• ShanKu
    734
    Koji sudac nam sudi u Azerbajđanu?
    Da mu odma jebem sve po spisku preventivno.
  • Hnlovac
    1k
    nemoj, osječki luzerski recept njima je samo odmogao
  • NORTE
    11.4k
    Ovo mi je baš zanimljivo. Da me netko jutros pitao koliko će potrajati rasprava o preferiranoj skraćenici na tv prijenosu, rekao bih 3 minute i 0 do 2 odgovora.

    Kad li 12 sati, 4 stranice i tko zna koliko odgovora što vam je draže.

    Bome opako podcijenih ovu mini temu. :yikes: :up:
    Neki tip

    Vidiš koliko nam je to važno. Osjećaj pripadnosti i puno više od toga.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Ako uđemo u LP preskačemo Shakhtar na 2. poziciji ljestvice s koeficijentom 48.000!
    To je vrhunski za klupski koeficijent jer samim igranjem LP imamo osigurano po 6.000 bodova + za svaku od osam utakmica možemo ubosti dodatne bodove :ok:

    Na prvom mjestu su Rangersi, ali pitanje hoće li oni biti prvaci Škotske...
    Ajmo po tu jebenu LP pa u borbu sa Shakhtarom i Salzburgom za što bolji koeficijent, za direktan ulazak u LP sljedeće godine! Kako to dobro zvuči, zar ne? :cool:
  • sebenico
    552
    Da li sigurno prvak s najboljim koeficijentom ulazi ili se treba i poklopiti da EL osvoji netko tko je osigurao LP kroz domaće prvenstvo?
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Registracija Ugovora o suradnji klubova "GNK DINAMO", ZAGREB (matični klub) i "HNK CIBALIA" VINKOVCI (ugovorni klub), zaključili su 15.08.2024.godine Ugovor o suradnji klubova, temeljem kojeg slijedeći igrači imaju pravo nastupa za matični klub i seniorsku momčad ugovornog kluba:

    Vuk Vlahović

    Koliko igraca smije biti na dvojnoj i moze li se imati dogovor s vise klubova?
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Ne mora. To jedno mjesto u Ligi prvaka rezervirano je za prvaka s najvećim koeficijentom iz kvalifikacija, pri čemu se u obzir uzimaju samo one zemlje koje zbog slabijeg nacionalnog koeficijenta nemaju garantiran direktan plasman (tipa Eng, Špa, Ita, Fra, Niz...)
  • sebenico
    552


    Hvala. A jel znaš na što utječe ako osvajač EL (ima direktno mjestto u LP) osigura i kroz nacionalno prvenstvo ulazak u LP? Kome ide to mjesto?
  • Crni86
    3.5k
    a zasto smo onda morali drukati za real protiv borussije?
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Nisam ziher, ali mislim da ta zemlja ima dodatnog predstavnika u LP...

    Misliš za Real protiv BVB :grin:
    To smo morali za direktan plasman u PO, da ne moramo igrati pretkola.
    Ove godine je Shakhtar zbog koeficijenta imao direktan plasmana u grupnu fazu.
    Ovo gore kaj sam stavio je ljestvica za sljedeću sezonu.
  • Jurki
    11.6k
    ovo za Cibaliju ne znam kaj bi rekel.. po TM imaju puno mladih igraca, trener im je 77 godisnjak, pretpostavljam da nemaju neke uvjete za treniranje.
    Pa ak je netko upuceniji nek malo poblize napise kakva je situacija opcenito u Vinkovackom drugoligasu?
  • Crni86
    3.5k
    dada ispravio sam se kasnije :smile:

    Ali mi smo zauzeli shakhtarovo mjesto u PO. Da Shakhtar kroz svoju ligu nije imao osiguran PO i da je bio prvi po toj ljestvici, mi bi i dalje isli u drugi krug kvalifikacija.

    Npr ove godine ak bu shakhtar prvi na toj ljestvici, drugi na ljestvici nece nikako ici u PO. Ali ako Salzburg bude prvi na ljestvici, drugi ce ici u PO, bar sam ja tako razumio.

    Mislim da ima neka caka sa pobjednikom LP, da ako je pobjednik LP osigurao vec kroz nacionalno prvenstvo LP, da se onda uzima prvi sa ove ljestvice. Jedino to mi ima smisla zasto smo navijaali za real.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    To ti je mislim bilo zbog povećanja formata s 32 na 36 momčadi za ovu sezonu i nacionalnih koeficijenata.
    Dvije zemlje koje su ostvarile najveći koeficijent u sezoni 23./24. su dobile dodatnog predstavnika, ali osvajači LP i EL ne mogu biti ti dodatni predstavnici.
    Ove godine su Njemačka i Italija dobile po tog dodatnog predstavnika, a BVB su završili kao 5. u Bundesligi i oni su na kraju taj dodatni predstavnik.
    Ako griješim neka me neki znalac ispravi :grin:
  • Crni86
    3.5k
    jasno, ali da je bvb uzela lp mi ne bi igral PO i shakhtar ne bi bio direktno u grupi. Bar sam ja to tako shvatio kad smo pratili pri kraju prvenstva. Jer ako je nama to bio uvjet da zamjenimo shakhtar u PO, onda je to bio i Shakhtaru uvjet da ude direktno u LP.

    Ove godine su Njemačka i Italija dobile po tog dodatnog predstavnika, a BVB su završili kao 5. u Bundesligi i oni su na kraju taj dodatni predstavnik.Nemrem igra Dinamo

    Tako je, ali da je bvb osvojila i izborila tako LP, to mjesto bi zauzela onda 6. momcad bundeslige. Tak da ja mislim da taj dio oko najveceg kofa u kvalifikacijama ima veze sa osvajacem LP i dal je on kroz svoju ligu vec izborio LP.

    Edit. Ovo sam pronasao na netu:”Ovo je pod uvjetom da taj klub osvoji nacionalno prvenstvo iduće sezone i da osvajač Lige prvaka 2024./25. bude klub koji je u domaćem prvenstvu završio na mjestu koje vodi u Ligu prvaka.”
    Znaci osvajac LP mora vec osigurat svij nastup kroz svoju ligu i onda se aktivira ova ljestvica koju pratimo.
  • serbus
    4.1k


    Lani sam u VK proveo dosta vremena zbog operacije pogledao dosta tekmi. Super grad vole svoje, ali besparica kronična dresovi idu u nasljeđe kad netko dođe dobija dres od onog koji je otišao doslovno.

    Odličan klub za suradnju i baš mi je drago da je to Cibalia nadam se da nije nešto simbolično nego prava suradnja da ih se pogura malo ne samo igrački nego i trenerski, opremom da konačno opet liče na nešto.

    Btw Mile Petković je na zapadu svaku tekme Cibalije u dinamovim jaknama,majice sve ima njega treba spojiti da svojim znanjem to prati i nadgleda. Jer čovjek voli nogomet a i oba kluba dobitna kombinacija ako ima volje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.