• Dzgšb
    812
    Tovari svršavaju po forumima i stranicama za pobjedu Noaha, da nikad lakše do skupina, a ispasti će od Ružomberoka :roll: :rofl: :rofl:Dzgšb

    Nije problem njih pogoditi :rofl:
  • Captain America
    17.6k
    https://www.index.hr/sport/clanak/dinamo-nije-bio-ovako-mocan-jos-od-bjelice/2591883.aspx

    Ova momčad u osnovi ima dvije mane; uz prethodno spomenute bekovske pozicije, mjesto vratara ostaje upitnik.

    Los si je našao novog vratara za kritiziranje nakon odlaska Livija :rofl:
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Pa kak im nije neugodno pisati ovakve naslove? :monkey:

    Screenshot-20240820-231209-Brave.jpg
  • NORTE
    11.4k

    Sportnet nije baš bio takav prije.
    Sad su portal jednog od najvećih sponzora Hajduka pa je sve jasno.

    Propala familija!
  • Jaro
    7.3k
    da, nije bio takav prije 10ak godina...
  • Borovljanin
    74

    I pored živog Baturine izjaviti da Dinamo nema igrača kao Olmo ili Gvardiol za koje odmah vidiš da su svjetska klasa…
  • Captain America
    17.6k
    I pored živog Baturine izjaviti da Dinamo nema igrača kao Olmo ili Gvardiol za koje odmah vidiš da su svjetska klasa…Borovljanin

    Jučer smo to baš komentirali. Provalio i ostao živ...
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Marić gostovao u direktu,a ova Mojmira opet briljira sa pitanjima. Morala je u intervjuu gdje je tema Dinamo u LP nakratko ubaciti i onaj klubić sa juga... :roll:
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Čemu uopće pristajati na intervju sa gnojmirom?
  • doubletrouble
    1.2k
    Ovoj kozi treba odbit poziv u emisiju. Imaš klub u najelitnijem europskom natjecanju, možda i jedini u europi, dođe ti Mara kao gost u emisiju i ti mu postaviš pitanja poput “ je li se trebalo dogoditi makar spontano slavlje, u Splitu bi vjerojatno gorilo sve”. Koji jebeni Split?

    Iz sezone u sezonu moje nogometno znanje je bogatije za još jedan klub od kojeg su oni ispali, a ova i dalje računa na neki njihov imaginarni prolaz u grupnu fazu nekog natjecanja
  • Jurki
    11.6k
    ah kaj ces.. glupaca.
    Naravno da je uspjeh igrati ligu prvaka. Ali nije takav uspjeh da treba gorjeti pola grada.
    A i ne kuzim cemu takvo pitanje.. ko da nismo nikad igrali LP.. pa je to sad najveci uspjeh kluba.
    Za mene osobno glavni cilj u Europi - ispunjen kaj se tice ove sezone.. ali treba letvicu dici vise..
    probat se dokopati knockout faze.
  • Zg123
    212
    Jel nam Lesi ziv? Da nije na respiratoru zavrsio? O cemu ce sada pisati i kako ce naci nacin da pljucka po voljenom klubu?
  • Captain America
    17.6k
    Kad sam čuo da je Gnojmira postavila pitanje:"Jesmo li spremni za LP?" sam ugasio intervju.

    Gospodična, vi se možete pitati jedino za spremnost za kup utakmicu s Bilogorom 91.
  • serbus
    4.1k
    Normalno da bi dole slavili i kad prođu Vinogradar na izmišljeni penal kad imaju sindrom malog klubića pa sve što zamiriše fritulu je san snova.

    Mi smo prerasli takve proslave jer nisi ništa osvojio "samo" si ušao u priliku da nešto osvojiš. Nekad smo i mi to slavili pa bi imali nula bodova i šest poraza. Sad želimo više igru, bodove i naslov lige prvaka koji će se slaviti da se pamti kao 67 82 ...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.