• scooniepenn
    3.3k

    Netko je napravio screeshot iz kuta snimanja u ravnini 16m i više je nego očito da je rukom igrano unutar kaznenog prostora. Uz postojanje VAR-a skandalozno je da se ono nije sviralo.
  • scooniepenn
    3.3k

    https://www.24sata.hr/sport/anketa-jakirovic-je-zestoko-prosvjedovao-je-li-sudac-trebao-suditi-jedanaesterac-za-dinamo-1000311

    Pogledaj zadnju fotografiju u članku. Dolje se vide obrisi crte 16m pa prosudi sam gdje se igrač nalazi.
  • Jaro
    7.3k
    nigdje nije nedvojbeno dokazano da je unutra jbg... A (za razliku od nasih klaunova) VAR se u UEFA natjecanjima ukljucuje iskljucivo kod "clear and obvious" grešaka sa nepobitnim dokazima u suprotno od suca na terenu...
    I meni se čini da je unutra na jednom kutu, a na drugom ne - mislim da je to nedovoljno za promjenu odluke (ili manjka iste) suca na terenu...
  • scooniepenn
    3.3k

    Pogledaj zadnji screenshot u članku i po meni je ovo više nego nedvojbeno. U VAR sobi oni imaju tehničke mogućnosti zaustavljanja frame po frame sa savršenom slikom, tako da se ovo moralo vidjeti.
  • Sajla
    5k
    je li bilo u 16m ili ne je sekundarna stvar po meni - kako ta ruka nije odmah svirana pa nek VAR gleda gdje je to točno bilo? kako glavni sudac (ali i pomoćni) nije odmah reagirao, zaustavio igru i dao loptu našima - bilo odmah izvan 16 metara, bilo na 11m? tim ljudima treba odmah oduzeti UEFA znak i maknuti ih iz europskih natjecanja. taj isti sudac je ni prije mjesec dana sudio Argentina - Maroko na OI, očito s njim nešto ne štima.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Max na 0:16 vježba za udaranje po bubnjevima na kopu :grin:
  • Sajla
    5k
    kak Belinho gleda Baturinu dok izvodi korner :) gledaj i uči, dečko, možda buš i ti tak jednog dana (jer teško da bude u 16m na skoku)
    jedan nice touch - zamagljeni sjever dolje, netko razmišlja o tome kaj se stavlja na yt.

    btw. nakon gledanja ovog videa se pitam ima li išta na svijetu što pruža ovakav feel good faktor? od povratka doma nakon utakmice mi osmijeh ne silazi s lica
  • criticus
    2.2k
    Danas pročitah da Pašalić unatoč trećem žutom kartonu može igrat uzvrat:

    Članak 63.02. UEFA-ina pravilnika navodi: "Prije grupne faze, igrači i službene osobe suspendiraju se za sljedeću natjecateljsku utakmicu nakon tri opomene, koje nisu rezultirale crvenim kartonom, kao i nakon svake naknadne neparne opomene (peti, sedmi, deveti itd.). Iznimno, nakon završetka svaka dva kola u UEFA-inom klupskom natjecanju (tj. UEFA Ligi prvaka, UEFA Europa ligi i/ili UEFA Europskoj konferencijskoj ligi) u kojima je igrač prijavljen na klupskom popisu i ima pravo nastupa, broj žutih kartona koje je dobio, a koji nisu rezultirali ponovljenom suspenzijom opomene umanjuje se za jedan."

    Da li ovo znači i da Romao može igrat protiv nas, ili je za njega problem što je dobio 2 u 3. i jedan protiv nas?
  • obelix
    92
    Prema ovome kaj si napisao, a i prema ovom clanku, logicno je da ne moze igrati jer nije skupio 3 zuta u 3 pretkola vec 2

    https://www.idman.biz/en/news/az-football/40539

    Prema tome bi svaku tekmu netko mogao od prvog do cetvrtog pretkola dobiti po zuti karton bez suspenzije sto nema smisla
  • veselko tenžera
    2.1k
    Ovdje je pitanje jel se:

    1. nakon 2. ili 3. pretkola (od 4) briše 1 karton iz prva 2 pretkola

    ili

    2. nakon 2 pretkola koja si odigrao briše 1 karton iz prvog koje si igrao. (npr. krenuo iz drugog pretkola pa nakon trećeg pretkola brišeš karton dobiven u 2. pretkolu)

    Mislim da je pod 1, puno je jednostavnija od opcije 2.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.