• rioda
    4.8k

    Ta tema je već sto put prožvakana ovdje u posljednjih mjesec-dva.
  • Crusades1986
    11.9k
    Vidim po forumu se prijeti ekipi koja bi išla na sjever dolje, da ako dođu slučajno u svijetloj majici, ne navijaju svih 90 min ili ne daju “donaciju” da će ih se prebiti ili što god to ‘nebu dobro’ značilo.Borovljanin

    Krivo vidiš u najmanju ruku
  • don
    5.5k
    Mislim da nas ima dosta koji smo u ovih 3 tekme popušili.KrunoPesca

    da, ovo ili treba ukinuti ili napraviti kako i treba.
  • mokoxax468
    698
    S obzirom da još ništa nije pokrenuto i ima dosta startnih problema, ja bih stavio da se broje ulaznice samo od kada se uključi loyalty aplikacija, a do tada educirati redare o potrebi skeniranja.

    I ne, ne pišem ovo jer sam propustio ijednu utakmicu do sada, imam 3/3, nego mi je nepravedno prema ekipi koja je došla, a nije zabilježena u evidenciju
  • Crni86
    3.5k
    Znaci prvi punkt 5,6 redara koji gledjau karte i dokumente i onda dolazis na 3 kentaura. Pa kaj nije logicnije kad znas da ti dolazi 14 tisuca ljudi da podebljas broj redara, das im skener u ruke i ajmo. Stavis sa strane 2,3 osobe iz kluba koje uz sebe imaju laptop i na koje se usmjere osobe cija se karta ne zeli ucitati kako bi se rucno unijela i rijesili smo problem.

    Prosle su 3 domace uzakmice, o loyality programu smo samo culi, vidjeli ga nismo. Razumijem da je to tesko sve razvit, da treba vremena i da se imala najbolja zelja da se to napravi ove sezone, ali mi smo dinamo i mora biti sve po spagi, ovakve stvari se jednostavno ne smiju dogadati.

    Branio sam cijenu karata, ali nakon ovog jucer vise ne branim. Proizvod nije samo teren i igra, vec to cini i sama organizacija i popratni sadrzaji. Organizacija ulaska na stadion jako losa, zove se ljude da udu na stadion do 20:15 i da bleje u nebo, umjesto da potaknete ljude nekakvim sadrzajima da dodu i u 7 pa pope pivu, dvve, tri na stadionu uz nekakve zanimljive popratne sadrzaje umjesto u fan zoni i obliznjim kaficima.

    Tko je od clanova uprave zaduzen za stadion i organizaciju oko utakmica?
  • NKDZ86
    1.4k


    Tomacic za stadionsku infrastrukturu i sigurnost, Podnar za ljudske resurse, pravna pitanja i operativna pitanja. Manenica za financije i nabavu, Puhalo za prodaju i marketing
    Tko je od clanova uprave zaduzen za stadion i organizaciju oko utakmica?Crni86
  • Crni86
    3.5k
    onda doticni treba dati neke odgovore ili dati svoj mandat na raspolaganje jer ocito nije sposoban odradivati ono kaj se ocekivalo od njega.
  • NKDZ86
    1.4k
    trebao je odavno dobit cipelu zbog x razloga
  • The Undertaker
    5.1k
    Ajde bez nervoze. Smanjiti će prolaznost (za sada na 60% prema mojoj računici) pa će svi opet doći na svoje. Pitanje je da li mogu i do kada to riješiti. Ako to ne bude vrlo skoro, loyalty će izgubiti smisao.
  • dapintar
    66
    Bok svima,
    prije nego sto napisem sto sam htio samo bi se htio nadovezati na ove čitače. Znači na svim tekmama ove sezone sam bez problema očitao godisnju, sto sa mobitela sto godisnju. tako da nije sve baš crno kako pišete. ako ćemo stavljati redare sa ručnim čitačima onda su ti problem security koji sve te ljude koji brzo prođu mora i pregledati. eventualno staviti kao pomoćno sredstvo za pomoć onima kojima se ne uspijeva očitati barkod.

    Nego, kaj nikoga ne smeta organizacija prometa nakon završetka tekme. Primjer za jučer, tekma završava oko 22:50, izlazi se van oko 23:05. auti najnormalnije voze po maksimirskoj dok tramvaja nema ni za lijek. stanem se na stanicu prema gradu, na tabli sam se mijenjaju tramvaji od kojih naravno niti jedan ne dolazi jer je tramvajski promet obustavljen, dok se promet za aute cijelo vrijeme normalno odvija. također onaj semafor uredno radi, ekipa prolazi na crveno, što auti, što pješaci i tako sve to izgleda nekih pola sata. čak je u nekom trenutku murjak ušao u raskršće, ugasio semafor, ali nije bilo nekog uspjeha pa su samo natrag upalili semafor.
    pošto vrijeme prolazi onda i polako prestaju voziti "dnevni tramvaji" i počinju lagano voziti noćni tramvaji koji idu na kapaljku i sada već gubiš mogućnost prijevoza do svog dijela grada nego moraš presjedati, čekati do nemilice ili zvati taksi koji je bio skup za popizidt radi velike potražnje.

    E sada prijedlog, zato i stavljam u ovu grupu, s obzirom da svi mi želimo i novi stadion na ovom mjestu onda se treba i pokazati da može podnijeti i promet nakon ovakvih tekmi.
    obustaviti prijevoz autima (ovo je opcionalno)
    staviti par tramvaja ekstra u dubravi, mogu dolaziti i sa spremista u dubravi svejedno, koji bi vozili do draskoviceve ili frankopanske, gdje bi se samo okrenuli nazad prema dubravi. Sa ovime bi se na brzi način maknula masa ljudi koja izlazi sa stadiona prema centru grada gdje onda moze svatko svojim putem.
    obavezno staviti murjaka na semafor ako se nije obustavio promet autima tako da se to malo pročisti lakše
    objasniti ekipi da nije baš u redu hodati na crveno dok auti prolaze. gle frende nitko ti neće trubiti jer si prošao na crveno dok je autu zeleno jer se ljudi naravno boje mase i ne da im se doživljavati neke loše stvari samo zato kaj je potrubio.

    mislim da bi kao klub mogli nesto urgirati oko javnog prijevoza jer je on nakon većih tekmi živi užas!!!!!!!

    i da, mogao sam otići na borongaj, ali zašto se ne bi moglo nešto napraviti po ovom pitanju.
    i da, neću ići s autom jer sam popio nekoliko pivica i ne da mi se zezati oko toga.
  • NitkoBitan
    17k
    Ne razumijem zasto se Maksimirska ne moze zatvorit na pola sata. Grad je ionako poluprazan, imas Branimirovu i Zvonimirovu... pa nece nastat prometni kolaps u 11 navecer.

    Jucer i nije bas lijepo izgledalo kad su auti prolazili kroz ljude.
  • dapintar
    66
    Pa nemaš potrebu zatvarati ulicu, samo organiziraj promet. Za nekaj i služi policija osim za represiju. I da, auti su prolazili kroz ljude, ali nisu ljudi u autima bili isključivi krivci.
  • Bosskovitz
    11.7k
    staviti par tramvaja ekstra u dubravidapintar

    Vrlo jednostavno, samo iziskuje proaktivnost sa strane grada. Tko je bio na SP-u, nasuprot onom debaklu od javnog prijevoza u Hamburgu, Leipzig je to bio super sredio: tramvaji u smjeru centra su bili poredani pred stanicom kod stadiona i samo su picili, bilo ih je toliko da cak nije bila ni neka guzva u njima.

    Sve se moze kad se malo razmislja izvan okvira.
  • dapintar
    66

    Pa o tom I govorim. Ne trebaju te linije biti redovne, samo da maknu ljude s Maksimira prema centru. Zato sam i rekao nek idu do draskoviceve ili frankopanske gdje se mogu nazad okrenuti.
    Kao što si rekao, gdje ima volje ima i načina. A ovakva situacija je od kad ja znam za sebe i idem na tekme.
  • Cosey
    501
    Kad god su malo veće tekme tramvajski promet se zatvara Maksimirskom.
    Već sam se naviknuo da idem pješke do Trga pa tamo čekam tramvaj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.