• Jurki
    11.6k
    postal je standardan u Dinamu, dobio poziv za reprezentaciju (usprkos kaj Dalic ne šmeka prevec igrace iz Hnla i Dinama).
    Odigral je odlicnu cijelu proslu sezonu.
    I da, nisi mi odgovoril na pitanje.. u kojem klubu si trener ili skaut, pa da cujemo koje su ti reference. S obzirom da sve tak jako dobro procjenjujes i znas.
    Jer doci na navijacki forum Dinama, u prvom postu posrati jednog od najkonstantnijih igraca prosle godine moze covjek sa velikim iskustvom i treniranjem top ekipa.
    Pa bi bil red da velis kakve su ti reference.
  • Georg Koch
    4.5k
    slucajno like.
    Hvala sto si prvim komentarom olaksao sve i odmah dao do znanja da te preskacem u citanju i stedim dragocjeno vrijeme :)
  • Laugreano
    2.5k
    Mogu se slozit s tobom.
  • Branko Brankovic
    1
    moje reference su nebitne ali su cu reci da su za tebe i ostale sa ovog foruma nedostižne... sucic igra ispod razine od koje se ocekuje i prosle sezone se dosta folirao 9 miliona za njega su trebali odma prihvatiti jer vise nece dobiti ni upola za njega krece njegov strmoviti pad bez kocnice....
  • Branko Brankovic
    1
    nadam se nece zaigrati ni jednu minutu za hrvatsku jer bi mu svakim njegovim dodirom lopte cijena opadala
  • Paggini
    19.3k


    Šta će nam tovari pored ovakvih dinamovaca ehhhhhhhhhhhhhhhhhhh
  • Branko Brankovic
    1
    ja sam veci dinamovac nego ti i tvoj partner za tople usluge crusades zajedno
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Nemojte hraniti trola
  • Eduardo
    19.9k
    Riješeno. Vratite se na temu.
  • IceMan
    2k
    Ja nebih više nikog dovodio a ni prodavao.

    Imamo u veznoj liniji jednog Roga koji kuca na vrata prvih 11, nemojmo zaboraviti Stojkovića, tu nam je Kačavenda.

    Dovoljno smo pokriveni svugdje i ne trebamo se sada ponašat poput “pijanih miljunaša” ako uđemo (u što vjerujem naravno) u ligu prvaka.
  • Brusa
    1.5k
    netko za trećeg napadača, tko će biti zadovoljan s tom pozicijom (a la Brodić), malo za odmor Perku i Kuletu, ne bi loše došao
  • Paggini
    19.3k


    Čutuk ili Košćević, po meni. Savrsena sezona i uloga da ih se uvede u seniore.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    tko će biti zadovoljan s tom pozicijom (a la Brodić), malo za odmor Perku i Kuletu,Brusa
    Dijelim mišljenje kolega. Pogotovo ak ćemo igrati 3-5-2 i ne daj Bože kakva ozljeda, sjetimo se prošle godine kako smo patili kad Petka nije bilo. Ne smijemo si dozvoliti da ostanemo na samo jednom napadaču nikako.
    Samo koji je to iskusni as koji bi bio zadovoljan ulogom nominalno treće špice?
    Ostale pozicije su odlično pokrivene, nema smisla soliti more...
  • rioda
    4.8k
    Samo koji je to iskusni as koji bi bio zadovoljan ulogom nominalno treće špice?Nemrem igra Dinamo

    Henriquez?
  • Crni86
    3.4k
    mislio sam da se za napadaca cekalo da se vidi ocemo li igrati LP pa da se mozda za posegne i malo dublje u dzep, ali ovo kako Kule igra…. Nakon zadnje tekme sam i vise nego uvjeren da cemo dovest samo treceg napadaca jer Kule je uvjerljivo nas drugi napadac i to tako jednostavno mora ostati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions