• marcio amoroso
    36.4k
    Jeste vidjeli kako sprinta na slavlje sa Boysima :heart:
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    Velikom gospodinu, još jedna velika hvala za današnji fight na terenu i pušteno srce na istom, možda krivo mislim, no čini mi se kako bi mu Liga prvaka bila preveliki zalogaj.
  • Endeavour
    571
    Krivo misliš. :wink: I danas odličan. Stoperski par je iz utakmice u utakmicu sve bolji. Čak iznenađujuće brzo.
  • Praskaton
    2.3k
    Nevjerovatno mi je kako se njemu čeka malo losija utakmica da ga se otpiše.
    Doći ce on na potrebnu razinu siguran sam.
    Iako svakom novom utakmicom Max me sve više "kupuje".Lijepo je znati da postoji alternativa ako ne bude islo
  • Giovanni86
    120
    nikad mu necu zaboraviti ono protiv Shaktara
  • Peškaman
    4.2k
    Hvala Bogu pa imamo dobar izbor na stoperskim pozicijama, svaka ekipa je drugačija , ovdje su win-win bili Bernauer i Mmae.
    KTC je doktor i ne treba pljuvati zbog jedne utakmice koju je odigrao okej,čak niti toliko loše.
  • Daliban
    1.6k
    Svi volimo KTC-a kao lika i profesionalca, ali ne možemo igrati s njim u prvoj. Pogotovo u LP. Svaka lopta koja dođe do njega završi u bunaru.
  • Captain America
    17.6k
    nikad mu necu zaboraviti ono protiv ShaktaraGiovanni86

    Hoćeš mu pamtiti Atalantu, Tottenham, Fener, Krasnodar, Betis, West Ham? Hoćeš mu pamtiti da je odgojio Gvardiola i Šutala? Hoćeš mu pamtiti da nam je doslovno izvukao prošlu sezonu i da bi jučer neko drugi igrao utakmicu s Qarabagom da se nije vratio u Dinamo?
  • Jaro
    7.3k
    ma i taj Shaktar nek si pogleda do te jedne akcije. Cuj, stoper napravio penal - najbolje streljat ga na licu mjesta. Nadam se da ce jos jako dugo iritirat ove hatere i ove samoprozvane strucLjake na forumu i u medijima...
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ti mu nećeš zaboraviti...a tebe se svakako nitko ne sjeća, niti si bitan.
  • Brusa
    1.5k
    samo nemoj! Pamti mu zauvijek i zauvijek mu to zamjeraj, svedi njegovu karijeru u dinamu na tu jednu sekundu. A treba tako i za ostale igrače, pamti im kiksove, promašenu priliku ili penal.zauvijek.
  • Jurki
    11.7k
    nikad mu necu zaboraviti ono protiv ShaktaraGiovanni86

    Dal te bar malo sram?? Pisati takve pizdarije??
    Jebo te Shakhtar da te jebo i svakog ko mu to zamjera.
    Ktc je legenda Dinama, potpisnik svih velikih Euro i domacih uspjeha zadnjih godina.
    Bit ce i je upisan zlatnim slovima u Dinamovu povijest. A ti se samo sjecaj te utakmice.
    Velik si Kevine.. naša mašina. :heart:
  • Giovanni86
    120
    Covjek svaku bitniju utakmicu pliva. HNL moze igrati, ali igrati Europu sa njim je riskantno precesto grijesi.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Pozdravlja te Harry Kane i traži broj dilera
  • Giovanni86
    120
    ti si onaj sto je rekao da nam je Osijek najveci konkurent ove sezone? Osijek u tri utakmice jedan bod.. Toliko o tvom zapazanju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment