• Peškaman
    4.2k
    Zaboravljate da nije kraj lige pa da se šalje toliko kombiniran sastav.
    Očekujem Nevistić - RPG(zadnjih 30-40 min Mikić)- Bernauer - Torrente - Ogiwara(zadnjih 30-40 minuta Oliveras) - Rog - Sučić - Kačavenda(Ademi ako se oporavi) - Špikić - Cordoba - Kule
  • Daliban
    1.6k
    Sve osim starta za Pavića i barem poluvremena za Mikića je veliki minus. Najbolje još da onaj Romin junior debitira prije našeg vlastitog Mikića.
  • Hnlovac
    1k
    1 pohvalu u zadnja 24 sata dao nisi, ma kaj 24 sata , 2 tjedna
  • Crni86
    3.5k
    Rotirat ce se sigurno jer treba decke odmorit za put i uzvratnu tekmu koja nam zlata znaci, ali ne ocekujem bas tolike rotacije kako su kolege prethodno navele.

    Neva- rpg (mikic ulazi u nastavku), mma, torrente, oliveras - pavic, rog - cordoba, kaca, pjaca- kule

    Po meni dovoljan miks iskusnijih igraca iz udarnih 15,16 ( neva, rpg, mma, rog,pjaca i kule) i onih nesto manje iskusnih ( torrente, oliveras, pavic, cordoba itd.) u svakoj liniji da imamo neki balans od 50:50.
  • Daliban
    1.6k
    1 pohvalu u zadnja 24 sata dao nisi, ma kaj 24 sata , 2 tjednaHnlovac

    Pohvalio sam igru protiv Šibenika. Imam izrezane i kvalitetne situacije iz utakmice protiv Šibenika, ali nije mi se dalo objavljivat.
  • ksapi
    2.8k


    Ali srat po svemu i svacemu ti se uvijek da. To je bez greske
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Mislim da cemo igrat 3-5-2.

    Počeo bih sa Ogiwarom da ulovi ritam igranja,a desno očekujem Špikića.

    Neva-Rpg-Bernauer-Torrente- Špikić-Sučić-Rog-Bati-Ogiwara-Cordoba-Kule.
  • Dzgšb
    812
    Ja bi izrotirao sve , da što odmorniji i svježiji budemo protiv qarabaga
    4-3-3
    Neva
    Oliveras-Torrente-Bernauer-Mikić
    Pavić-Sučić-Vrbančić
    Kačavenda-Kule-Cordoba
    Po potrebi bi igrali još špika ,bati ,Rog ,Hoxha,ogiwara ,čak i Ćutuk
    Budimo realni ova Gorica je momčad za borbu za opstanak , sjećamo se kad smo s dosta drugim sastavom (tada) pregazili u kupu 4-0 ,s qarabagom ćemo morati poginuti svakako a poslije nas čeka Rijeka. 01.09
  • hardek
    2.8k
    Igranje RPG-a bi bio ogroman rizik Jakira. Risto je ozljeđen, nedaj bože da se RPG ozljedi za vikend i nama Mikić debitira u Azerbajđanu na poziciji preko koje su nam ionako stvarali najviše problema. A sama utakmica nosi 30 milijuna eura. Pa da li se isplati riskirati i potencijalno stavljati toliki pritisak na klinca? Mikić mora odigrati 90 minuta protiv Gorice, alo igramo protiv najgore ekipe lige na Maksimiru, ako Mikić ne može u ovoj situaciji dobiti 90 minuta onda ga ni ne treba očekivati do prve kup utakmice protiv sedmoligaša.
  • mokoxax468
    698
    Bilo tko od igrača može se vrlo lako ozlijediti na treningu, jednako kao i na utakmici. Nažalost, nedavni primjer Perkovića. Tako da mi je taj argument uvijek tanak.

    To naravno nije znak da RPG-a ne treba odmoriti, ali ne bih ništa Jakiru zamjerio da ga ubaci od 30-60 minuta na desnom beku, sada kada nema Rileta da se malo vrati u ritam te pozicije
  • mali M
    5k
    nikako mi nije jasno ovo slanje cijele momčadi djece da igraju protiv prvoligaša i onda bi se čudili kako ne vode 3:0 na poluvremenu, a da ne kažem kolko štete se napravi samopouzdanju klinca koje tako baciš na vjetrometinu i ako ne uspije eksperiment onda još potonu...
    Najnormalniji mix prvotimaca i zamjena treba napraviti i bok. Ono da imaš minimalni damage control ako će biti potrebno, a ne da shvatiš da nemaš dovoljno zamjena više ako stvari krenu po zlu.. NIkad ne razumijem to glupiranje. Ono dao bi definitivno Paviću umjesto Mišića jer je svima jasno da mu je legitimni nasljednik, al ostalo čemu klinci, pa imaš Roga, Kačavendu, Maxa, Hođu, Torentea, Kulea, kolumbijca, ma sve ove koji su bili na klupi i krenuli.. njima daj šansu da se još više napune s pouzdanjem.. kakvi FM manageri ovdje nevjerojatno...
  • Dzgšb
    812
    iz razloga da budemo spremni i odmorni za srijedu, prevažna nam je tekma, a i sam je Jakir najavio poslije tekme sinoć da ćemo ići u rotaciju cijele momčadi..
  • Jaro
    7.3k
    ma nece jakir decu poslati, ali Rog, Max, Torrente, Kacavenda, Kule, Cordoba plus jedan od Mikic/Pavic bi trebali biti fovoljna momcad za Goricu... Kasnije ovisno o fizikalijama i rezultatu ubacivati ili klince ili prvotimce za odrzavanje "radne temperature"
  • Marcinko
    595
    Logično je da će u prvoj prije svega biti oni što su ulazili s klupe; Rog, Cordoba, Kule, Kačavenda, Špika, tu može izuzetak biti Ogiwara zbog problema s bočnim igračima, zato je moguće da Jakir starta 3 5 2, Nevistić- Bernauer, Mmaee,Torrente- Špikić, Rog, Sučić/Mišić, Kačavenda, Pjaca- Cordoba, Kule.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Ja bi volio vidit ovako nešto:

    Nevistić - Ogiwara, Torrente, Bernauer, Mikić - Pavić, Rog - Pjaca, Kačavenda, Cordoba - Kulenović

    Mislim da imamo jako kvalitetan kadar, Mikić i Pavić su se pokazali kao veliki potencijali i moraju dobit priliku nekad - a sad kad treba odmorit RPG-a i veznjake za teški i bitni uzvrat je savršena prilika. Iskreno rađe bi da izađe ovakav sastav i odigramo X iako vjerujem u pobjedu bez problema nego da igra Mišić i onda se u Bakuu vuče na terenu ili da se RPG ozlijedi. Imamo puno igrača i to treba koristit, pa budimo realni ovo je vrlo jak sastav i ovakvi igrači se nemaju šta plašit Gorice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.