• Droljo
    8k
    Lik je primjer mladima. 93 minuta, gubimo a on sam radi pritisak na protivničke vezne i pretrči pol kilometra u sprintu na centru. Za to vrijeme mimozice od 20 do 25 godina stoje i gledaju. Čovjek je svaki cent zaradio i zaslužio! Za one koji su tvrdili da ima previše grešaka za tu plaću...
  • Praskaton
    2.3k
    Ne volim se olako razbacivat terminima kao legenda kluba al on to stvarno je.

    Obožavam njegovu želju za radom i sportski nacin zivota
  • scooniepenn
    3.3k
    Od prvog dana me kupio. Veliki igrac, jos veci profesionalac, dosao tiho, a vec sada usao u legendu. S obzirom kakav je stroj on ce tu jos nekoliko sezona biti u igrackoj ulozi biti. Ako moze Pepe u Portu s 40 biti stup obrane, onda zasigurno moze i mladic Teo.
  • Mrvica
    3.9k
    Bio mi je drag prije odlaska, postao mi je još draži kad se vratio! Nisam sumnjao uopće da će biti jako važna karika ove sezone, a postao je stup obrane. Stvarno fascinira me njegova smirenost i koliki je gospodin. Baš mi je drago da imamo takvog igrača u klubu koji ne krije svoje emocije prema Zagrebu i Dinamu! Hvala za sve ove sezone i puno sreće želim u nastavku. Čovjek unatoč godinama može biti uzor svima mlađima koliko se bori, grize i koliko aktivno radi na sebi. :strong:
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    20240803-111350.jpg

    Zna li tko zašto je od jučer kraj Kevinovog imena zastava Martinika, a ne Francuske kao što je to bio slučaj svih ovih godina otkad je u Dinamu?
    Ne vjerujem da je došlo do promjene bez nekakvog razloga.
  • Mihaljević
    9.8k
    Odkad se vratio u Dinamo stoji zastava Martinika, a u prvom mandatu u Dinamu je stajala zastava Francuske, prema transfermaktu. Netko ga sabotira
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    20240803-112518.jpg

    Nisam siguran baš, evo primjer od lanjske sezone. Francuska zastava.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Mrcina!
    Onaj šprint sa duplo mlađim Matkovićem je uz golove highlight večeri.
  • Juznjak
    3.8k
    Kakav je story majstor stavio. Uvijek je lijepo vidit kad igrač cijeni navijače.
  • blubach
    233
    Zna netko kaj je s ovom mašinom zašto nije bio ni na klupi?
  • Jaro
    7.3k
    covjek u godinama, malo odmora... A zna Jakir da se nebu bunil ak nije u zapisniku.
  • Medford Hernan
    170
    Pišu sportske da je dobio odmor i da bi to moglo biti često u domaćim utakmicama Hnl-a.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Tako i treba, dozirat, sirina je tu.
  • rioda
    4.8k
    To je dobra odluka, imaš još nekoliko stopera koji trebaju minutažu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment