• BBBaranja
    2.5k
    Bez obzira igrali ligu prvaka ili nedaj Bože europsku ligu nadam se da će prvokup karata imati članovi koji su bili barem na jednoj ili dvije domaće tekme do tada (ako će ići prodaja paketa za europska natjecanja)..
  • jedan u nizu
    8.2k
    Nikakva razlicita cijena za razlicite goste iz LP.

    Jedino paket ulaznica za tekmu prije\poslije u HNLu.
    Mozda paketi ulaznica nisu way to go u novoj eri kluba ali pomoglo bi popunjenosti obje utakmice.
    Ili onaj tko u sustavu ima ocvikanu karti za hnl tekmu prije, na blagajni ili online ima popust za tekmu u LP.

    Makar ni sam nisam previse za to. Vjerujem da mozemo rasprodati stadion za sve protivnike u LP. Protiv ovoj 'slabijih' mozemo i izvlaciti bodove pa je i to nacin da ljudi dodu pogledati dinamo.

    Zamisli prvu tekmu dobijes Bolognu i gostima, sljedece kolo ti dolazi Sturm. 100% da ce biti rasprodano sve.

    Jako cemo ovisiti o zdrijebu i datumu igranja. Mozda nas potrefe atraktivna gostovanja, a doma budu svi prolazni protivnici.

    Kao sto su drugi rekli, smanjiti karte za SG i to je to
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    apsolutno, s obzirom da ce se ljudi poceti masovno uclanjivati nakon sto ce se znat rezultat druge utakmice te zdrijeba mislim da nebi bilo pravedno da netko tko se tek sad uclanio dode prije do karte od nekog tko je dugogodisnji clan kluba.
  • NitkoBitan
    17k
    Nego @Liks90, kako stojimo za Goricu? Proslo je finih 7 sati od pocetka online prodaje.
  • Neron53
    589
    Svi stalno govore o rupama na mjestima sa sponzorskim.ulaznicama.
    Mozda bi i sponzore trebalo educirati o prepustanju ulaznica :) i na temelju toga im (ne)omogucavati sponzoriranje u buducnosti...
  • ivanzg
    129
    Mislim da je ovo bila utakmica na kojoj se moglo ići malo pametnije sa cijenom za SG ali kaj je tu je, u Ligi Prvaka će sigurno biti sve rasprodano po onim objavljenim cijenama i ne bih tu ništa smanjivao jer će potražnja sigurno biti veća od kapaciteta i mislim da neće biti nikakvih problema po pitanju rasprodaje stadiona bez obzira bio to Sturm ili Barca.
  • deda
    32.5k
    500-tinjak
  • Liks90
    1.9k
    SD cca 315, ZD 226, ukupno 541
  • DrawTube
    4.7k
    Azeri stavili cijene karata protiv nas
    Screenshot-20240821-220857-Instagram.jpg

    75 AZN - 40 eur
    40 AZN - 21 eur
    30 AZN - 16 eur
    20 AZN - 10,6 eur
    10 AZN - 5,3 eur
    5 AZN - 2,7 eur

    Izgleda da računaju da dosta ljud trebaju privući, ne bi inače tribine iza golova bile takva bagatela

    Prosječna plaća u Bakuu je oko 2x niža od zagrebačke, jaz između ostatka Azerbajdzana i Hrvatske je još veći , wiki kaže da prosjek Azerbajdzana kotira oko 400 eura (a dobar dio ljudi iz ostatka zemlje dolazi)

    Dakle za stanovnika Bakua pomnoziti 2x, a za stanovnika famozne regije Nagorno Karabaga koju ovaj klub predstavlja pomnoziti valjda 3x
  • ibro1986
    150
    koji sektori su naši na slici?
  • Liks90
    1.9k
    Sjever cca prodano 336 ulaznica, zapad 243, ukupno 579
  • DrawTube
    4.7k
    nagađam da "qonaq sektor" znaci gostujući sektor (sektor 28)

    Mislim da se ne bude vidio na prijenosu jer se snima s njihovog "zapada"

    Onako od oka bih rekao <1000 stolica što mi nema smisla jer nije ni blizu 5% kapaciteta
  • Bosskovitz
    11.7k


    Prvokup će ići za članove. Mislim da je to to. Uvijek će netko imati neku ideju i misliti da nešto nije fer prem njemu, ali ne možemo imati 5-6 krugova prodaje karata. Članovi kluba ima prednost i popust jer je ovo njihov klub, oni su doslovno dio njega i to im se honorira. Mislim da je to sasvim okej.
  • BBBaranja
    2.5k

    Naravno,ali biti će određen dio ljudi koji će postati članom ovih dana isključivo zbog europskih tekmi a imaš druge koji su članovi godinama a lako bi mogli ostati bez karte zbog velike potražnje što mi nikako nije okej..
  • Ludovic IX
    7.2k
    U ovom trenu imaš 13000 članova više od 100%kapaciteta stadiona. Točnije 16k više od 21k što je kaoacitet bez juga.

    Prije godinu i pol smo imalo 33k članova znači već godinu i pol više članova od kapaciteta stadiona.

    Prije se nije uclanjivalo jer se nije htjelo davat legitimitet prošloj upravi.

    Jedva čekam tekmu da rasprodamo stadion u pretprodaji za članove
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.