• ZgDLions
    395
    Ide kakav info o novom shopu na stadionu?
    Možda najava novih artikala, ak marketing spema sve i svašta malo sam nestrpljiv.
    Predstavljanje dresa u maxu bio, obilazak takodjer, kupio te neke nove stvari, ajmo dalje šta se čeka.
  • NitkoBitan
    17k
    Vrlo je vjerojatan povratak Dinama u elitno drustvo, gledanost na utakmicama raste - "Dinamo opet u modi", ljudi se vracaju u Zagreb sa godisnjih, u gradu je cijelogodisnji turizam, uskoro pocinje skolska godina... a ponuda Castore klupskih artikala gotovo pa nikakva.

    Osim dresova imamo cak dva "lifestyle" kompleta (za ljeto i jesen, dugi/kratki rukavi i duge/kratke hlace). Trening oprema (koja je top), polo majice, majice dugih rukava, sira ponuda hlaca i hudica i da ne nabrajam dalje, nigdje nista.

    Mi smo prosle godine imali prihod od 3,6 milijuna eura od prodaje klupskih proizvoda sto uopce nije zanemarivo, dapace, to je nesto malo vise od prihoda od ulaznica kojeg smo imali u 2023. godini.
  • Bosskovitz
    11.7k
    ajmo dalje šta se čeka.ZgDLions

    Evo čekalo se da kažeš "ajmo dalje" pa da krenu :D

    Ljudi moji, spustite malo loptu na zemlju. Nije 6 mjeseci prošlo od promjene u klubu, član uprave za marketing je došao prije manje od mjesec dana. Neki projekti koji su se mogli brzo realizirati su realizirani, neki za koje treba dulji period vremena će se realizirati malo kasnije. Radi se na puno toga i bit će svega, ali ne može se sve napraviti odjednom.
  • Crni86
    3.5k
    dal se zna mozda kada ce ostatak asortimana od castorea stic u fan shopove?
  • mali M
    5.1k
    Moje pitanje je zapravo, zašto se nije išlo sa fan shopom u nekom od prostora na sjeveru dole u prizemlju. Tamo recimo kod ulaza na sjever za djecu. Ima baš lijepih prostora, ne vidim zašto se išlo gradit/radit nešto novo pod zapadom
  • scooniepenn
    3.3k
    Ako je riječ o nekom većem montažnom objektu onda vrlo vjerojatno zato što ga možeš preseliti na drugu lokaciju, a uređivanje prostora na period od 3 godine ne čini mi se kao isplativija opcija.
  • mokoxax468
    698
    Možda da se ne stvaraju i ovako velike gužve uz Maksimirsku za vrijeme utakmica. Zamisli kada je rasprodan sjever dolje i gužve na ulasku, a drugi opet stoje u redu za shop.

    Naravno, ovo je samo neka moja pretpostavka
  • ZgDLions
    395

    Gle u ovih šest mjeseci sam popriličan broj ljudi vodio na tekmu i to dosta na svoj račun.
    Zadnje u utorak na zg i nisam se bunio na cijenu, plus ponešto i poklona drugima kupio, a i bila je koja članska.
    Još sam jednom frendu obečao učlanjenje i odlazak na tekmu i to je to od mene do daljnjeg.
    Znači ako sam se ja pristojno angažirao uz podosta posla i obaveza prema familji zbog velikog veselja što se Dinamo vratio doma, nemam ja opravdanja za druge tipa polako bude sve dobro.
    Ima da izbacuju proizvode da plačem od sreće što ih mogu kupiti.
    :grin:
    I da, htio sam uzeti za poklon ovu novu bbb majicu na tekmi, ali nisam mogao štand pronaći.
    Štand je baš na sjevernoj tribini i ostali ne mogu doći do njega ili sam ja krivo gledao?
  • Boycie
    1.1k
    Sjever dole je stand.
  • ZgDLions
    395
    Jel mogu samo ući ak imam kartu za zapad ili to nije opcija i moram baš imati kartu za sjever?
  • Crusades1986
    11.9k
    moraš baš ići na sjevernu tribinu
  • NitkoBitan
    17k
    BBB Fan Shop - Ilica 37. Svaki radni dan 12-20, subotom 10-15.
  • ZgDLions
    395

    Znam, samo taj centar mi je ko da idem na streljanje.
    Sestra mi je u Radićevoj, nečakinja malo dalje, frend isto lokal u centru, mi imamo dio firme u Tkalčićevoj, a ja jednom godišnje na trgu, pa ti kupi majicu.
    Ove godine sam bio na proslavi titule, a ko će dočekati iduću.
    :grin:
  • NKDZ86
    1.4k
    kak stvari stoje, trening majice castore ćemo dočekat sljedeće godine...
  • Bosskovitz
    11.7k


    Ma sve jasno, samo ti velim da nije "polako, bude sve dobro" nego da naprosto ne može ni sve biti odjednom. Došlo je nekoliko novih majica koje se odlično prodaju (nije nikakva ekskluziva, naprosto vidim koliko ljudi ih nosi), praktično na tjednoj bazi se shop pojačava s novim artiklima, bit će novosti i oko web shopa... ide, i to ne ide polako. Prostor za napredak je ogroman, ali napreduje se svakodnevno i to je bitno.

    Bravo za sve kaj radiš, i ja radim isto, vodio sam na stadion već nekoliko ljudi koji na njemu nisu bili toliko dugo da se ja tih vremena niti ne sjećam, mislim da je to dobar način i da tako dajemo dobar primjer i drugima. Kad imaš taj osjećaj čistoće i pripadnosti klubu kakav je danas, onda nastaje ovakva sinergija kluba i njegovih članova pa spontano rade dobre stvari bez da im itko kaže. To je ljepota cijele priče članskog kluba - nema nas i njih, svi smo Dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.