• Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Za dž veliš :grin:
    Kaj je zadnje Poljska/Rusija igral, ak se ne varam. Neloše za tu ulogu :up:
  • Omake
    2.5k
    ja sanjam Kevina Gameira, ako je u dobrom stanju.
  • Big Daddy
    1k
    Nadam se da klub radi na pojacanjima koje ce objaviti nakon prolaska u Ligu prvakai zarade od 34 milje., treba nam obavezno barem jedan odlican vezni igrac, jos jedna 10-ka ili osmica, jer nedaj Boze da se Bati ozlijedi…
  • Big Daddy
    1k
    I naravno obavezno napadača. Ali pravoga, ne krpanje.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    A nezz, mislim odličan je on igrač (bio), samo pitanje u kakvom je stanju sada. Po mom ukusu prestar :smile:
    Ovo kaj je rioda napisal Henriquez, taman je s 3 banke još u godinama kada može nekaj napraviti i isporučiti 5-7 golova kao treća špica. Zna klub, jezik i zemlju pa ne bi bilo problema s prilagodbom.
    Ili Marić već ima nekaj u rukavu pa nas pušta da se roštiljamo :grin:
  • duksy
    289
    Nadam se da će se nakon jučerašnje tekme pokriti ušima svi koji su prizivali Pašalića.
    Nije to igrač za velike klubove, a izgleda mi po ponašanju i kao da se ne uklapa u svlačionicu.
  • Laugreano
    2.5k
    Bolje onda iskrca jos 2m na nekog Cordobu centarfora
  • Omake
    2.5k
    vjerujem da ima Marić nešto u rukavu. Kevin djeluje kao idealan mentor za mlade u klubu, s obzirom na karijeru, 200 golova u ligama petica itd.Mislim da bi npr i Cutuk i Andrić napredovali samo kada bi s njim pogledali dvi utakmice, a kamoli trenirali haha. Pitanje je u kakvom je stanju. još su dva tjedna. Nešto će iskrsnuti. To nešto će vjerujem biti dobro.
  • Nino Bule
    13.3k

    Dolazi samo treci napadac, jasno iskomunicirano iz kluba, mi trenutno imamo previse igraca i treba se rjesavat ugovora a ne dovodit nove igrace za rotaciju u vezi i na 10tci kad vec imamo popunjen kadar
  • Jurki
    11.6k
    Dolazi samo treci napadac, jasno iskomunicirano iz klubaNino Bule

    Kak je to dobro, tak je i "zajeban" zadatak.
    Dovesti nekog tek tolko da se dovede nema smisla.
    S druge strane, davati neku bijesnu odstetu i placu igracu koji bi bil treca spica.. mi isto tak nema smisla.
    Koscevic (ako se na njega uopce racuna u nekim varijantama) i Ćutuk koji je junior trebaju minutazu kak spada u seniorskom nogometu a ne neko garbage time.
    Vjerujem da bu Maric vec nasel neko optimalno rjesenje.
  • Nino Bule
    13.3k
    Ne moze se oslonit na juniore u sezoni s 50 utakmica, petko i kule ce dobivat kartone i ozljeđivat se, netko mora biti treci na kojeg se mozes oslonit
  • Jurki
    11.6k
    naravno, a i juniorima treba postena minutaza.
    Steta kaj nismo mozda Baku vratili.. zahvalan napadac.. mislim da nebi bil ni pretjerano skup..
  • Dani Olmić
    222
    kako mislis ne uklapa? Po cemu si to zakljucio?
  • Dani Olmić
    222
    Imamo Petkovica i Kulenovica, nemozemo sad nekog juniora u ekipu dovest, nema smisla

    Treba neka dostojna zamjena za ovu dvojicu, ako ne cak i jos jaceg
  • Majki2111
    3.1k
    Deni Jurić. On je pod Dinamovim ugovorom. Jel prošao pripreme?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions