• Paggini
    19.6k


    Nemam pojma, nisam trener Dinama
  • The Undertaker
    5.1k
    Tako sa roditeljima pričaš kući? Kućni odgoj nula bodova.
  • Dzgšb
    812
    Divim ti se frende što pokušavaš išta objasniti talibanu ..
  • Paggini
    19.6k


    A cek, tvoj kao šah mat potez je da ako ja kažem 3-5-2 automatski si ti u pravu da je priprema bila loša?

    Opet, idemo ad circulum jer cu se vratiti na argument da smo u prvih 35 minuta imali gol, precku i dosta polušansi.

    Vas argiment je "a da, al osim gola i precke nismo imali nista, mogli su nas unistiti", a s druge strane oni nit su imali gol, nit su imali precku/stativu. Kao, ajmo stavit na stranu sto smo zabili gol, imali precke i poluprilike hahahah, fokusirajmo se da su oni zadnjih 10 minuta imali svoje neke prilike.

    Pa jel vi slusate sebe?
  • Nino Bule
    13.4k

    S obzirom da oni ganjaju rezultat 352 o tome nema price, bolje kontroliramo međulinije i bolji smo u tranzicijama u toj postavi a qarabag je propusan na brzu kontru, to se pokazalo i protiv nas i protiv ludogoreca, to ne mjenja cinjenicu da je utakmica do 1:0 bila uglavnom na dinamovoj strani, kad vec vadimo izjave, sjecam se tocno da sam otvorio neki portal(mislim index) da vidim komentare poslije prvog gola i pisalo je "dinamo dominira, gol pjace" u naslovu. U snimci kad sam pogledo iskreno nije to neka dominacija bila al momentum je bio na nasoj strani, poslije toga su nas gazili azeri 30-40 minuta
  • hardek
    2.8k
    Do 5 minuta nakon gola bili smo bolja ekipa. Tamo negdje oko 30-te minute do kraja poluvremena Azeri su stvorili 4,5 baš jako dobrih šansi i samo čudo nas je spasilo od ne primanja gola.

    3-5-2 u ovom trenutku izgleda kao bolja formacija za nas, tim više što je Petković u toj formaciji najbolji igrač Dinama nakon Baturine. Petković u 4-3-3 je igrač manje u obrani.
  • The Undertaker
    5.1k
    To znači da je Jakir pogriješio i sa odabirom formacije i sa odabirom igrača. To je uvidio kad je promijenio i igrače i formaciju i to se pokazalo dobitnim. Najbolji igrači jučer su bili Nevistić, Baturina, Kulenović i Rog pri čemu su ova dva zadnja ušla naknadno.

    Nino BuleNino Bule
    Sve točno i zato je logično bilo krenuti tako. Tim prije što smo protiv većine jačih protivnika igrali tako, i Jakir je već igrao sa Dinamom tako i očito nam taj sustav više odgovara kad igramo sa kvalitetnijim protivnicima.
  • Paggini
    19.6k
    znači da je Jakir pogriješio i sa odabirom formacije i sa odabirom igrača.The Undertaker

    Ali kako je pogrijesio ako smo imali kontrolu, gol i precku? Situacija se promijenila kasnije i doslo je do promjene, ali da su oni nas stiskali od prve minute kao sto su stiskali od 35e do cca 60e, rekao bih da je pogrijesio, ali nije.
  • Dinamouberalles
    218
    njihova teorija je da su Azeri zabili jedan gol od onih sansi mi bi bili tipa : oh ne sad cemo branit ovih 1:1.
    Kladim se da su zabili za 1:1 , razvalili bi ih 5:1 .
  • Nino Bule
    13.4k
    Sve točno i zato je logično bilo krenuti tako.The Undertaker

    Ne nužno, mislilo se da cemo bolje kontrolirat međulinija i sa 4 iza, poceli smo u tom padat kad su digli pritisak na 1:0, jebiga vidjelo se sinoc da su fizicki bolji, pretrcali dosta vise od nas, pa smo se morali adaptirat al dok ne probas ne znas, qarabag je bas specifican pa je tu ta postava s 3 iza logicna, ne bi me cudilo da vec protiv sljedeceg protivnika (nek bude neki milan npr) igra opet s 4 iza.
  • doubletrouble
    1.2k
    neki se i 2 dana nakon utakmice ne mogu pomiriti s činjenicom da nismo primili tih 5 golova koje smo eto kao trebali primiti
  • Daliban
    1.6k
    neki se i 2 dana nakon utakmice ne mogu pomiriti s činjenicom da nismo primili tih 5 golova koje smo eto kao trebali primitidoubletrouble

    Da, svi smo htjeli da primimo 5 komada. Zato kritiziramo lošu igru - jer želimo još lošiju.
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Oprostite gospon Taliban,ovaj mislio sam Under. Nadam se da vas nisam povrijedio. Mozete li mi objasniti kako da nazovem vase komentare na temu nogometa koji veze s vezom nemaju. Postoji li neka bolja rijec od kurcologija?
  • The Undertaker
    5.1k
    Utakmicu možemo podijeliti na dva segmenta, prije promjene formacije i nakon promjene formacije. Možemo sad secirati prvih 60 minuta tako da je prvih 5 minuta pripalo Azerima (pomišteni gol iz zaleđa nakon kratera u našem veznom redu) pa onda sljedećih 25 Dinamu pa onda sljedećih 30 opet Azerima. Činjenica je da su nas u tom periodu objektivno nadigrali ali su se ispromašivali. Da se sa njima može igrati pokazao je i Ludogorec ali i naših zadnjih 30 minuta.
    edit: Znači, nije do razlike u kvaliteti nego to taktike. A za taktiku je odgovoran trener. Meni je to elementarna logika.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.