• Neki tip
    21.3k
    Dečki čestitke. Ni jedan upis 24 sata. :clap:deda


    deda otvara Pandorinu kutiju:
    gettyimages-472892001-640x640.jpg
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    @Fackeosim sto trabunjas uglavnom non sence i bolje razumijem njemacki od tebe , reci mi jesil gledao obønu tekmu gdje je Filipovic izgledamo Kao amater, a branio ponekad u drugom francuskoj tu i tamo. Koliko je Zagi smjesnih golova primamo prošle sezone ? Dzaba nama sto na svim pozicijama imamo sad po dvije kvaliteten opcija ako nam se nedaj boze Neva ozljedi i moramo na gol stavit jednog od ova dva. Mislis da se nebi onda išlo po drugog golmana u toj situaciji? Naravno da bi,samo sto nemoramo cekati da se to desi.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    mene najvise brine to sto da i misšic i sucic ispadnu uglavnom u isto vrijeme. I onda svaki faul je zuti karton jer protivniku vec pobjegao. Koliko je samo faula napravio onaj njihove šestica sinoc. Neznam uopce jeli dobio karton na kraju. Ali uvijek lagano ,profesionalni faul jer osjeti situaciju i blizu je covjeka. Imam osjecaj d svaki sucicev faul kad ga napravi je zuti . Onakav šestica bi nam dobro dosla
  • Crni86
    3.5k
    ona njihova sestica je odlicna i bas je par kolega vec njega spomenulo. Odlican igrac.

    Meni Sucic izgleda splaseno, to sam vidio i u prosloj sezoni u nekim jacim tekmama (osim tekme u finalu kupa u rijeci). I on je jos ajmo rec malo zelen i naucit ce i za njega mogu naci opravdanja. Ali ovo sta misic radi je harakiri. Nakon jucer sam se samo sjetio paoka u gostima. Jelicic je u ponedjeljak na primjeru slavenovog igraca objasnjavao kako 6. mora kontrolirat meduporstor i kako mora biti blizu tog igraca koji ulazi. A nas Misko je konstantno daleko i onda dode do pucanja pa neko od stopera iskoci i tu puknemo vrlo lako. Jako dobar primjer kontrole meduprostora od strane 6. je taj njihov igrac. I volio bi takvog jednog igraca vidjeti kod nas jer decko je i ofenzivno dosta dobro izgledao i diktirao igru.
  • Sajla
    5k
    Koliko je samo faula napravio onaj njihove šestica sinoc. Neznam uopce jeli dobio karton na kraju.Kujtim Shalla

    dobio je žuti, i to jedini u svojoj ekipi i zato ga nema na uzvratu jer mu je to treći. što je jako dobro za nas :)
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    @Sajla odlicna stvar ,on me bas iznenadimo koliko samo terena je pokrivao. Bilo ga je svuda. Juninha sam pratio posebno jer su ga bas hvalili i vidi se da zna ,da je opasna . Nije ga htio gol Ali je ulazio u priliku ko od sale . @Crni86slazem se za sve . Miško kad god nas neko stisne ispadne , a svi znamo da je spor i brine me sto mi se i sucic tako doima. Ispadnemo na njihovu kombinatoriku bas olako. Znao sam da su dobri. Ali su me iznenadili da su onako dobri. Nepamtim da nam je iko napravio toliko šansi u zg. Rezultat je San snova . Nije gotovo,treba zavrsiti posao Ali ni u snu nisam mogao zamislit da ovo dobijamo sa 3-0. Interesantno dani su pred nama . Zao mi rileta ,igra Kao lud u zadnje vrijeme. Ali opet to je sansa za ogija da pokaze jelinon taj
  • scooniepenn
    3.3k

    Mmmaee je obrambeno bipolaran? Stvarno bih ti savjetovao da ne koristiš izraze i pojmove koji se ni na koji način ne mogu staviti u kontekste poput ovoga jer ispadaš smiješan. Ne znam što si pokušao uopće reći, ali ako ne vidiš da smo u Mmaeeu dobili vrhunskog stopera ja ti ne mogu pomoći.
  • scooniepenn
    3.3k

    Pa apsolutno, ali koliko vidim za neke je on bio problem pa pokušavam dokučiti koji su to njegovi krimeni bili jučer.
  • scooniepenn
    3.3k

    Aha, dakle ona greška se stoperima ne događa? Super, evo tebe bih zamolio da Mariću javiš ime stopera koji nikad ne pogriješi i uvjeren sam da će ti Dinamo i navijači biti doživotno zahvalni.
  • Daliban
    1.6k
    Mmmaee je obrambeno bipolaran? Stvarno bih ti savjetovao da ne koristiš izraze i pojmove koji se ni na koji način ne mogu staviti u kontekste poput ovoga jer ispadaš smiješan. Ne znam što si pokušao uopće reći, ali ako ne vidiš da smo u Mmaeeu dobili vrhunskog stopera ja ti ne mogu pomoći.scooniepenn

    Kaj ti nije jasno? Oscilira između odličnog i očajnog iz utakmice u utakmicu, od trenutka do trenutka..

    Vrhunski igra nogom, ali da je vrhunski stoper je teška mitomanija i ne mislim se sad tu praviti da je nekakav kapitalac jer je to najrecentnija stvar u koju svi izgleda moramo vjerovati. Zbog igre nogom treba biti starter, kao i Max.
  • LM1995
    1.8k
    baš sam pogledao sažetakdin

    Gdje?
  • Krizy
    43.1k
    Kaj ti nije jasno? Oscilira između odličnog i očajnog iz utakmice u utakmicu, od trenutka do trenutka..Daliban

    Mmaee je odigrao nepune 4 utakmice za Dinamo.
    Pišeš kao da je tu 4 sezone.
  • scooniepenn
    3.3k

    Mmaee oscilira od odličnog do očajnog? Interesantno da to nitko osim tebe nije ubrao, bit će da smo svi u krivu. Obrambeno bipolaran ne znači apsolutno ništa, jer je bipolarnost psihičko stanje kod kojeg raspoloženje varira od duboke depresije do ekstremne euforije, tako da stavljati bojam bipolarnosti u kontekst performansi nekog nogometaša je smiješno, da ne upotrijebim neku drugu riječ.
  • Dzgšb
    812
    Strašno da mmae nije top pojačanje, apsolutna klasa , ovo je nemoguće da netko može izjaviti nakon ovakvih partija dosad ,ima je male greške ko ih nema gvardiol vrijedi 100 milijuna pa napravi grešku. Ovo što je odradio Marić teško netko može i u FM-u ,za ovako male pare posložiti sastav ,strašno da netko može nešto reći za Mmae jer ovo dosad je od theophila i tonela najbolji strani stoper definitivno nakon dugo vremena. Čvrst,siguran ,jak na lopti ,i jako brz stoper,brzo izlazi iz prednje linije ,vidjelo se po presječeni loptama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions