• Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    jasno, ali da je bvb uzela lp mi ne bi igral PO i shakhtar ne bi bio direktno u grupi. Bar sam ja to tako shvatio kad smo pratili pri kraju prvenstva. Jer ako je nama to bio uvjet da zamjenimo shakhtar u PO, onda je to bio i Shakhtaru uvjet da ude direktno u LP.Crni86
    Nisam siguran za Shakhtar, ali za nas da...
    Tako da ti ja mislim da je prošle sezone to imalo veze s ovim dodatnim predstavnikom za dvije zemlje s najboljim koeficijentom.
    Jer da je BVB osvojio bi onda dodatni predstavnik (6.) u Njemačkoj bio Eintracht, a oni bi igrali PO valjda?
    Velim, neka me netko pametniji ispravi/dopuni...
    Uglavnom, ovo kaj sam gore stavio je bolja opcija za nas, da uopće ne razmišljmao o PO, nego da imamo direktan plasman u LP bez obzira na loš nacionalni koeficijent :joke:
  • Crni86
    3.5k
    pronasao sam naknadno na netu pa sam stavio u post iznad. Da bi se ta opcija nama za direktan ulazak u LP aktivirala, LP mora osvojiti ekipa koja je LP vec osigurala kroz svoje nacionalno prvenstvo.

    Znaci da je BVB prosle sezone osvojila, ova opcija se ne bi aktivirala. Shakhtar bi igrao PO kako je i trebao prema nacionalnom kofu, a mi 2 rundu. Kao 6. plasirana njemacke Frankfurt bi takoder usao direktno u LP.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Sorry, nisam vidio da si editirao post u međuvremenu.. Sporo tipkam, jbg :lol:

    Da bi se ta opcija nama za direktan ulazak u LP aktivirala, LP mora osvojiti ekipa koja je LP vec osigurala kroz svoje nacionalno prvenstvo.Crni86

    Onda baš i nije tak seksi priča kak zvuči na prvu :chin:
  • Crni86
    3.5k
    haha sve 5. :smile:

    Onda baš i nije tak seksi priča kak zvuči na prvu :chin:Nemrem igra Dinamo

    Ovako iz glave na prvu mislim da u zadnjih 10 godina je valjda 9 osvajaca LP osiguralo LP za iducu godinu kroz svoje prvenstvo. Jedini tko mi na prvu pada na pamet da je osvojio LP a da nije osigurao iducu godinu kroz prvenstvo je Liverpool 2004/2005. Tako da mislim da nije sve tako sivo
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Tako da mislim da nije sve tako sivoCrni86

    Slažem se, ajmo mi svoje odraditi pa nek budu sve nijanse plave boje :cool:
  • scooniepenn
    3.3k
    Ajmo biti realni, vjerojatnost da Ligu prvaka osvoji neka od momčadi izvan Engleske, Španjolske ili Njemačke je minimalna, a da još ta ekipa ne osigura Ligu prvaka kroz svoju ligu još minimalnija. Moglo se to lani dogoditi s Borussijom, ali to je bila više iznimka, a manje pravilo. Samim time, idemo mi proći Karambah, natući koeficijent nakon toga pa će to prilično izvjesno biti dovoljno za barem ponovno playoff.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    GNK Dinamo zaprimio je dopis UEFA-e u kojem je krovna nogometna organizacija dopustila da naši navijači od ove sezone ponovno prisustvuju gostujućim utakmicama u europskim natjecanjima.

    U svom dopisu UEFA je ocijenila Operativni sigurnosni plan koji je klub dostavio značajnim napretkom u koordiniranju s navijačima na gostujućim utakmicama, ali je naglasila kako planiraju posebno nadgledati ponašanje navijača obzirom na prijašnja događanja.

    GNK Dinamo apelira na sve svoje navijače da se u ovoj sezoni suzdrže bilo kakvih neprimjerenih i nedopuštenih radnji i ponašanja diljem Europe i da budu prava potpora igračima kao što su to bili u završnici prošle i na početku ove sezone u domaćim utakmicama. 

    Želja nam je da nogometnim svijetom ponovno kruže scene navijačke dominacije kao što je to bilo proteklih sezona u Ligi prvaka i Europskoj ligi. Scene sa San Sira, Stamford Bridgea, Red Bull Arene u Salzburgu itd. neka budu primjer za ovu sezonu. 

    O detaljima prodaje ulaznica za nadolazeću utakmicu Play-off UEFA Lige prvaka protiv Qarabaga u Baku klub će pravodobno obavijestiti navijače na svojim internet stranicama.
  • Juznjak
    3.8k
    Odobrena europska gostovanja. Nek smo i to dočekali :grin:
  • Krizy
    43.1k
    Slika se odlično uklapa u vijest
  • Paggini
    19.7k
    GNK Dinamo apelira na sve svoje navijače da se u ovoj sezoni suzdrže bilo kakvih neprimjerenih i nedopuštenih radnji i ponašanja diljem EuropeNema zaleđa Mikića

    Dok ne krene "Ja volim samo Dinamo" u korteu :cool:
  • Crni86
    3.5k
    u PO smo ove sezone direktno usli samo zato jer je Shakhtar preko te ljestvice izborio skupinu, a trebao je igrati PO LP prema nacionalnom koeficijentu.

    Znaci opcija za PO se aktivira za drugog, samo ako prvi preko te tablice ima osiguran PO kroz nacionalni koeficijent (ove sezone je to Salzburg, Shakhtar vise nije jer od iduce sezone Shakhtar krece zbog losjeg koeficijenta lige iz 2. pretkola).

    Svakako treba bildat koeficijent kako god znamo jer imamo realnu sansu da budemo prvi na toj ljestvici, a vrlo vjerojatno je da ce i osvajac LP osigurati nastup kroz svoju ligu.
  • Chempers
    115


    Znači po ovome ili ćemo biti prvi i ići izravno u LP, ili Salzburg mora biti prvi a mi drugi i onda idemo opet u PO. Svaka druga kombinacija nas vraća u 2. pretkolo.

    I naravno Rangersi ne smiju osvojit ligu a osvajač lp mora kroz ligu izborit, al to je već uracunato kao izgledno
  • Crni86
    3.5k
    rangersi ak budu prvaci i mi budemo drugi na ljestvici iza njih onda kao i ove godine opet idemo u PO jer skotski orvak iduce godine ide u PO.

    Ma ova ljestvica ce se mjenjat dinamicno kada krenu lige. Mi samo trebamo gledat sebe, na kraju ce bit kaj ce bit. Ne treba se previse zamarat trenutno sa tim
  • Chempers
    115


    To je sigurno najnevjerojatnija kombinacija, da nadigramo i Sahtar i Salzburg al onda nas sjebu Rangersi :grin:

    Al uglavnom mislim da nas je većina mislila da nam je PO zagarantiran ako završimo drugi u tom trokutu s Sahtarom i Salzburgom, tako da dobar posao kolega
  • Dinaminjo
    929
    S obzirom da Pasalic moze igrati jer se karton brise svake dvije faze, znaci li to da ce ipak igrati i Romao za kojeg smo mislili da nece?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.