• deda
    32.6k
    Mislim da bi morali imati bar 70.000 članova da bi isti rasprodali stadion u prvokupu.
  • blue heart 72
    1.7k
    Bez obzira što je možda nepopularno, ja bi stavio da članovi sa više od 5 godina članstva imaju dan prednosti kod kupnje ulaznica i to ne samo za eventualnu LP, nego za svaku utakmicu uključujući i gostovanja.
  • Dubbbrava
    446


    Prognoziram da ćemo tu brojku imat za točno 2 godine a tad ćemo igrat na Kranjči :lol:
  • Stara garda
    3
    Što je s kartama za europska gostovanja za naše navijače, vrijedi li još zabrana UEFE? Nisam nigdje vidio da je dana ikakva informacjia na tu temu
  • Tundra
    691
    ja bi stavio da članovi sa više od 5 godina članstva imaju dan prednosti kod kupnje ulaznicablue heart 72

    Svatko bi si narihtal kak njemu najviše paše :lol:
  • Felip
    174
    Kad bi odjednom dugogodišnji članovi imali prednost pri kupnji ulaznice onda cijeli ovaj projekt sa novim članstvom pada u vodu. Znači nespojivo je. Sigurno do preseljenja na zamjenski stadion. A tek onda se može razmišljati o kategorijama članstva jer će to uvjetovati manji kapacitet stadiona, a velika potražnja.
  • blue heart 72
    1.7k
    mislim da je to neka razumna granica. Daješ neki znak pažnje onima koji su već duže članovi, a 5 godina prođe brzo tako da nije problem i za ove koji su mlađi, kao i za one koji se sada na friško učlanjuju. Nije da tih članova sa 5+ godina ima "milijun" i mislim da nije u redu da onaj tko se učlanio jučer samo zbog prvokupa zbog eventualne LP,, ima prednost u odnosu na nekoga tko je npr, 10,15,20.... godina član kluba
  • blue heart 72
    1.7k
    i ovako ima malo utakmica na, kojima će član "popušiti", ali bi ih definitivno moglo biti. Dok dođu tekme gdje se igra sa kremom evropskom nogometa. Smatraš li ti da je u redu da smo u istoj poziciji, recimo ja koji sam se jučer učlanio, živim u ZG-u, naravno nemam godišnju i ti koji recimo dolaziš iz Vinkovaca, Metkovića, Viteza, Berlina ili kaj ja znam odakle, koji si godinama član i nemaš godišnju ISKLJUČIVO iz razloga što ti je kilometraža prepreka godišnjoj.
  • Cagica111
    57
    dost dobar upis
    Slazem se
  • M94
    1.2k
    Bez obzira što je možda nepopularno, ja bi stavio da članovi sa više od 5 godina članstva imaju dan prednosti kod kupnje ulaznica i to ne samo za eventualnu LP, nego za svaku utakmicu uključujući i gostovanja.blue heart 72

    Sve pet, samo ima i onih koji nisu imali zeludac uclanjivati se u mracno doba koje je vladalo, sto i trenutni podaci potvrđuju.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Naravno,ali biti će određen dio ljudi koji će postati članom ovih dana isključivo zbog europskih tekmi a imaš druge koji su članovi godinama a lako bi mogli ostati bez karte zbog velike potražnje što mi nikako nije okej..BBBaranja

    Razumijem kaj hoćeš reći, ali onda će se javiti netko tko je duplo dulje od tebe član i onda ulazimo u spiralu bez kraja.

    Članovi imaju prednost pred ostatkom svijeta u vidu prvokupa i niže cijene ulaznice, to proizlazi iz same prirode Dinama kao kluba koji jest njegovi članovi, a oni su on. To je koncept koji mnogi još ne razumiju u potpunosti, ali kada postaneš član Dinama - ti jesi Dinamo. To je velika odgovornost, postoje pravila koja kao član Dinama moraš poštivati da bi čuvao njegovo ime i njegov interese, a shodno tome imaš i neka prava i pogodnosti s obzirom da je to zaista tvoj klub i nisi jednak kao oni koji nisu njegovi članovi.

    No to što si član ne znači da imaš pravo dolaska na svaku utakmicu (to se ostvaruje kupovinom godišnje ulaznice), nego da imaš mogućnost kupiti ulaznicu za svaku utakmicu prije onih koji nisu članovi. Ne kažem da se u budućnosti možda neće otvoriti mogućnost za još neki krug prodaje uz neko povezivanje s loyaltyjem ili slično, ali mislim da u ovom trenutku to nije prioritet. Još ni jednom članovi nisu rasprodali stadion u prvokupu i vidjet ćemo hoće li se to uopće dogoditi.

    mislim da nije u redu da onaj tko se učlanio jučer samo zbog prvokupa zbog eventualne LP,, ima prednost u odnosu na nekoga tko je npr, 10,15,20.... godina član klubablue heart 72

    Ali ta osoba niti nema prednost u odnosu na ovu drugu. Imaju jednake mogućnosti doći do ulaznica jer su članovi s jednakim pravima.
  • masacusec
    3.5k
    vrijedi li još zabrana UEFE?Stara garda

    Nema zabrane.
  • Neron53
    592

    Gdje je onda zapelo sa ulaznicama??
  • Felip
    174
    U tom slučaju bih pogledao omjer članova sa zg adresom i one izvan zg pa u tom omjeru stavio kontigent ulaznica na raspolaganje na dva dijela. Jel bi to bilo fer za sve? Jedino ne znam koliko bi to bilo praktično izvedivo.
  • deda
    32.6k
    Preko 700 ulaznica za sad za Goricu prošlo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.