• NitkoBitan
    17k
    Zbog cega se ti sekiras... tko sisa iskompleksirane cetnike.

    Vec sam govorio ovdje da je glupo placat Srbima pretplatu za njihov rezimski kanal. Bolje otic u kafic pogledat koji ionako placa sve kanale, ili upalit dobar stream nego njima dat novce.
  • GaijiZG
    1.3k


    Možda želim pogledat sažetak utakmice??
  • NitkoBitan
    17k
    U temi utakmice je postavljeno nekoliko linkova. Nisu Srbi jedini na svijetu koji rade sazetke.
  • Droljo
    8k
    Možda želim pogledat sažetak utakmice??GaijiZG

    https://xoilaczve.tv/highlight/dinamo-zagreb-vs-qarabag-0200-21-08/
    Evo od kolege što je stavio u temu utakmice. Nema na čemu.
  • FrenchMontana
    625
    ne slazem se da je ovo ok. Nisu svi Dinamovci i zainteresirani ljudi clanovi Zone, a i da jesu nije poanta da listas po stranicama teme ko debil.

    Danas kad je sve dostupno mi nemamo svoje pobjede na yt da ih vide stotine tisuca ljudi.

    Jadno, i to se mora probati promijeniti.
  • FrenchMontana
    625
    kao sto sam kolegi NitkoBitan odgovorio, poanta je u vidljivosti, ne da se ekipa grci po opskurnim stranicama zbog highlightsa.
  • Droljo
    8k
    Pa jel nema službeno na uefinom webu?
  • FrenchMontana
    625
    da ima, ako se uclanis, ulogiras, i nakon toga udes u clanak gdje su svi sazeci zajedno.

    Dostupnost, brzi dolazak do informacije, to ljudi danas zele.

    Interes kluba je da smo na yt dostupni u dva klika.
  • Droljo
    8k
    Interes kluba je da smo na yt dostupni u dva klika.FrenchMontana

    I kaj tu klub može? Žalit se upravi vodovoda?
  • FrenchMontana
    625
    raspitat se kod Srba u cemu je problem. Na kraju nasi ljudi u Areni mogu nesto probat rijesiti. Ljudi smo, dogovorit cemo se.

    Ako ne ide, ne ide.
  • vjeko1701
    8k
    Jedino kaj bi tu klub mogao je platiti Areni prava na sažetke i u ugovor staviti da im moraju biti poslani unutar 24 sata od završeta iste. Sad, koliko bi tako nešto bilo isplativo ne znam.

    Sve ostalo je lajanje na mjesec.
  • NitkoBitan
    17k
    Na kraju nasi ljudi u Areni mogu nesto probat rijesiti.FrenchMontana

    "Nasim" ljudima su tamo vezane ruke, jer da nisu sazeci bi vec bili objavljeni. Arenu drzi srpski Telekom, drzavna kompanija financirana od strane poreznih obveznika. Telekom je ujedno sponzor Zvezde...
  • FrenchMontana
    625
    a znam sve, reko vrijedi probat…

    Al to da mi nogomet preko Srba gledamo vec 10 godina je malo zesca sramota.
  • GaijiZG
    1.3k


    Pa mogu upoznat Uefu s problematikom. Jer se očito ne radi o #fairplayu koji promoviraju. To što Arena ima prava, ne znači da Uefa nema nikakav input u kako šta gdje. Ovo je sramota
  • Ludovic IX
    7.2k
    Sucic pred prodajom, pol foruma već pali baklje i oštri vile da istjeraju marica iz kluba jer će vrijediti 100 miliona. Dalic po 100-i put ne zove Mišića, isti likovi samo mijenjaju smjer u kojem linčuju na zalizanka.

    Dodje utakmica u kojem dobijemo 3-0, ali protivnik koji je inače zabio 6 golova Bragi u dve tekme, 4 leverkuzenu, nam napravi par prilika zbog grešaka mišića i sučica, isti ljudi već traže pojačanja koja bi trebala zamijenit mišića i sucica jer oni nisu dobri za LP.

    Drugi opet pljuju po KTC-u zbog nesporazuma i po stoti put mu traže zamjenu.

    Ljudi, dobili smo 3-0 i ako smo svi vidjeli da je trebalo drugačije stajat na terenu, onda su valjda i jakir i igrači to isto vidjeli kad su pogledali snimku ako nisu jučer vidjeli. Tamo ne moramo pobijediti već samo ne izgubiti 3 razlike.

    Kad udjemk u LP, dabogda nam se ponovila ovakva tekma 5 puta i da nam protivnici rade prilike a da mi zabijamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.