• don
    5.6k
    evo Džekin glasovornik rekao da Edin nikada nije ni bio blizu hajduka i da šanse za njegov transfer tu nisu nikad prešle preko 0,5%
  • duksy
    291
    So there was a chance...
  • Jaro
    7.3k
    Jedini je dao smislen prijedlog kako se može financirati sport u HR,veselko tenžera

    Mislis na onu glupost od uvodjenja poreza kojim bi se financiralo sport pa i privatne (!) profi klubove? Revolucionarno nema sto...
  • Droljo
    8k
    navijaju za te male, provincijske klubove koji ljude u hr zanimaju manje od "Art a le Carte" na HRT3Hnlovac

    Ovo me jebeno nervira! Šta bi svi trebali doći u zagreb i navijati za dinamo? Moj, provincijski, klubić Moslavina ne treba postojati? Ugasiti Bjelovar, Sisak, Okučane, Novsku jer su eto provincije... Glupost
  • kibic
    1.1k
    Nije dugo trajalo i kamere su zabilježile novi skandal. Dame i gospodo, dobro došli u Spitgate.

    Biktejebi, dobre su to neke kamere. Čak i hračkanje snime.
  • duksy
    291
    Valjda su kupili nove kamere nakon kaj nisu nisu snimili napad na nutricionisticu.
  • The Undertaker
    5.1k
    Trebalo bi i kod nas uvesti da se lopte koje su izvan terena drže na onim kapicama poredanim uz teren. Izbjeglo bi se ovo natezanje za sakupljačima lopti i ubacivanjem
  • Hnlovac
    1k
    A droljo ne pričam ja da se ne treba navijati za provincijske klubove, nego da su Haj Ri Os takvi klubovi koji se predstavljaju velikima a razlika između Dinama i njih je kao i razlika između njih i tvoje Moslavine u nekim djelovima

    Pa i sam navijam za kvartovski klub u ZGu
  • Peškaman
    4.2k
    Ulaznica za kavez na Rujevici 60€ !?
    Jesam ja dobro shvatio ili :gasp:
  • vjeko1701
    8k
    Ne, 10€ ulaznica, 50€ put. Novinari bacaju bombe da bi palili.
  • Peškaman
    4.2k

    Mislim na večerašnju utakmicu Rijeke.
    U pogrešnu temu sam stavio pitanje.


    E to već ima smisla.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Osijek raskinuo ugovor sa Lovricem
  • Facke
    3.6k
    Se zna di ide.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Navodno neki Automat klub :grin:

    (Neka prica ima da je duzan pola Osijeka, kockar teski)
  • Facke
    3.6k


    Duzem kamatari kolko se cuje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.