• don
    5.5k
    Oscilira između odličnog i očajnog iz utakmice u utakmicu, od trenutka do trenutka..Daliban

    očajnog? o Bože... čovjek ni jednu utakmicu nije očajno odigrao. Ima nekih svojih mana koje se mogu popraviti ali reći da je očajan je jedna od većih gluposti
  • Daliban
    1.6k
    Mmaee je odigrao nepune 4 utakmice za Dinamo.
    Pišeš kao da je tu 4 sezone.
    Krizy

    Reci mi koliko vremena bi bilo dobro pričekati prije nego što se donese sud i pričekat ćemo.

    Naravno, upada malo u oko ta asimetrija pri kojoj je sasvim razumno nakon nepune 4 utakmice Mmaeea proglasiti kapitalcem i vrhunskim stoperom, ali i sasvim nerazumno nakon jednakog broja utakmica proglasiti ga bipolarnim stoperom koji je daleko od ikakve razine koja se može okarakterizirati vrhunskom za DInamo.
  • ksapi
    2.8k
    Zona bi bila puno ljepse mjesto da se napokon banira ovaj trol koji samo sere po svemu, uglavnom bez pokrica.
  • Daliban
    1.6k
    Mmaee oscilira od odličnog do očajnog? Interesantno da to nitko osim tebe nije ubrao, bit će da smo svi u krivu. Obrambeno bipolaran ne znači apsolutno ništa, jer je bipolarnost psihičko stanje kod kojeg raspoloženje varira od duboke depresije do ekstremne euforije, tako da stavljati bojam bipolarnosti u kontekst performansi nekog nogometaša je smiješno, da ne upotrijebim neku drugu riječ.scooniepenn

    Ma ubrali su ljudi, ali šute da se ne moraju opravdavati vama. Mudriji su od mene.
  • Dzgšb
    812
    Apsolutno se slažem ,samo me zanima jel ovako prije par sezona srao ,dok su se dovodili Bočkaji , Jurići ,Štefulji, i slični..
  • Jaro
    7.3k
    koji je daleko od ikakve razine koja se može okarakterizirati vrhunskom za DInamo.Daliban

    daj mi reci koji su to Dinamovi stoperi do sada zadovoljavali ovo?
    Takodjer, koji bi stoperi na trzistu zadovoljili ovo?
    dakle - koji stoperi su do sada bili "vrhunski za Dinamo", te koji bi bili kad bi se nekako doveli?

    Odgovor ce jako olaksati sloziti kontekst tvojih kriterija.
  • Jurki
    11.6k
    4 sluzbene utakmice (jedno zajebano gostovanje) i playoff lige prvaka ... inkasirali samo jedan pogodak.
    I u takvoj situaciji srati po stoperima je idiotizam.. pitam se stvarno jel nekim ljudima cilj postojanja trolati i srati po svemu?
    U 360 minuta dobiti 1 gol i opet se najde netko ko bu sral?
    Cilj obrambenih igraca je da brane gol od suparnickih napadaca.. dal su nasi stoperi sjebali u toj misiji? Nisu i koji kurac neki jos zele?
  • Orc123
    7.8k
    Znaci, postujem svacije misljenje, cijenim svakog kolegu ovdje ali ovo je malo bolesno ali fakat...da covjek moze toliki ego imati, toliko prepotentan ja to ne mogu shvatiti....ali apsolutno sve zna jbt.....doslovno nitko ne valja osim onih par klinaca koje si je on izabrao i koje gura. Pa da Mmae nema mana igrao bi u Citiyu a ne u Dinamu, a i onda bi grijesio kao sto i svaki stoper radi! Ne postoji savrsen igrac, ne postoji! Imamo dobru momcad, ako uđemo u LP i otvori se koja mogucnost da dovedemo kvalitetnog igrača siguran sam da ce ga Maric dovesti. Sta reci o covjeku kojem Gnezda Cerin nema pojma, kojem je Mmae Bipolaran, kojem KTC nema mjesta u Dinamu i da sad ne nabrajam jer mu od 30igraca u Dinamu pasu 3-4 ...

    I onda ja sirim negativu jebm ti zivot....
  • The Undertaker
    5.1k
    Mmaee je, po pokazanom, stoperčina. Ostaje jedino upitnik zašto ga se Ferencvaroš odrekao. U čemu je kvaka?
  • Crni86
    3.5k
    on nije htio produziti ugovor ako sam ja dobro razumio.
  • Jurki
    11.6k
    tocno.. Mmaee je htel u jaci klub, da igra Ligu prvaka.. jbg s Fradijem je to dost teska misija se kvalificirati u ligu prvaka.
    Ak nemas dobar koeficijent jako tesko je dojti do lige prvaka.. svi ulazu dosta para.. i treba proci taj ljetni žrvanj kvalifikacija.
  • scooniepenn
    3.3k

    Kod Mmaeea je sukus svega bila želja da ide u jači klub s kojim postoji veća mogućnost igranja Lige prvaka, a i dobio je više love nego u Fradiju. Dakle, kratko i jasno s Dinamom je profitirao na svim razinama.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Mislim da nekada ne razumijemo dovoljno koliko je LP atraktivna igračima. Pogledajte Maxov instagram, na storyju je podijelio snimku od nekog frenda koji snima na tv-u kako ovaj ulazni s opisom "Ligue de Champions".

    Nama je ona velika stvar jer ju igramo svakih par godina, ali Mmaee, Max, RPG... oni su LP mogli samo sanjati u prijašnjim klubovima, izuzev donekle Mmaeea.
  • Facke
    3.6k


    Dok Nevistic nije imal minutazu i kontinuitet na golu i on je izgledal lose na golu proslu sezonu kad ga je jedno vreme Zagi menjal. Jel tak? Golmanu treba kroz minutazu sigurnost i normalna je stvar da golman pogresi ak nema utakmice i oseca se nesiguren. Uostalem jos imame i Cavlinu na posudbe koji se razvija trenutne v Osijeku. I on je izgledal lose u par situacija ovu sezonu. Filipovic i Zagi imaju dovolnjo kvalitete da zameniju Nevistica ak bi dosle do ozljede. I fala na lepim recima, potrudil se budem sa napisem manje "non senca" i poboljsal svoj njemacki iak sam vec prek 20 let gore.
  • The Undertaker
    5.1k
    Nije to upitno već zašto i kako je Ferenc pustio takvog igrača besplatno. Da vam netko nepoznat pokloni novog golfa besplatno valjda bi se upitali što i kako.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions