:

    Nevistić - Max, Mmae, Torrente - Špikić, Kačavenda, Rog, Sučić, Ogiwara - Pjaca(Hoxha), Kulenović

    Gotovo sam siguran i nadam se da će Petković, Baturina, RPG, KTC i Mišić biti pošteđeni igranja ove utakmice tako da kompletno svježi odu u Baku.
    Max, Sučić, Mmaee i Ogiwara će sigurno igrati što zbog manjka minutaže na početku sezone (Max, Ogi), što zbog ulaska u dodatan ritam (Sučić zbog lošijih partija, Mmae zbog uigravanja).
    Isto tako mislim da u Bakuu sigurno neće startati i Pjaca i Hoxha pa će jedan od njih startati sutra kao partner Kuletu u špici.

    Nadam se laganih 2:0 čim prije pa da vidimo na djelu malo Mikića, Pavića, Vrbu i Oliverasa.
  • obelix
    92
    Svaka tekma je bitna, pa tako i sutra Gorica.

    Ali mi moramo gledati an to da imamo 20+ jako dobrih igraca, na svakoj poziciji po dvojicu dobrih i moramo sastav za Qarabag odmorti maksimalno da nitko tko ce u prvoj biti u srijedu ne igra vise od 50-60 minuta sutra na Maksimiru. Jednostavno, prevelik je ulog ovaj dvomec s Azerima.

    I ne, ne mislim da mozemo ispustiti s rotacijskom momcadi pobjedu sutra jer svi oni se moraju izboriti za prvi sastav i/ili vecu minutazu. Na kraju krajeva, igraju u Dinamu!

    Ponavljam, svaka tekma je bitna, ali iz danasnje perspektive pa i samog formata natjecanja, utakmica u srijedu nam spada pod najbitniju tekmu do kraja kalendarske godine (ako cemo imati sanse biti u top 24, onda ce neka u sijecnju od preostala dva kola postati ta kljucna utakmica)
  • Georg Koch
    4.5k
    Moje neko predvidjanje za prvih 11 izgleda ovako:
    Screenshot-20240823-095813-Samsung-Internet.jpg

    U eventualnom slucaju igre sa 3 stopera, mozda pal ovako:
    Screenshot-20240823-095955-Samsung-Internet.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.